تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 252 از 450 اولاول ... 152202242248249250251252253254255256262302352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,511 به 2,520 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

طرح ۳۶۰ میاد از دکل همراه اول نت میکیره ماله جاهایی هست که کیفیت و قدرت سیگنال خیلی کمه یا اصلا تحت پوشش نیست
    میتونین به نصاب بگین که این طرح و فعال کنه ولی با فعال شدن این طرح مبین نت دیگه زیر بار اینکه سرعت خوب نیست نمیره دیکه به این راحتی
    و میتونین سویچ کنید زمانی که نت هرکدوم خوب نیست
    یعنی هر وقت بخوایم می‌تونی از ۴جی استفاده کنیم و هروقت خواستیم سوییج کنیم روی TDLTE?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. این کاربر از alirezaer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

یعنی هر وقت بخوایم می‌تونی از ۴جی استفاده کنیم و هروقت خواستیم سوییج کنیم روی TDLTE?

بله میتونین

4. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورتون مودم Slc-130 هست؟
    طرح ۳۶۰ چیه ؟
    و اینکه گفتید از 4G هم ساپورت می کنه،سیم کارت TDLTE مبین نت که از ۴جی ساپورت نمی کنه تا جایی که می دونم.
    ممنون میشم توضیح بیشتری بدید،ممنون

نه منظورم b612 هواوی هست. طرح ۳۶۰ طرحی هست که در اون برای کسانی که پوشش مبین نت ضعیفی دارن، رومینگ روی شبکه همراه اول فعال میشه به شرطی که همراه اول اونجا پوشش خوبی داشته باشه که البته به این راحتی شرکت زیر بار فعال کردنش نمیره. اما در صورت آنلاک کردن این مودم، میتونید سیمکارت ۴جی معمولی از همراه اول و ایرانسل و رایتل بزارید به علاوه اینکه این مودم به جز ۴جی، ۳جی و ۲جی رو هم در ساپورت میکنه‌.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

6. این کاربر از aliprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ممنون
    خوب یک سوال:
    اگر از ۴جی استفاده کنیم از حجم بسته TDLTE محاسبه میشه یا بسته جداگانه باید خرید؟
    من که الان مبین نت دارم می تونم درخواست ۳۶۰ بدم؟

8. این کاربر از alirezaer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

ممنون
    خوب یک سوال:
    اگر از ۴جی استفاده کنیم از حجم بسته TDLTE محاسبه میشه یا بسته جداگانه باید خرید؟
    من که الان مبین نت دارم می تونم درخواست ۳۶۰ بدم؟

بله از همون ترافیک اصلیتون کم میشه وبسته جداگانه ای نداره
    اگه سرعتتون خیلی کم باشه میتونین درخواست بدین
    ولی ظاهرا به این راحتی ها فعال نمیکنن و‌باید دلیل خیلی محمکی داشته باشین

10. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

اگه تی دی براتون فعال کردن و نت هم داشته باشید حتی در حد آب راهه براتون ۳۶۰ فعال نمیکنن . من خودم با سه تا کارشناس تلفنی صحبت کردم . دو تاشون که رفتن با بالا صحبت کردن اومدن گفتن نمیشه . یکیشونم که اصلا همون اول آب پاکیو ریخت روو دستم . فقط یه کلکی میتوتید بزنید . قبل از اینکه تماس بگیرید یک روز مودمتون بزارید یه نقطه کوری که آنتنش بپره . بعد زنگ بزنید بگید از دیروز آنتنم پریده . پوشش ضعیفه . ولی بازم بعید بدونم زیر بار برن
    Last edited by armin.arianfar; 12-10-2018 at 14:15.

12. این کاربر از armin.arianfar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه تی دی براتون فعال کردن و نت هم داشته باشید حتی در حد آب راهه براتون ۳۶۰ فعال نمیکنن . من خودم با سه تا کارشناس تلفنی صحبت کردم . دو تاشون که رفتن با بالا صحبت کردن اومدن گفتن نمیشه . یکیشونم که اصلا همون اول آب پاکیو ریخت روو دستم . فقط یه کلکی میتوتید بزنید . قبل از اینکه تماس بگیرید یک روز مودمتون بزارید یه نقطه کوری که آنتنش بپره . بعد زنگ بزنید بگید از دیروز آنتنم پریده . پوشش ضعیفه . ولی بازم بعید بدونم زیر بار برن
    سلام
    با سپاس از همه دوستان (آقا سعید، آقا مصطفی، آقا آرمین و ...) که اطلاعات خوبشون رو به اشتراک گذاشتند.

بنده تهران هستم و جایی که هستم پوشش کامل هست. اما به علت مسافرت و جابه‌جایی به شهرهایی که پوشش مبین‌نت نداره، به طرح ۳۶۰ نیاز دارم.
    حالا زنگ میزنم با شرط دادن ۳۶۰ ثبت‌نام میکنم‌. یعنی میگم به علت مسافرت و رفت‌وآمد و زیاد، نیاز به طرح ۳۶۰ دارم. اگر دادند، که هیچ. اگر ندادند، یک نقشه دیگه دارم!

چند روز دیگه به شهری باید برم که پوشش مبین‌نت اصلا وجود نداره. از همون جا تماس میگیرم و آدرس همون‌جا رو میدم و سفارش میدم. شاید طرح ۳۶۰ رو برای من ارسال کنند.
    البته اگه اصلا درخواست رو ثبت کنند. مثلاً شهری مثل ورامین اصلا مبین‌نت نداره. حالا باید دید اصلا سفارش رو ثبت می‌کنند؟ نمی‌دونم در شهری که نماینده‌ای در اون منطقه نیست، چکار میکنند.
    Last edited by Behzad83; 12-10-2018 at 15:01.

14. 3 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ممنونم،مرسی از توضیحات
    شما مودم‌مبین نت چیه؟
    کدوم شهر هستید؟
    تهران که مدت ها هست قطعه

16. این کاربر از alirezaer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام
    با سپاس از همه دوستان (آقا سعید، آقا مصطفی، آقا آرمین و ...) که اطلاعات خوبشون رو به اشتراک گذاشتند.

بنده تهران هستم و جایی که هستم پوشش کامل هست. اما به علت مسافرت و جابه‌جایی به شهرهایی که پوشش مبین‌نت نداره، به طرح ۳۶۰ نیاز دارم.
    حالا زنگ میزنم با شرط دادن ۳۶۰ ثبت‌نام میکنم‌. یعنی میگم به علت مسافرت و رفت‌وآمد و زیاد، نیاز به طرح ۳۶۰ دارم. اگر دادند، که هیچ. اگر ندادند، یک نقشه دیگه دارم!

چند روز دیگه به شهری باید برم که پوشش مبین‌نت اصلا وجود نداره. از همون جا تماس میگیرم و آدرس همون‌جا رو میدم و سفارش میدم. شاید طرح ۳۶۰ رو برای من ارسال کنند.
    البته اگه اصلا درخواست رو ثبت کنند. مثلاً شهری مثل ورامین اصلا مبین‌نت نداره. حالا باید دید اصلا سفارش رو ثبت می‌کنند؟ نمی‌دونم در شهری که نماینده‌ای در اون منطقه نیست، چکار میکنند.
    اگه ندارید میتونید به شرط ارائه ۳۶۰ درخواست بدید . چون وقتی خرشون از پل گذشت دیگه جواب گو نیستن

ممنونم،مرسی از توضیحات
    شما مودم‌مبین نت چیه؟
    کدوم شهر هستید؟
    تهران که مدت ها هست قطعه

b612 اصفهان . من قطعی ندارم .

18. این کاربر از armin.arianfar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

در اينصورت حتماً طرح 360 رو ميدن بهتون. فقط مشكل اينه كه تو ورامين نماينده و كارشناس داشته باشن يا خير. اگر كارشناس نداشته باشن، احتمالاً بايد خودتون بريد مودم رو از نزديك ترين نمايندگي تحويل بگيريد.

20. این کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •