تبلیغات :
معرفی برترین و پرفروشترین کتابهای یادگیری زبان انگلیسی
دستگاه جوجه کشی
ماشین آلات بسته بندی
تعمیر هارد
پایین ترین قیمت لپ تاپ
قیمت گوشی موبایل
جراحی زیبایی بینی
سیم و کابل
دانلود برنامه اندروید

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 110 از 110 اولاول ... 1060100106107108109110
نمايش نتايج 1,091 به 1,098 از 1098

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب پس پست صفحه قبل منو بخونید!!! منم همین رو میگم دیگه! میگم وقتی کلاً کردید 130 تومن پس قبلاً 70 تومن اضافه میگرفتید.
    نمی توان گفت مبلغ اضافه دریافت شده ... هر شرکتی بنابرسیاست های خود در بازه های زمانی مختلف طرح های متنوعی جهت فروش در دسترس میذاره، بعنوان مثال در یک شرکت اینترنتی دیگر طرح سه ماهه 9 گیگ در حالت عادی با قیمت 45 هزار تومان فروخته می شود اما در یک دوره خاص فقط با قیمت 19 تومان !!!! پس این شرکت هم قبلا 26 هزار تومان بیشتر میگرفته !!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه kolange_edalat2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

صدبار زنگ زدم و دعوا کردم که بیان جم آوری کنن هنوز اقدامی نشده. یک هفتس خریریم هی میگن دلیلت چیه؟! صدتا دلیل میارم بازم میگه بزار مسعول مربوطه طنگبزنه میگم این مسعول کجاست؟

داره خودمونی میشه mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض td lte mobinnet

من طرح 130 تومنی مبین نت رو خریداری کردم، با هزینه ی نصب و مالیات شد 165 تومن.
    منطقه ی 2 (شهرآرا) فقط 1 روز ازش استفاده کردم (چون هنوز ای دی اس ال آسیاتک 1 ماه اشتراک دارم)، انصافاً به مورد بدی باهاش بر نخوردم (تجربه ی کامل رو پایین تر توضیح میدم). اینم تست سرعت:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    (اسکرین شات دیروز گرفته شده)

و اما تجربه 1 روزه و کارایی که باهاش کردم،
    اول اینکه تنظیمات WPS رو چک کردم که پیشفرض بصورت خاموش بود، چون همینطور که احتمالاً همه در جریان هستید، عامل اصلی هک شدن وایفای با گوشی های آندرویدی، همین قابلیت WPS هست.
    بعد مشکلی که با اتصال گوشی داشتم این بود که هر 1 دقیقه 1 بار وایفای در حالی که کانکت بود، مشکل Netwrork not available میومد رو گوشیم ، که مربوط به اتوماتیک بودن چنل وایفای مودم بود، که اونم روی یک چنل خوب ثابت کردم و مشکل برطرف شد،
    با گشت زنی توی وب شروع کردم، با وی.پی.ان غیرمجانی و بدون وی.پی.ان. در هر 2 حالت رضایت کامل داشتم، خیلی سرعت بالایی توی لود کردن صفحات داره. ای دی اس ال من 16 مگ هست و همچین چیزی رو نتونسته بودم تجربه کنم. بعد داخل تلگرام و اینستاگرام هم مشکل خاصی ندیدم، فقط اینکه وقتی از روی هرپست اینستاگرام رد میشی سریع ویدوهارو لود میکنه خیلی روی حجم باقیمانده تاثیر داره که باید کنترل بشه.
    بعدشم با کابل لن به PS4 متصل کردم، با نت تایپ 2 (اگر اهل جوین شدن به گیم پارتی و چت داخل پارتی نیستید، داشتن نت تایپ 1 هیچ ضرورتی نداره) و سرعت دانلود 16 مگابیت بر ثانیه روی کنسول، یک دست فیفا و 1 ساعت هم کال آف دیوتی بازی کردم، انصافاً بدون لگ و مشکل و کامل تا انتهای بازی ها پیش رفتم.
    ساعت 2 هم فایل 1 گیگابایتی برای دانلود که گذاشتم که متاسفانه سرعت دانلود از 200 کیلوبایت بالاتر نرفت (خیلی نوسان داشت، میانگین روی 100 کیلوبایت بود). پس عملاً هیچی. به همین حاطر سرویس آسیاتک رو جمع آوری نمی کنم و از شبانه ی آسیاتک استفاده میکنم چون مبین نت به شدت بد بود توی دانلود شبانه.

امیدوارم در ادامه پشیمونم نکنه. تا اینجا خوب بوده. (خیلی بهتر از ADSL)
    مواظب باش تا این طرحت تموم نشده طرح جدید نخری که از قبلی هر چی باشه میپره
    یعنی هوتوتو سابید به الک
    Last edited by mohammadgh6; ديروز at 15:58.

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

نمی توان گفت مبلغ اضافه دریافت شده ... هر شرکتی بنابرسیاست های خود در بازه های زمانی مختلف طرح های متنوعی جهت فروش در دسترس میذاره، بعنوان مثال در یک شرکت اینترنتی دیگر طرح سه ماهه 9 گیگ در حالت عادی با قیمت 45 هزار تومان فروخته می شود اما در یک دوره خاص فقط با قیمت 19 تومان !!!! پس این شرکت هم قبلا 26 هزار تومان بیشتر میگرفته !!!!!
    چرا میتوان گفت!
    خب اونم اضافه میگرفته!!!
    البته طرح کلاً فلسفه اش با مودم فرق داره. مودم رو شما یه پولی دادید سفارش دادید و خرید کردید و با یه سود متعارف باید بفروشید نباید توی بازه های زمانی مختلف هر سودی خواستید بگیرید! ولی طرح دیگه بستگی داره به پهنای باندی که میخره و تعداد کاربری که میگیره. با یک جنس فیزیکی یه مقدار فرق داره. حالا باز ما هرچی بگیم شما سعی میکنید توجیه کنید.
    کلاً وقتی نظارت صحیح نباشه همتون اضافه میگیرید از مردم.
    خوبه والا سیاست شما تا دیروز این بوده روی مودم 100 درصد سود کنید الآن سیاستتون این شده روی مودم 40 درصد سود کنید.
    ماشاالله به این سیاست خوب. ماشاالله به این نظارت. شرکتی که ارزش افزوده میگیره من نمیدونم این اداره مالیات چطوری دفاتر مالی شما رو کنترل نمیکنه که ببینه چقدر روی مودم سود عجیب میگرفتید. اونوقت کاسب مغازه دار یه جنس رو به جای 20 درصد سود 25 درصد بفروشه خدا شاهده تعزیرات میاد جریمه میکنه. اومده جریمه کرده که میگم.

5. 4 کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مگه طرحی که خریده بودید چی بود؟
    چون طرح های turbo , turbo+ حداکثر 4 مگابیت باید باشه
    حالا درسته که بعضی از طرح ها رو برداشته ولی طرح های 12 ماهه 500 گیگ و 12 ماهه 1000 گیگ هم طرح های خوبی هستن
    بحث این نیست که طرحش خوبه یا نه . بحث اینا که اینا تو 2 ماه 6بار تعرفه عوض میکنن کی میدونه توی 1سال چه اتفاقی قراره بیوفته؟ من که حاضر نیستم 1% ریسک کنم بسته یک ساله بخرم واسه شرکتی که معلوم نیست 5دقیقه بعدش چی قراره بشه

7. 2 کاربر از rezausa2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

چرا میتوان گفت!
    خب اونم اضافه میگرفته!!!
    البته طرح کلاً فلسفه اش با مودم فرق داره. مودم رو شما یه پولی دادید سفارش دادید و خرید کردید و با یه سود متعارف باید بفروشید نباید توی بازه های زمانی مختلف هر سودی خواستید بگیرید! ولی طرح دیگه بستگی داره به پهنای باندی که میخره و تعداد کاربری که میگیره. با یک جنس فیزیکی یه مقدار فرق داره. حالا باز ما هرچی بگیم شما سعی میکنید توجیه کنید.
    خوبه والا سیاست شما تا دیروز این بوده روی مودم 100 درصد سود کنید الآن سیاستتون این شده روی مودم 40 درصد سود کنید.
    ماشاالله به این سیاست خوب. ماشاالله به این نظارت. شرکتی که ارزش افزوده میگیره من نمیدونم این اداره مالیات چطوری دفاتر مالی شما رو کنترل نمیکنه که ببینه چقدر روی مودم سود عجیب میگرفتید. اونوقت کاسب مغازه دار یه جنس رو به جای 20 درصد سود 25 درصد بفروشه خدا شاهده تعزیرات میاد جریمه میکنه. اومده جریمه کرده که میگم.
    داداش سیامک من خودم تو کار واردات هستم همین الن هم که 130 میفروشه 100درصد سوده اونموقع 200درصد میگرفته .
    این مودمها هم مبین هم ایرانسل 10 یا 12 تومن پول مودمشونه

9. این کاربر از mohammadgh6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چرا میتوان گفت!
    خب اونم اضافه میگرفته!!!
    اداره مالیاتی که شما می فرمائید برای شرکت های بزرگ عملا کاره ای نیست، مبلغی توافقی از سوی اداره بعنوان مالیات اعلام و از سمت شرکت واریز می گردد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام.
    یه سوالی ...

اینترنت من تقریبا داره هر یه ساعت قطع میشه !
    یعنی اون لحظه مودم و که می بینم چراغ آبی کلا خاموش میشه ...
    البته خودش بعدش روشن و وصل میشه ولی بدجوری اعصاب خورد کنه .
    تو این چند صفحه آخر به چشمم خورده بود یکی همین مشکل و داشت .
    حالا برای شما هم همینطوره دوستان ؟

سیگنالم هم حدود 88
    کوالیتی بین 9 تا 12 بازی میکنه ...

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. mi13

User Tag List

برچسب های این موضوع

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •