تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرید لپتاب تا 2700

داره خودمونی میشه norooz1345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض خرید لپتاب تا 2700

سلام
    خودم بیشتر از برند hp خوشم اومده و دو مدل انتخاب کردم یکی ab239ne و یکی هم ay074nia حالا از نظر صفحه نمایش میخواستم بدونم کدوم بهتره و اصلا فرقی بینشون هست. چون اولویت اصلی خودم صفحه نمایش و شکل شمایل لپتاب.بعد یک سوالی که ذهن خودم مشغول کرده چرا مدل ab 239ne با این که تقریبا از نظر مشخصات سخت افزاری با ay074nia یکی حتی رمش هم کمتر و ddr3 چرا از ab239ne از نظر قیمتی گرون تر(حدود 2800 ولی در مقابل 2600).و در کل تا 2700 به نظرتون چه لپتابی خوبه به غیر این دو تا از برند های دیگر فقط از برند acer نباشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خودم بیشتر از برند hp خوشم اومده و دو مدل انتخاب کردم یکی ab239ne و یکی هم ay074nia حالا از نظر صفحه نمایش میخواستم بدونم کدوم بهتره و اصلا فرقی بینشون هست. چون اولویت اصلی خودم صفحه نمایش و شکل شمایل لپتاب.بعد یک سوالی که ذهن خودم مشغول کرده چرا مدل ab 239ne با این که تقریبا از نظر مشخصات سخت افزاری با ay074nia یکی حتی رمش هم کمتر و ddr3 چرا از ab239ne از نظر قیمتی گرون تر(حدود 2800 ولی در مقابل 2600).و در کل تا 2700 به نظرتون چه لپتابی خوبه به غیر این دو تا از برند های دیگر فقط از برند acer نباشه.
    Lenovo IdeaPad 510 - B

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

این مدلی رو که میگید اتفاقا خودمم خیلی دنبالش گتشم ولی انگاری خیلی سخت پیدا میشه(والا من توی شهرستانم هر جایی رفتم گفتن این مدل توی بازار فعلا خیلی کم و سخت گیر میاد)حالا از بین این مدل های اچ پی به نظرتون کذوم بهتره ؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز لپ تاپ های ایسر سری 2016 خیلی خوب کار شده ولی اگه صفحه براتون بیشتر اهمیت داره v502 بگیرین

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

6. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

دوست عزیز لپ تاپ های ایسر سری 2016 خیلی خوب کار شده ولی اگه صفحه براتون بیشتر اهمیت داره v502 بگیرین

ممنون به خاطر جوابتون ولی راستش من برای خودم لپتاب نمیخوام برای یکی از دوستان میخوام اونم بیشتر دنبال برند hp نه برند دیگه اگر امکانش هست یه مدل خوب از برند hp بگین ممنون میشم خودم بین این دو مدل موندم نمیدونم از نظر کارایی کدوم بهتره و از نظر جنسی au088nia و
    ay074nia.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون به خاطر جوابتون ولی راستش من برای خودم لپتاب نمیخوام برای یکی از دوستان میخوام اونم بیشتر دنبال برند hp نه برند دیگه اگر امکانش هست یه مدل خوب از برند hp بگین ممنون میشم خودم بین این دو مدل موندم نمیدونم از نظر کارایی کدوم بهتره و از نظر جنسی au088nia و
    ay074nia.
    مدل ay074 سی پی یو و باتری قویتری داره ولی au088 گرافیک قویتری داره اما cpu تو سری u بین i7 و i5 تفاوت زیادی نداره اما اگه میخواین هر دو قوی باشه باید au086 بخرین

Last edited by NOR-1; 28-09-2016 at 21:59.

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

سلام
    یه نگاهی هم به Asus K556 بندازین بد نیست
    CPU نسل جدید،پشتیبانی از USB Type C ، صفحه نمایش Full HD ، دو سال گارانتی
    انتخاب بسیار به صرفه ای هست.سری های قدیمی HP اکثرا مشکل صدای زیاد فن داشتن و بی صدا نبودن.درسته که اچ پی ترجیح میدین ولی روی این گزینه هم فکر کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •