تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: راهنمایی برای ادامه تحصیل

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض راهنمایی برای ادامه تحصیل

دوستان گلم من دیپلم تجربی دارم، به علت مشکلات زیادی که داشتم نتونستم تحصیلاتمو ادامه بدم الان شدیدا به مدرک دانشگاهی نیاز دارم
    میخواستم ببینم دانشگاه بدون کنکور و پیش دانشگاهی چطوری میتونم ثبت نام کنم؟
    دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی داره؟ میتونم ثبت نام کنم؟ من فعلا شغل مشخصی ندارم کار ترجمه انجام میدم، آخه شنیدم واسه ثبت نام علمی کاربردی حتما باید فیش حقوقی ببرم واسشون، درسته؟
    حالا اگه بخوام دانشگاه آزاد برم و یکی دو ماه دیگه شغلم درست بشه باهم قاطی میشه، نه میشه کار رو ول کنم نه دانشگاه
    کلا نمیشه دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم که اگه کارم درست شد مشکلی پیش نیاد؟ کلاسایه دانشگاه رو بندازن اخر هفته که بتونم برم
    به زبان انگلیسی و کامپیوتر (بخش نرم افزاری) تقریبا تسلط دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کسی نبود راهنمایی کنه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

علمی کاربردی تنها دانشگاهی هست که نیاز به پیش دانشگاهی نداره و رشته های کاردانی رو میتونین برین بخونین.
    آزاد پیش دانشگاهی میخواد و بدون کنکور هم که برین بخونین باید دوباهر 5 درس از دروس پیش دانشگاهی رو بگذرونین.

5. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

علمی کاربردی تنها دانشگاهی هست که نیاز به پیش دانشگاهی نداره و رشته های کاردانی رو میتونین برین بخونین.
    آزاد پیش دانشگاهی میخواد و بدون کنکور هم که برین بخونین باید دوباهر 5 درس از دروس پیش دانشگاهی رو بگذرونین.
    دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی داره؟ میتونم ثبت نام کنم؟ من فعلا شغل مشخصی ندارم کار ترجمه انجام میدم، آخه شنیدم واسه ثبت نام علمی کاربردی حتما باید فیش حقوقی ببرم واسشون، درسته؟
    حالا اگه بخوام دانشگاه علمی کاربردی برم و یکی دو ماه دیگه شغلم درست بشه باهم قاطی میشه، نه میشه کار رو ول کنم نه دانشگاه
    Last edited by denzelmovie; 09-10-2016 at 01:06.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان گلم من دیپلم تجربی دارم، به علت مشکلات زیادی که داشتم نتونستم تحصیلاتمو ادامه بدم الان شدیدا به مدرک دانشگاهی نیاز دارم
    میخواستم ببینم دانشگاه بدون کنکور و پیش دانشگاهی چطوری میتونم ثبت نام کنم؟
    حالا اگه بخوام دانشگاه آزاد برم و یکی دو ماه دیگه شغلم درست بشه باهم قاطی میشه، نه میشه کار رو ول کنم نه دانشگاه
    کلا نمیشه دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم که اگه کارم درست شد مشکلی پیش نیاد؟ کلاسایه دانشگاه رو بندازن اخر هفته که بتونم برم
    به زبان انگلیسی و کامپیوتر (بخش نرم افزاری) تقریبا تسلط دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید
    دانشگاه علمی کاربردی امسال بر خلاف سال های دیگه پذیرشش در دو نوبت نیست.یعنی همین مهر ماه پذیرش سالیانه ش رو گرفته.حالا صبر کنید تا بهمن ماه شاید نظرشون عوض شد و برای ترم بهمن مجددا فرخوان پذیرش دادن(به دلیل خالی موندن ظرفیت ها).در مورد فیش حقوقی هم من متوجه سوالتون نشدم.اگر شاغل هستید و می خواید از سهمیه شاغل استفاده کنید حتما ازتون مدرکی مثل فیش حقوقی برای اثبات اشتغال در زمینه رشته انتخابی تون می خوان ولی اگر ظرفیت آزاد ثبت نام کنید خیر.
    Last edited by sphinxs; 11-10-2016 at 01:28.

8. این کاربر از sphinxs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دانشگاه علمی کاربردی امسال بر خلاف سال های دیگه پذیرشش در دو نوبت نیست.یعنی همین مهر ماه پذیرش سالیانه ش رو گرفته.حالا صبر کنید تا بهمن ماه شاید نظرشون عوض شد و برای ترم بهمن مجددا فرخوان پذیرش دادن(به دلیل خالی موندن ظرفیت ها).در مورد فیش حقوقی هم من متوجه سوالتون نشدم.اگر شاغل هستید و می خواید از سهمیه شاغل استفاده کنید حتما ازتون مدرکی مثل فیش حقوقی برای اثبات اشتغال در زمینه رشته انتخابی تون می خوان ولی اگر ظرفیت آزاد ثبت نام کنید خیر.
    یعنی فقط مهر ماه میشه ثبت نام کرد؟
    من فعلا شغل مشخصی ندارم، کار ترجمه انجام میدم، سوالم اینه که اگه من مثلا ظرفیت آزاد ثبت نام کنم و بعدش یه شغل مناسب پیدا کنم که با ساعات دانشگاه رفتنم تداخل ایجاد کنه میتونم وسط ترم از سهمیه شاغلین استفاده کنم؟ که هم کارم بهم نریزه هم دانشگاهم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

منظور از سهمیه شاغلین کسانی هست که تو اون رشته ای که انتخاب می کنن از قبل مشغول به کار هستن،اون هم نه هر جایی و هر کاری.هر دانشکده ای تعیین می کنه که منظورش از شاغلین چه کسانی هست و اون افراد باید کجا کار کنن تا شاغل محسوب بشن.حالا شما قبل از این که کار پیدا کنید که نمی تونید از سهمیه شاغلین استفاده کنید.همه دانشکده ها هم برنامه کلاسی شون مثل هم نیست.بعضی دانشکده ها برای شاغلین کلاس های آخر هفته می ذارن و بعضی ها نه.
    امسال پذیرش هر دو ترم مهر و بهمن یکجا انجام شده ولی اگر شک دارید از خود سازمان هم می تونید بپرسید.

باز برای گرفتن جواب سوالاتتون می تونید برید تو سایت سنجش،دفترچه ثبت نام مهر ماه هنوز برای دانلود هست.

داره خودمونی میشه KINGHMA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مهد تمدن

پيش فرض

سلام دوستان نمیدونم باید سوالمو اینجا میپرسیدم یا نه...به هر حال
    من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه دولتی دارم.حالا میخوام سال بعد دوباره کنکور بدم و اگه قبول شم پرستاری یا علوم ازمایشگاهی بخونم اما امسال یسری تغیرات دیدم منی که یبار دولتی خوندم نمیتونم دولتی برم این رشته هایی مه کفتم رو ...یعنی در دوره های روزانه پیراپزشکی و پزشکی نمیتونم شرکت کنم.
    در ضمن تو دفترچه امسال. دوره های روزانه؛پردیس خود گرذان و ظرفیت مازاد بود.
    سوالم اینه فرق پردیس و ظرفیت مازاد چیه؟
    شهریه کدوم کمتره و کدوم دانشگاه بهتره؟و اینکه برم ازاد شهریش برام کمتر میفته یا اینا؟
    با سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •