تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: باز شدن یک پاپ آپ اعصاب خورد کن - gocloudly.com

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض باز شدن یک پاپ آپ اعصاب خورد کن - gocloudly.com

سلام به همه دوستان
    اگر واقعا کسی هست دیگه کمکک کنه...
    به هرحال
    من یک مشکل دیوانه کننده دارم دیگه به اینجام رسیده...
    با آنکه آنتی ویروسم آپدیته
    Antimalware هم دارم
    هر سایت اینترنتی که باز می کنم اغلب به دنبالش یک پاپ آپ به اسم gocloudly.com هم باز میشه
    ماهیتش رو میدونم چیه
    ولی نمیتونم جلوش رو بگیرم
    شانس من با یک نرم افزار کار میکنم مرورگر داخلی اونم فایرفاکسه و اونجا هم این کوفتی همش باز میشه
    منم راهش رو جلو پاپ آپ رو گرفتم باز نشه ولی بعضی جاها باید پاپ آپ باز باشه
    و این گند میزنه به همه پروژه های من
    اگر واقعا کسی این مشکل رو داشته و رفع کرده کمک کنه وگرنه راه هایی که توی سایت های خارجی هست رفتم حل نشده
    اعصاب برام نمونده :(

داره خودمونی میشه *REZ4*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

آنتی ویروست چیه ؟ با kaspersky و Malwarebytes سیستمتو اسکن کن. توی add-ons فایرفاکس رو هم نگاه کن ببین چیزی نباشه. میتونی فایرفاکستو هم ریست کنی.

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

تمامی این کارها برادر صورت گرفته.
    من ناد 32 دارم
    ولی مشکلم همچنان پا برچاست
    یکسری از دوستان حرفه ای روسی مشکل رو از روتر می دونستند
    یا به عبارتی مودمم
    ولی نمی دونم چطور میشه این مشکل باشه چون روی گوشیمم این مشکل است
    پس مشکل سیستم و ویروس و این چرت پرت ها نیست
    ریشه این یک جای دیگه است
    اگر کسی واقعا مشکل مشابه داره بگه
    چطور می تونم مودم رو اوکی کنم آخه

داره خودمونی میشه * Helium *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان من هم دقیقا این مشکل رو دارم و واقعا رو اعصابه! روی Chrome انواع Adblock ها رو هم نصب کردم اما فایده نداره. اگه کسی راه حلشو میدونه خواهشا بگه.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام دوستان من هم دقیقا این مشکل رو دارم و واقعا رو اعصابه! روی Chrome انواع Adblock ها رو هم نصب کردم اما فایده نداره. اگه کسی راه حلشو میدونه خواهشا بگه.
    سلام به همه دوستان
    اگر واقعا کسی هست دیگه کمکک کنه...
    به هرحال
    من یک مشکل دیوانه کننده دارم دیگه به اینجام رسیده...
    با آنکه آنتی ویروسم آپدیته
    Antimalware هم دارم
    هر سایت اینترنتی که باز می کنم اغلب به دنبالش یک پاپ آپ به اسم gocloudly.com هم باز میشه
    ماهیتش رو میدونم چیه
    ولی نمیتونم جلوش رو بگیرم
    شانس من با یک نرم افزار کار میکنم مرورگر داخلی اونم فایرفاکسه و اونجا هم این کوفتی همش باز میشه
    منم راهش رو جلو پاپ آپ رو گرفتم باز نشه ولی بعضی جاها باید پاپ آپ باز باشه
    و این گند میزنه به همه پروژه های من
    اگر واقعا کسی این مشکل رو داشته و رفع کرده کمک کنه وگرنه راه هایی که توی سایت های خارجی هست رفتم حل نشده
    اعصاب برام نمونده :(

سلام من این مشکلو ندارم و نداشتم کاری به روتر نداره اصلا!! ولی من راه حل کلی حذف اگهی افزار رو میگم مراحل رو دونه دونه انجام بدین ممکنه حل بشه امتحان کن اگه شد بگو شد اگرم نشد بازم همینجا بگو ک دقیق تر وارد جزییات بشیم چون میگی ک خیلی کارا کردی نشده پس من کامل ترین راه حل خودم رو میگم همشم باید انجام بدی

ا1--این نرم افزار دانلود میکنی Reg Organizer v7.60 تو گوگل ک سرچ کنی دانلود Reg Organizer v7.60 لینک اولی سافت 8-9 هست دانلودش میکنی انتی ویروست رو غیر فعال نصب میکنیش میکنی و پچ یا کرکشو انجام میدی

2-https://nicolascoolman.eu/download/zhpcleaner وارد لینک میشید این نرم افزار دانلود میکنید زبان سایت فرانسوی هست گوشه سمت راست نوشته دانلود ب انگلیسی روش کلیک میکنید و نرم افزار دانلود میشه 3 مگابایت هم حجمش نیست
    3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد لینک میشید سمت راست بالا نوشته دانلود این رو هم دانلود میکنید این هم کلا نزدیک 4 مگابایته
    4-https://www.bleepingcomputer.com/download/shortcut-cleaner وارد لینک میشید و این رو هم دانلود میکنید

خب حالا این مراحل به تربیت انجام بدید
    1- نرم افزار Reg Organizer رو اجرا کن
    این نرم افزار واسه این میگم ب این خاطر ک شما میگی خیلی کارا کردی پاک نشده این نرم افزار میتونه فایلهای بی مصرف ویندوز و کلید های بی مصرف ریجیستری رو پاک کنه و مهمم هستش
    وقتی نصبش کردی و کرکش کردی وارد برنامه میشی سمت چپ registry cleanup روش کلیک میکنی و منتظر میمونی اسکنش تموم شه وقتی تموم شد گزینه fix problems رو میزنی بعداز اون دو تا تب پایین تر نوشته disk cleanup این رو هم انتخاب میکنی و گزینه scan disk رو میزنی در اخر کار گزینه perform cleanup رو میزنی نرم افزار رو میبندی

2-zhpcleaner ک دانلود کردی اجراش میکنی باز ک شد ی پاپ اپ میاد بالا میگه اپدیت نیس ضربدر بالا رو میزنی و روی scanner کلیک میکنی منتظر میمونی 100 درصد بشه وقتی تموم شد گزینه ی وسطیش نوشته repair روش کلیک میکنی وارد ک شد باز repair رو انتخاب میکنی
    3- نرم افزار adware cleaner رو اجرا میکنی وارد تب tools میشی سمت راست همرو تیک میکنی و ok رو میزنی بعد دکمه scan رو میزنی منتظر میمونی اسکن تموم بشه تموم ک شد clean رو انتخاب میکنی بعد از این مرحله سیستمت خود به خود ریست میشه وقتی ریست شد ویندوز اومد بالا
    4- shortcut-cleaner v رو اجرا میکنی و چند ثانیه طول میکشه تموم بشه
    5- وارد مروگرت میشی کش هیستوری همشو از روز اول پاک میکنی هر مروvگری داری فایرفاکس کروم همشو وارد هیستوری میشی the begining of time رو انتخاب میکنی و پاکشون میکنی
    6- تموم مرورگرات رو ریست میکنی به تنظیمات اصلی خودش
    اینکاررو کردی حل میشه اگه نشد ک احتمالش فک کنم خیلی کم باشه بگو
    Last edited by sunshineboy; 28-02-2017 at 00:43.

6. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •