تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 27 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

این خط در مرز قرار داره !!! اگر شمارو تا 19 مگ باز بگذراند خط قطع و وصل میشه . بهترین حالت خط همینی است که براتون گذاشتن
    بر چه مبنایی میگید خط لب مرز هست ؟؟؟
    و اینکه من نگفتم رو 19 ببندن و خواستم روی 16 مگ بسته بشه !!
    ضمنا مگه کشش خط تا 19 مگ نیست ؟؟ یا اشتباه میکنم ؟

من یه خط دیگه هم دارم با همین مشخصات ولی از یه شرکت دیگه
    که روی 16 مگ بسته شده بود
    Last edited by albertxx; 15-05-2018 at 15:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

راستش من قبلا دوبار در این سامانه ثبت شکایت داشتم، دفعالت قبل پیگیری انجام شد، هر چند خیلی راضی نبودم، اما این دفعه که برای تخلیه خط شکایت کردم هنوز بعد از یک هفته هیچ نتیجه ای دریافت نکردم...انگار زور مخابرات بیشتر از این حرفهاست...خود مخابرات هم چندین بار رفتم اما نتیجه نگرفتم
    شما به نتیجه ای رسیدید؟
    من خطم تکنیکالی جمع اوری شده از مخابرات ولی مسئول پنل CRM مخابرات میگه خط رانژه جای دیگه هست درصورتی که خط نه رانژه شرکت دیگه هست و نه رانژه هست اصلا!

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

سلام دوستان برای عدم انتقال خط و یا عدم واگذاری خط که هی میگن پورت نداریم و امکانات نداریم . توو قسمت آخر ارائه مستندات هست . این اجباریه ؟ بعد همون قبض انتقال یا درخواست رو باید بفرستیم ؟

داره خودمونی میشه milad1993xx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوستان من امروز برای خروج از رانژه تکیت دادم بعد ارسال شد به اپراتور برداشتن user pw رو قطع کردن :/ به نظرتون از این شکایت تو سایت انصراف بدم یه شکایت دیگه ثبت کنم و بگم که فقط اکانتو پاک کردن و خط هنوز رانژه هستش؟ چون این شکایتی که الان دارم فکر کنم 14 روز وقت دارن؟ یا... راهنمایی کنید لطفا

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دوستان من سرویس فیبر نوری تانوما رو به خاطر تبلیغاتش مبنی بر سرعت بالای آپلود خریدم اما سرویس الماس 100 مگ داره سرعت 16 مگ آپلود بهم میده! سرعت دانلودش درسته اما سرعت آپلودش رو روی 16 قفل کردن!!! من چطوری میتونم شکایت کنم و به نتیجه برسم؟ چون هرچی هزینه کردم فقط برای سرعت آپلود بالا بود نه دانلود.

6. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

دوستان من سرویس فیبر نوری تانوما رو به خاطر تبلیغاتش مبنی بر سرعت بالای آپلود خریدم اما سرویس الماس 100 مگ داره سرعت 16 مگ آپلود بهم میده! سرعت دانلودش درسته اما سرعت آپلودش رو روی 16 قفل کردن!!! من چطوری میتونم شکایت کنم و به نتیجه برسم؟ چون هرچی هزینه کردم فقط برای سرعت آپلود بالا بود نه دانلود.
    قرارداد رو خوب بخونيد. اگه جاييش ننوشته يا برگه تبليغ ازش نداريد نميشه ادعايي کرد و رگولاتوري هم پيگيري نمي کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

اما داستان من اين شد که براي قطع بودن ترافيک و ناپايداري لينک و برخي موارد مربوط به دسترسي به سرورهاي داخلي نامه نوشتم به خود مخابرات، وي پيگيري نشد، توي رگولاتوري تيکت زدن و از اونور پيگيري کردن در نهايت اپراتور چند بار تماس گرفت و صحبت کرديم براشون توضيح دادم، براي جلب نظر و جبران قطعي ها يه مدت روي به عنوان اس ال اي روي قرارداد زد و قضيه ختم به خير شد.

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اصلا کاری ازشون بر نمیاد
    مورد آخری رو که مطرح کردم چنتا حرف به خودشون و وزارت هم عرض کردم .. تماس گرفتن گفتن آقا اینا چیه داری میگی هر حرفی بزنی قابل پیگیری قضایی هست حواست جم باشه .. گفتم زورتون به مخابرات(همراه اول) نمیرسه من بدبختو دارین تهدید میکنین
    خجالت نمیکشن با این رسیدگیاشون

10. 2 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

بی فایده است فقط شارژ هدر میدی

اگه نباشه جاش خالی می مونه qatreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اصلا کاری ازشون بر نمیاد
    مورد آخری رو که مطرح کردم چنتا حرف به خودشون و وزارت هم عرض کردم .. تماس گرفتن گفتن آقا اینا چیه داری میگی هر حرفی بزنی قابل پیگیری قضایی هست حواست جم باشه .. گفتم زورتون به مخابرات(همراه اول) نمیرسه من بدبختو دارین تهدید میکنین
    خجالت نمیکشن با این رسیدگیاشون
    عرض کردم رو خوب اومدی برادر

13. این کاربر از qatreh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •