تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 27 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من چند وقت پیش بابت اینکه سرویس 1 تا 11 صبح همراه اول شارژ کردم ولی 2 تا 7 برام شارژ شد ( همون زمان که یه مدت کوتاهی بسته های 1 تا 11 برداشته شد) من چون تا 11 صبح دانلود کردم 60 هزارتومن برام قبض اومد ( به صورت آزاد) اونم واسه 1 روز !
    شکایت کردم دو سه بار هر بار هم گفتن مقصر خودتی نگاه کردی دیدی زده 2 تا 7 نباید شارژ میکردی . منم گفتم کد درست بود( همون شب عکس همون سرویس رو برداشتن ) و قبول نکرد
    بعد از مدت چندین ماه مسیج اومد که بببخشید و اشتباه از ما بود اطلاع رسانی نکردیم اول بعد بسته ها رو بذاریم . 15 تومن بستانکارم کردن و 10 هزارتومن هم مکالمه رایگان برام فعال کردن

درسته که اندازه 60 تومن نشد ولی بازم یه کاری کردن .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من از طریق ایرانسل من یه بسته خریدم که تاریخ انقضاء داخل نرم افزار به اشتباه 3-4 روز بعد از تاریخ اصلی ثبت شده بود و بعد از یه مدت شکایت و تماس زیر بار نرفتن و گفتن از طریق سایت اطلاع رسانی شده بود.با 195 تماس گرفتم وصل کردن به کارشناس ایرنسل تو سامانه 195.طرف عین اوپراتورهای ایرانسل صحبت میکرد و حتی از طریق ایمیل که نامه میزد داخل امضاش تبلیغات ایرانسل بود.به خاطر یه بسته 20 تومنی یه کاربریو که ماهی 100-150 هزینه نت و مکالمه میکنه از دست دادن.رفتم یه رایتل و یه همراه آخر خریدم هرجا هرکدوم بهتر آنتن بده استفاده میکنم.

نتیجه اینکه 195 برای من با اوپراتور خود ایرانسل فرقی نداشت در صورتی که باید اونجا یه تعداد کارشناس بی طرف بزارن که حق کاربر رو از این شرکتهای مفت خور بگیره.

3. 2 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دزدتر از شاتل تا حالا ندیدم
    5 آذر سرویس 180 گیگ 18 ماهه 95 هزار تومان رو تو جشنواره خریدم ثبت نام کردم پول رو آنلاین واریز کردم و سریع سرویس اینترنت پارس آنلاین رو داشتم تخلیه کردم حد فاصله تخلیه تا رانژه این سرویس از پنل حذف کردن به دلیل اینکه سرویس های جدید آمده حالا هر چی تو این 25 روز تماس میگیرم میگن باید از تهران پنل شما رو نرم افزاری جلو ببرن !! باید صبر کنید
    چندبار هم 195 شکایت کردن اون ها هم شکایت منو فرستادن شاتل اونها هم زنگ زدن میگن صبر کنید تا تهران پنل رو درست کنه !
    واقعا مسخره هست جمهوری اسلامی هست ولی اینها تو روز روشن 25 روزه 95 هزار تومان پول منو گرفته نه سرویسی که انتخاب کردم میدن نه جواب درستی دزدی از این واضحتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دزدتر از شاتل تا حالا ندیدم
    5 آذر سرویس 180 گیگ 18 ماهه 95 هزار تومان رو تو جشنواره خریدم ثبت نام کردم پول رو آنلاین واریز کردم و سریع سرویس اینترنت پارس آنلاین رو داشتم تخلیه کردم حد فاصله تخلیه تا رانژه این سرویس از پنل حذف کردن به دلیل اینکه سرویس های جدید آمده حالا هر چی تو این 25 روز تماس میگیرم میگن باید از تهران پنل شما رو نرم افزاری جلو ببرن !! باید صبر کنید
    چندبار هم 195 شکایت کردن اون ها هم شکایت منو فرستادن شاتل اونها هم زنگ زدن میگن صبر کنید تا تهران پنل رو درست کنه !
    واقعا مسخره هست جمهوری اسلامی هست ولی اینها تو روز روشن 25 روزه 95 هزار تومان پول منو گرفته نه سرویسی که انتخاب کردم میدن نه جواب درستی دزدی از این واضحتر

هنوز نه جوابی از 195 آمد نه شاتل دزد

پروفشنال desperanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

این بار شکایت کردم خیلی مزخرف رسیدگی کردن
    و بدون اطلاع من رو مقصر دونستن در صورتی که طرف کلاهبرداری کرده بود
    ولی کلی عاید همراه اول شد...

اگه نباشه جاش خالی می مونه newhamedpc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مرکز خلیج فارس

پيش فرض

سلام من یه شکایت تنظیم کردم در مورد اینکه تفکیک ترافیک داخل و خارج تو یه شرکتی که اینترنت بیسیم دادم اعمال نشده این جوابشون بود :
    مشترك گرامي طيق مصوبه جلسه شماره 266 مورخ 1396/08/21 محاسبه تعرفه ترافيك داخلي به ميزان 50% سقف تعرفه ترافيك بين الملل براي سرويس هاي اينترنت پرسرعت ثابت از طريق فناوري هاي سيميADSL (اعم سيم مسي و فيبر) مي باشد و براي سرويس هاي وايرلس منظور نميگردد.

در جواب گفتم که طبق مصوبه 251 مربوط به کل اینترنت هاست که متنش اینه موظفن اینکار رو انجام بدن:
    -1 سقف تعرفه داده داخلی منابع ترافیک واجد شرائط به میزان پنجاه درصد ( 50 % ) سقف مصوب تعرفه داده بینالملل تعیین میشود.
    این تفاوت باید در حجمهاي خریداري شده از سوي کاربر نهایی و همچنین بستههاي تعریف شده از سوي دارندگان پروانه از سازمان،
    بهصراحت و بهصورت تفکیک شده رعایت شود.

و در جواب این رو گفتن :
    نتيجه بررسي شكايت : با سلام طبق بند 1 مصوبه شماره 1 جلسه 251 تمامي شركت ها تناه موظف به تفكيك ترافيك بين الملل و داخلي بوده و محاسبه تعرفه ترافيك داخلي به ميزان 50% تعرفه ترافيك بين الملل مربوط به مصوبه 266 كميسيون تنظيم مقررات بوده و مختص سرويس هاي اينترنت پرسرعت ثابت از طريق فناوري هاي سيمي ADSL مي باشد.

به صراحت ذکر شده که باید 50% باشه تو مصوبه 251 اما زیر بار نمیرن .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام
    من تا الان به هر شرکتی یا مخابرات به مشکل میخورم از 195 شکایت میکنم و برسی هم میشه .
    همراه اول -ایرانسل-تلفن ثابت-اینترنت ثابت
    کلا شرکتا بعضی هاشون چونکه از سازمان مقرارت یه خورده حساب میبرن انجام میدن.
    هفته قبل بابت ثابت نشدن چراغ دی اس ال و قطعی 5 ماه شکایت کردم که مامور اومد و صحبت کردیم باهم بعدش که گزارش داده شده به بازرسی از استان تماس گرفتن حل شده یا نه گفتم چون مشکل سراسریه و از این حرفا که شخصی که داخل بازرسی بود بیشتر رو درست کردن ماجرا تاکید داشت تا من و نمیخواست شمایت رو ببنده.
    با همراه اول که پیام تبلیغاتی میفرستاد یه پیام 10000تومن واسم اب میخورد با 3 بار شکایت و هر سه بار هم درخواست تجدید نظر الان یکسالی هست که همراه اول خودشم بهم پیام نمیده چه برسه به تبلیغاتی

9. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سرعت تک کانکشن پایینه دوستان از سرور های خارج اما داخلی مشکلی ندارم میشه شکایت کرد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من تا الان چندین بار از ایرانسل و همراه اول و شاتل و صبانت در سامانه 195 شکایت کردم اما همیشه فقط چندبار تماس میگیرن مشکل را میپرسن بعد هم میگن پیگیر میشن(اینجا ادم امیدوار میشه که حتما مشکلش حل میشه) یه مدت بعد هم بدون اینکه مشکل حل بشه شکایت را میبندن(اینجا هم آدم میفهمه کلا این 195 فقط دکور هست و هیچکاری نمیکنه)

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من تا الان چندین بار از ایرانسل و همراه اول و شاتل و صبانت در سامانه 195 شکایت کردم اما همیشه فقط چندبار تماس میگیرن مشکل را میپرسن بعد هم میگن پیگیر میشن(اینجا ادم امیدوار میشه که حتما مشکلش حل میشه) یه مدت بعد هم بدون اینکه مشکل حل بشه شکایت را میبندن(اینجا هم آدم میفهمه کلا این 195 فقط دکور هست و هیچکاری نمیکنه)
    شکایت بسته نمیشه.

بار اول شکایت به اپراتور شرکت ارجاع میشه و اون بررسی و نتیجه بررسیش رو اعلام میکنه. در اینجا شکایت با نتیجه اعلامی از طرف شرکت مختومه میشه ولی شما چند روز (یادم نیست فکر کنم 3 روز) فرصت دارید تا همون صفحه با اعلام درخواست تجدید نظر جلوی بسته شدن رو بگیرید.

اینبار شکایت میره یه پله بالاتر و بازرسی وزارت ارتباطات یا رگلاتوری بررسی میکنن و اونها مشتقل از شرکت بررسی و نتیجه رو اعلام میکنن ولی باز بسته نمیشه و فرصت دارید برای بار سوم درخواست بدید که اینبار پرونده یه پله بالاتر میره و وارد مراجع قضایی میشه

البته ترتیب و سمت مراجع رو شاید دقیق ننوشته باشم و جایگاهشون همینه. سلسله مراتبی میره بالاتر پرونده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •