تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 27 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

متن شکایتم:
    با سلام بنده سرويسي كه از هاي وب خريدم 16 مگ هستش.1.5 ماه هستش كه هر روز از ساعت 6,7 عصر تا 2 صبح اينترنت به شدت غير قابل استفاده ميشه,سرعت دانلود از سرور داخل كشور ميشه 70 كيلو بايت و سرعت تك كانكشن ميشه 23 كيلو بايت كه حتي سايت آپارات هم برام ويديو استريم نميكنه.خلاصه كه در حد قطع بودن ميشه و هيچ كارايي نداره.كاملا مشهود هستش كه در مركز مخابرات ما پهناي باند رو بين تعداد زياذي كاربر تقسيم كردن.بنده از سازمان تنظيم مقررات خواهش ميكنم كه كم فروشي هاي وب در قبال سرويس بنده رو رفع كند.با تشكر

جان من جواب دانشمند تنظیم مقررات و باشین!!!به جان خودم اینا باید فرار مغزی بشن!!!تازه فهمیدیم سرعت 16 مگ باید باشه 16 کیلوبایت...خسته نباشی پرفسور

سرویس شما 1 مگ هست (قابل ارتقا به 16) که ضریب اشتراک 8 میخوره. این سرویس حجمی پیش از مصوبه جدیده و طبق قانون تضمینی برای سرعت فروخته شده نداشت.

سرویس های جدید بزرگترین فرقش همینه که دقیقا سرعته فروخته شده رو باید بدن در حالیکه سرویس حجمی که شما ازش هنوز استفاده میکنید این شرایط رو نداشت.

داره خودمونی میشه ninpo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سرویس شما 1 مگ هست (قابل ارتقا به 16) که ضریب اشتراک 8 میخوره. این سرویس حجمی پیش از مصوبه جدیده و طبق قانون تضمینی برای سرعت فروخته شده نداشت.

سرویس های جدید بزرگترین فرقش همینه که دقیقا سرعته فروخته شده رو باید بدن در حالیکه سرویس حجمی که شما ازش هنوز استفاده میکنید این شرایط رو نداشت.
    نه خب سرویس من دقیقا 16 مگ بود.و این عددی هم که پرفسور گفتن توی پنل منظور آپلود 1 دانلود 16 هستش.سرویسی که من موقع خرید داشتم دقیقا خوده 16 بود نه 1 مگ که تا 16 آپ بشه.
    ولی من که قراردادم تموم بشه نت فقط ماهیانه میخرم و از های وب دیگه نمیخرم،اشتباه هست تو این کشور یه ساله خرید.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نه خب سرویس من دقیقا 16 مگ بود.و این عددی هم که پرفسور گفتن توی پنل منظور آپلود 1 دانلود 16 هستش.سرویسی که من موقع خرید داشتم دقیقا خوده 16 بود نه 1 مگ که تا 16 آپ بشه.
    ولی من که قراردادم تموم بشه نت فقط ماهیانه میخرم و از های وب دیگه نمیخرم،اشتباه هست تو این کشور یه ساله خرید.
    البته شما مختارید هرجور دوست دارید به قضیه نگاه کنید اما به طور کلی تا پیش از مصوبه هیچ شرکتی (تاکید میکنم هیچ شرکتی) سرویس 16 حجمی نمیفروخت و همه بصورت up to 16 بود سرویسهاشون. اون عددی هم گفته منظورش آپلود نیست همون 1 قابل ارتقا به 16 هست که های وب میروخت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اینترنت منطقه ما که روی فیبر نوری بود به قدری افتضاح بود که با اینکه 4 مگ بود اما شبها و عصر ها تا 3-4 کیلوبایتم میومد پایین و عمرا نمیشد استفاده کرد ! پینگ که میگرفتم از هر 3-4 تا ارسال دریافت حداقل یک تایم آوت میداد.....
    2 بار از 195 پیگیری کردم و بار دوم با مدارک کامل سرعتم و پینگم رو ارسال کردم. سیمبان فرستادن و دیدن که هیچ مشکلی از نظر سیم کشی داخل ساختمان نیست و نویز هم اصلا ندارم و خطم عالیه . باز رفتن چند روزی و هیچ خبری نشد و اینترنتم درست نشد
    بعد دیگه کفرم دراومد و به بازرسی خود مخابرات هم گزارش دادم و چند روزیم اینطوری گذاشت . و بلاخره امروز از صبح دیدم اینترنت چند ساعت تمام قطعه و بعد که وصل شد تمام مشکلات حل شده بود و سرعت و کیفیتم بعد یک سال عالی شده و پینگ که میگیرم از 500 تا ارسال و دریافت حتی یک خطا هم نمیده. نمیدونم دقیقا 195 یا بازرسی خود مخابرات حل کرد ولی دمشون گرم که به مشکلمون رسیدگی کردن چون واقعا اعصابم خورد شده بود که برای این همه پولی که دادم اینترنت آشغالی بهم داده بودن که هیچ پشتیبانی هم رسیدگی نمیکرد بهش.

5. این کاربر از barooni10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

البته شما مختارید هرجور دوست دارید به قضیه نگاه کنید اما به طور کلی تا پیش از مصوبه هیچ شرکتی (تاکید میکنم هیچ شرکتی) سرویس 16 حجمی نمیفروخت و همه بصورت up to 16 بود سرویسهاشون. اون عددی هم گفته منظورش آپلود نیست همون 1 قابل ارتقا به 16 هست که های وب میروخت.

درسته سرعت سرويس فروخته شده 1mb up to 16mb بوده نه 1mb down to 16kB !!
    اينكه 1 مگابيت رو تا 16 ارتقاء ندن در اختيار خودشونه، ميتونن اين كار رو انجام ندن ولي تقسيم به هشت كردن سرويسي كه به اسم 1 مگابيت فروختن عين كلاهبرداريه.

7. این کاربر از mostafa_gm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

درسته سرعت سرويس فروخته شده 1mb up to 16mb بوده نه 1mb down to 16kB !!
    اينكه 1 مگابيت رو تا 16 ارتقاء ندن در اختيار خودشونه، ميتونن اين كار رو انجام ندن ولي تقسيم به هشت كردن سرويسي كه به اسم 1 مگابيت فروختن عين كلاهبرداريه.
    در گذشته (حجمی های قبلی) سرویسها با قانون ضریب اشتراک 1 به 8 فروخته میشد. و مشترک هم زمان ثبت نام با این قانون موافقت میکرد. که به دستور وزیر اخیرا بساطش جمع شد این ضریب اشتراک و داستانهاش.

این قانون میگفت شرکت حق داره (قانوناً) که در شرایط پیک مصرف، پهنای باندی به اندازه یک هشتم سرویس خریداری شده به مشترک ارائه بده و تا کمتر از اون مشترک حق شکایت قانونی به 195 نداشت.

الان هم کسانی که سرویس حجمی دارن این قانون براشون صدق میکنه هنوز، ولی با مصوبه 266 و به دستور وزیر با ارائه شدن سرویس های غیر حجمی، سرعت سرویس خریداری شده اسمی بوده و از طرف شرکت تا 95 درصد زمان قرارداد می بایست تضمین بشه و حق شکایت برای مشترک درنظر گرفته شده.

بنابراین درس رویس غیر حجمی اگه کسی سرعتش زیر 128 باشه و شکایت کنه پیگیری میشه از طرف رگلاتوری ولی در سرویس حجمی باید سرعت کمتر از 16 باشه تا قانون اجازه پیگیره به سازمان تنظیم بده.

9. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام شکایت من بابت عدم کیفیت اینترنت ایرانسل به این مرحله ارجاع به بازرسی رسیده. از اینجا به بعد چه اتفاقی میفته؟ واقعا بازرسی میاد بررسی کنه؟
    از 195 تماس گرفتن (البته نمیدونم چرا با شماره ایرانسل) گفت ایرانسل به ما گفته نیمه دوم سال 97 مشکل برطرف می کنن، شکایتتون هم بسته میشه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

بسیار راضی هستم.چرا؟
    ایرانسل یه آپشن داره که وقتی از اعتباری به دائمی تغییر میدی شش ماه و هر ماه یک گیگ اینترنت رایگان میده
    ماه اول و دوم مشکلی نبود اما از ماه سوم بازی در آوردن و نمی دادن این یک گیگ رو.ده روز هر بار زنگ میزدم هی امروز و فردا می کردن تا اینکه تو سامانه 195 شکایت رو ثبت کردم و یکی دو روز بعد این یک گیگ فعال شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه RealFlow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    3ds Max

پيش فرض

متن شکایتم:
    با سلام بنده سرويسي كه از هاي وب خريدم 16 مگ هستش.1.5 ماه هستش كه هر روز از ساعت 6,7 عصر تا 2 صبح اينترنت به شدت غير قابل استفاده ميشه,سرعت دانلود از سرور داخل كشور ميشه 70 كيلو بايت و سرعت تك كانكشن ميشه 23 كيلو بايت كه حتي سايت آپارات هم برام ويديو استريم نميكنه.خلاصه كه در حد قطع بودن ميشه و هيچ كارايي نداره.كاملا مشهود هستش كه در مركز مخابرات ما پهناي باند رو بين تعداد زياذي كاربر تقسيم كردن.بنده از سازمان تنظيم مقررات خواهش ميكنم كه كم فروشي هاي وب در قبال سرويس بنده رو رفع كند.با تشكر

مدارک:

جان من جواب دانشمند تنظیم مقررات و باشین!!!به جان خودم اینا باید فرار مغزی بشن!!!تازه فهمیدیم سرعت 16 مگ باید باشه 16 کیلوبایت...خسته نباشی پرفسور

سلام احتمال خیلی کم ممکنه از قدیمی یا پوسیدگی کابلها باشه من یکبار قطعی و کاهش سرعت داشتم در یک مقطع خاص شبانه روز از سر کابل که از کوچه به خانه میومد تست کردم سرعت بدون قطعی و بدون کاهش سرعت بود کابلهای داخلی منزل رو عوض کردم فقط 5 .6 متر کابل مخصوص تلفن گرفتم و تا اتاقی که مودم بود کشیدم درست شد خرجشم کمتر از 10 هزار تومن شد ولی اگه های وب مشترک بیش از حد توان ترافیک پهنای باندش کاربر داشته باشه در یک یا چند مرکز محابراتی منطفقه ای دیگه کم فروشی و مشکل از طرف شرکت هست که با هیچ عنوان درست بشو نیست مگر با کم شدن ضریب اشتراک هر خط و یا افرایش پهنای باند.

داره خودمونی میشه baran_xrain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

راستش من قبلا دوبار در این سامانه ثبت شکایت داشتم، دفعالت قبل پیگیری انجام شد، هر چند خیلی راضی نبودم، اما این دفعه که برای تخلیه خط شکایت کردم هنوز بعد از یک هفته هیچ نتیجه ای دریافت نکردم...انگار زور مخابرات بیشتر از این حرفهاست...خود مخابرات هم چندین بار رفتم اما نتیجه نگرفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •