تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 27 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

منم چندبار از شاتل تو این سامانه شکایت کردم با آنکه حق با من بود و شاتل متخلف بود اما هیچکاری نکردند آخرین بار مهر 94 بود که از شاتل شکایت کردم یکماه پیش هم زنگ زدند که آیا مشکلت حل شده یا نه ... گفتم من دیگه از شاتل سرویس ندارم اونهم گفت پس شکایت را میبندم منم گفتم ری.. به این پیگیرتون و قطع کردم

2. 3 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه qatreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    Last edited by qatreh; 08-08-2016 at 08:20.

4. 2 کاربر از qatreh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ثبت 208 هزار شکایت از اپراتورهای ارتباطی در سامانه 195
    رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به گزارش دوره ای سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات(195) در سه ماهه اول سال 95، از رضایت68 درصدی مراجعین به این سامانه خبر داد.

وایمکس نیوز - فرنقی زاد با اشاره به پاسخگویی به بیش از 208 هزار تماس توسط سامانه 195 عنوان کرد: حدود 97 درصد تماس ها، در همان مرحله ابتدایی توسط کارشناسان این سامانه راهنمایی شده اند و حدود شش هزار تماس نیز در بخش ثبت و پیگیری الکترونیکی درخواستها ثبت شده است که رسیدگی کامل به بیش از 91 درصد آنها صورت گرفته و مختومه شده اند.
    وی خاطر نشان کرد: در این میان 70 درصد افرادی که درخواست آن ها به راحتی قابل حل نبوده و در سامانه ثبت شده است؛ پس از طی مراحل رسیدگی، اعلام رضایت کامل داشته اند که نسبت به دوره زمانی مشابه سل قبل حدود 10 درصد افزایش داشته است.
    به گفته فرنقی¬زاد در بین اپراتورهای ارتباطی در سه ماهه اول سال 95؛ از نظر میزان رضایت مشترکین از نحوه رسیدگی و پاسخگویی اپراتورها به شکایات یا درخواست های ثبت شده در این سامانه؛ رایتل 70درصد؛ ایرانسل 61 درصد و مخابرات ایران(ثابت و همراه) 60 درصد رضایت مردم را کسب کرده اند.
    رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع¬رسانی افزود: همچنین در همین دوره زمانی نظر مردم در خصوص پاسخگویی اپراتورها، تعداد درخواستها/ شکایات مختومه با پاسخهای قابل قبول ایرانسل 91 درصد، مخابرات ایران (ثابت و همراه) 89درصد و رایتل 72 درصد بوده که پاسخگویی و مختومه شده اند.
    فرنقی زاد افزود: همچنین در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات؛ میزان رضایت مشترکین از نحوه رسیدگی و پاسخگویی اپراتورها به شکایات/ درخواستهای ثبت شده، شرکت ارتباطات فن آوا 91 درصد، داده پردازی فن آوا 89 درصد و آریارسانه اکسین87.5 درصد موفق شدند رضایت شاکی ها را جلب کنند.
    وی اظهار داشت: در حوزه شرکت های فعال اینترنتی نیز از نظر شاخص رسیدگی و نهایی کردن شکایت ها، شرکت های انتقال داده های ندا گستر صبا و انتقال داده های رهام داتک ، آریا رسانه اکسین و پیشگامان توسعه ارتباطات100 درصد، داده پردازی فن آوا با99.3 درصد و آسیا تک با 99.1 درصد قرار دارند.
    سامانه195 سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسئولیت ثبت؛ پاسخگویی و پایش درخواست؛ شکایت؛ پرسش؛ انتقاد و پیشنهاد در حوزه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات من جمله تلفن ثابت و همراه؛ اینترنت و پست و همچنین ثبت و رسیدگی به درخواستهای ارتباطات مردمی وزیر است.

6. 2 کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

2 تجربیات شما از سامانه 195

با سلام.

در راستای افزایش رضایت مشتریان زیرمجموعه­ های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق ارتباط با مشترکین نهایی، سامانه پاسخگویی 195 در آذر ماه سال 1392 به دستور مقام عالی وزارت راه­ اندازی گردید. کلیه مشترکین گرامی می­توانند با مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا تماس با تلفن گویای 195 یا شماره پیامک 600195 و یا آدرس پست الکترونیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،درخواست ملاقات با مقام عالی وزارت، درخواست/شکایت، انتقاد، پیشنهاد یا تشکر خود را در خصوص خدمات ارائه شده­ زیرمجموعه­ های این وزارتخانه ( سازمان­ها و شرکت­های ذیربط ) که دارای مشترک و کاربر نهایی می­باشند ثبت نمایند.
    مراحل و فرایند ثبت و پیگیری درخواست در این سامانه به شرح ذیل می باشد:

• [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در سایت و ارسال کد رهگیری بر روی تلفن همراه ثبت کننده درخواست.
    • ارجاع درخواست، بر اساس اطلاعات اولیه به مبداء رسیدگی کننده شامل: زیر مجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (مانند اپراتورها، شرکت های اینترنتی، دفاترپستی و ....)
    • ارجاع درخواست برای رسیدگی به واحد تخصصی/ بازرسی سازمان مربوطه در صورت عدم ارایه پاسخ نهایی بعد از گذشت 14 روز در سامانه یا درخواست تجدید نظر حداکثر ظرف مدت 3 روز پس از پاسخ نهایی.
    • ارجاع درخواست به بالاترین مقام سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در صورت ثبت تجدید نظر دوم یا عدم ارایه پاسخ نهایی پس از مدت مقرر.
    • رسیدگی نهایی و صدور رای توسط کمیته حل اختلاف در صورت درخواست تجدید نظر دوم.

*تارنمای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و سامانه 195 به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به صورت تمام وقت در دسترس می باشد.
    * اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم های الکترونیکی محرمانه تلقی شده، حفظ و صیانت خواهد شد.

محتوای مخفی: فرایند رسیدگی به شکایات به صورت تصویری  

کاربران گرامی. در این تاپیک تجربیات خود را در رسیدگی به موضوعات در این سامانه ، اعلام کنید
    سوالات و مشکلات در استفاده از این سامانه را نیز در همین تاپیک پیگیری کنید

8. 4 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با مشکل اس ام اس هایی که بعد از ترابرد ارسال میشه یا نمیشه به 195 شکایت کردم. به دلیل اینکه بعد از ترابرد از ایرانسل به رایتل باز از ایرنسل مسیج می اومد از آهنگ پیشواز یا پیشخوان ایرانسل یا حتی جزیره ایراسل که باعث تعجب من بود واقعا . با اینکه من تو یه اپراتور دیگه بودم جزیره می اومد میگفت شما مثل 10 ریال مصرف کردین .

بعد از پر کردن فرم در 195 ، فردای اون روز با من تماس گرفتن و گفتن که این موضوع در دست برسی هست که جلوی پیامک ها گرفته میشه و تدبری داره اتخاذ میشه که بعد از ترابرد تمام سرویس های اپراتور اول قطع بشه.
    خوشبختانه بعد از 3 رو از تاریخ اون تماس کلا پیامک ها قطع شدن و دوباره از 195 با من تماس گرفتن که آیا مسیج میاد براتون که من گفتم خیر نمیاد و گفتن که خیلی اشکلات در بخش ترابرد پذیری وجود داره که داره اصلاح میشه.

این اولین تجربه من بود از 195. به نظر من خیلی سریع پیگیری کردن. خیلی مهمه که متنی که مینویسید و توضیحی که میدید رسمی و با احترام باشه . به نظرم تو شیوه ی پیگیری مشکلتون کاملا تاثیر گذار هست .

10. 8 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    متن شکایت از شرکت فن آوا:
    با سلام
    در صفحه تعرفه اينترنت پر سرعت شركت فن آوا ساعات استفاده از خدمات اينترنت رايگان شبانه از 2 تا 8 بامداد ذكر شده است اما در عمل سيستم ساعات رايگان را از 2 تا 7 بامداد محاسبه ميكند و يك ساعت باقيمانده از حجم ترافيك روزانه مشتري كسر ميشود. پس از تماس با بخش پشتيباني، شركت ابتدا منكر قضيه شده و پس از اصرار اينجانب صفحه تعرفه را ملاحظه كرده و اعلام كردند در سايت به اشتباه ساعت نوشته شده است و قبول كردند حجم كسر شده در اين يك ساعت را به حساب كاربري اينجانب بازگردانند اما اين كار انجام نشد
    مورد بعدي هم تبليغات خلاف واقع در سايت براي جلب مشتري است كه ساعات رايگان را يك ساعت اضافه اعلام ميكنند اما در عمل از حجم اصلي اينترنت مشتري كسر ميكنند.

تاریخ شکایت: 1395/07/08 ساعت 13:08:54

و امروز از طرف شرکت تماس گرفتند عذرخواهی کردند و حجم کسر شده به حساب من برگشت
    باورم نشد در کشور عزیزمون هنوز هم به شکایات مردمی رسیدگی میشه

12. 8 کاربر از ma3743 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arsenal2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام من تقریبا 47 روز میشه شکایت کردم ولی هنوز ایرانسل جواب شکایت رو نداده، چند مرتبه به 195 و ایرانسل تماس گرفتم، گفتن در حال پیگیری مشکل تون هستیم !!!!!!!

محتوای مخفی: [URL=http://uupload.ir/ 
    [/URL]]
    Last edited by Arsenal2012; 17-10-2016 at 22:18.

14. 4 کاربر از Arsenal2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

بیشتر از دو ماه نت ایرانسلم داغون شده و خیلی وقتا زیر 100 کیلوبایت هم میاد 4g ! (قبلا 4-5 مگابایت.s ثابت بود ...)
    یک ماه پیش 195 شکایت کردم ، بعد دو هفته نوشتن تماس گرفته شد با مشترک و مشکل حل شد ! این در حالیه که نه تماس گرفته شده و نه مشکل حل شده ...
    تهش هم نوشته بودن که ایشون اعلام کردن مشکلشون حل شده !!! در صورتی که حتی با من صحبت نشده که چنین حرفی رو بزنم !
    بعدش درخواست تجدید نظر زدم که هنوز هم جوابم رو ندادن ...
    هر چند این چیزا کاملا طبیعیه تو جایی که زندگی میکنیم

16. 6 کاربر از mobile1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام این 195 شکایتایی رو رسیدگی میکنه که خود اپراتور براش هزینه ای نداشته باشه !وگرنه اینکه درخواست بدی بیان دکل نزدیک خونه رو 4جی کنن یا اینکه بیان درستش کنن یا تقویت کنن چون هزینه کارگر داره یا اینکه تجهیزات جدید باید نصب کنن این شکایات رسیدگی نمیشه و میشه گفت 195 رابط بین ایرانسل و مشتریه بیشتر تا ناظر!!!!
    اصلن تو این کشور ناظرم داریم مگه؟؟؟؟هرکی میاد میخوره می...ینه و میره کسیم کاریش نداره مهم پارتیه

18. 2 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

سامانه 195 بعد از شکایتی که کاربران مینویسند مستقیم برای شرکت ارایه داده شده ارسال میشه همون زمان و اینطور نیست خود 195 پیگیری بشه در صورتی مشکلات حل نشه بعد از 2 یا 3 بار خود مسئولان پیگیری میکنند و جالب اینجاست هر کس در هر موردی پیگیری کنه در مورد تلفن باشه همیشه مستقیم به شرکت ارایه دهنده اینترنت میره و حتی طرف در مورد تلفن ثابت کار داره الزاما باید یک شرکتی رو انتخاب کنه که این خودش یک مشکل بزرگ هست .
    من تا حالا 2 بار به 195 شکایت کردم و همزمان به بازرسی هم شکایت کرده بودم مشکلم حل شد ولی واقعا نمیدونم با 195 بوده یا بازرسی.چون بازرسی خیلی پیگیری تر هست مشکل رو .

20. این کاربر از King Tanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •