تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 27 اولاول ... 142021222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

فیبر من از 17 اردیبهشت چهارشنبه پیش قطع شده بیشتر از یک هفته سمت مخابرات هم هست نه داخل منزل 2020 شکایت زدم 195 زدم بازرسی مخابرات زدم هیچی رئیس مرکز جواب نمیده معاون مرکز می خواد آدم رو بزنه دروغ پشت دروغ و پیمانکار هم آخر پیچوندن و دو دره بازی اومده میگه من روز اول گفتم داخلی رو از اینجا ببر نه اونجا باید دوباره بکشی و سر خط فیوژن زد دید ایراد کابل بیرونه خودشونو کشتن که یه کاری کنن بندازن سمت من نشد رفتن که بیان کابل بیرونی عوض کنن تا الان خبری نیست به کی باید شکایت کرد ؟ جالب تر از همه میگم خوب چرا پول از من میگیرید ارتباط شما قطعه هیچ روشی برای اعمال یا توقف تو این شرایط تو پنل ندارن یا نمی خوان اعمال کنن درست بشه یه سری هم برای اون باید شکایت کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

از روزی که جهرمی اومد این سامانه 195 بدرد نخور شد ! با تکرار حرفای چرت و بی معنی در پاسخ به کاربران, تیکت شکایت رو میبندن !
    قبلا خیلی پیگیر بودن و فکر کنم خود این سازمان 195 تیکت ها رو اپدیت میکرد حتی زنگ میزدن که مشکلتون حل شد یا نه ..... ولی بعد از جهرمی کنترل همه رو دادن دست خود isp ها ! بدون هیچ نظارتی !

3. 6 کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

از روزی که جهرمی اومد این سامانه 195 بدرد نخور شد ! با تکرار حرفای چرت و بی معنی در پاسخ به کاربران, تیکت شکایت رو میبندن !
    قبلا خیلی پیگیر بودن و فکر کنم خود این سازمان 195 تیکت ها رو اپدیت میکرد حتی زنگ میزدن که مشکلتون حل شد یا نه ..... ولی بعد از جهرمی کنترل همه رو دادن دست خود isp ها ! بدون هیچ نظارتی !
    کاملا درسته متاسفانه مملکتی که سیستم و ضابطه درست حسابی برش حکمفرما نیست همین که کارها میشن سلیقه ای و متکی به فرد. وزیر قبلی این مورد براش مهم بوده و سامانه رو راه انداخت که انصافا هم کار مردم رو راه مینداخت و راه رو بر اجحاف از سوی اپراتورها تا حدی می‌بست. این یکی براش مهم نیست و باعث شده چیزی جز یک سامانه نمایشی ازش باقی نمونه.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

5. 3 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

.....................
    Last edited by champion saleh; 13-06-2020 at 12:30.

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

درود؛ من سرویس 16مگ از مخابرات خریدم ولی سرعت دانلود رو روی 10م.ب و سرعت آپلود رو روی 500ک.ب سِت کرده بودن؛ سه بار برای ارتقاء سرعت باهاشون تماس گرفتم که دو بارشو تلفنو بدون پاسخ قطعی دادن به روم قطع کردن و یک بارشم از طریق پنل کاربری درخواست دادم که به دروغ گفت پهنای باندت آزاده ولی از طریق تنظیمات مودم کاملاً مشهود بود که روی 10 قفل کردن با اینکه شاخص های نویز و سیگنال خط مطلوب بود و هیچ مشکلی برای ارتقا نداشت؛ خلاصه اینکه پنج شنبه سامانه 195 شکایت کردم و کامل توضیح دادم و سه روز بعد از مخابرات شهرمون زنگ زدن، رفتم اونجا هم مودمو آپگرید کرد هم سرعت دانلود رو ارتقا داد تا 16مگ و آپلود هم گذاشت رو 1مگ. اینم تجربه من از رسیدگی سامانه 195 که راضیم و خیلی خوبه که از اول تا آخر شکایت و حل مشکل رایگان بود. کامیاب و باخرد باشید/
    Last edited by Mi74d; 12-07-2020 at 20:07.

8. 5 کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

...ادغام با پیام بالایی...
    Last edited by Mi74d; 15-07-2020 at 12:23.

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود
    اول خود شرکتی که ازش شکایت کردین بررسی می کنه ممکنه باهاتون تماس بگیره
    بعد یه پاسخ توی سامانه ثبت می کنه
    اگه پیگیری رو بزنید تازه خود سازمان وارد میشه

برای من چندبار سازمان نوشت طرح در کمیسیون ولی اتفاقی بعدش نیافتاد

11. این کاربر از vahid javani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

همراهان همیشگی بخش شبکه و اینترنت P30world لطفا دقت فرمایید این کامنت برای شخص شماست:

والا مشکلات شبکه کلا تقصیر خود ایرانی هاست البته هر چی بدبختی داریم تقصیر مردم هست نه سامانه و فلان سرویس دهنده! می‌گویید چرا؟! چی؟!

من شکایتی از اپراتوری داشتم و‌ در همین سامانه ۱۹۵ ، همه چی خوب بود و پیگیری و سلسله مراتب...

رجوع میکنم به شبکه های اجتماعی اپراتور جهت نظرات دیگر مشترکان که اوضاع آنها چجور هست. همه مثل همیشه معترض سرعت کیفیت آنتن پینگ حجم اصلا همه کل ایران و فلان شهر ها ناراضی ، قاعدتا عده بسیاری هم همشهری های خودمون هستند پس از وضعیت شهر خودمون هم ناراضی همیشه و زیاد هست ، خیلی ها که با هر پستی مجددا تکرار مکررات و ناراضی بودن خودشون هم تکرار و کامنت میدند.

سایت فناوری اطلاعات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک بخشی در خصوص نمایش شکایات و نارضایتی های مشترکین تا یک ماه اخیر که پس از انتخاب سرویس دهنده مربوطه میتونید روی نقشه جغرافیایی مکان خودتون را ببینید و حتی شکایت خودتان به ۱۹۵ را در مکان خودتان بصورت جغرافیایی ببینید.

خوب نتیجه چی بود؟! کلا در محل خودم و اطراف و خیلی اطراف دورتر جمعا ۵ تا شکایت ۱۹۵ از فلان سرویس دهنده شده بود.

خودتان را بگذارید جای مسئولین فلان جا اصلا همین ۱۹۵ خوب وقتی که میبینند شکایات و مشکلات در یک ماه اخیر همش ۵ تا فلان جا بوده والا من هم بودم اصلا کار هم نمیکردم و مشکل رو ۱۲۰ درصد تقصیر مشترک میدونستم.

ایرانیها درس بگیرید شکایت توی شبکه های مجازی یک چیز بی اثر است زمانی که شکایت رسمی باشه با اثر هست حالا هی این ایرانی‌های کم هوش که فقط استفاده از اینستاگرام بلند بیان و بگند من مشکل و نارضایتی دارم. پوچ پوچ
    Last edited by italodance; 23-09-2020 at 12:54.

13. 6 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

درود؛ من سرویس 16مگ از مخابرات خریدم ولی سرعت دانلود رو روی 10م.ب و سرعت آپلود رو روی 500ک.ب سِت کرده بودن؛ سه بار برای ارتقاء سرعت باهاشون تماس گرفتم که دو بارشو تلفنو بدون پاسخ قطعی دادن به روم قطع کردن و یک بارشم از طریق پنل کاربری درخواست دادم که به دروغ گفت پهنای باندت آزاده ولی از طریق تنظیمات مودم کاملاً مشهود بود که روی 10 قفل کردن با اینکه شاخص های نویز و سیگنال خط مطلوب بود و هیچ مشکلی برای ارتقا نداشت؛ خلاصه اینکه پنج شنبه سامانه 195 شکایت کردم و کامل توضیح دادم و سه روز بعد از مخابرات شهرمون زنگ زدن، رفتم اونجا هم مودمو آپگرید کرد هم سرعت دانلود رو ارتقا داد تا 16مگ و آپلود هم گذاشت رو 1مگ. اینم تجربه من از رسیدگی سامانه 195 که راضیم و خیلی خوبه که از اول تا آخر شکایت و حل مشکل رایگان بود. کامیاب و باخرد باشید/
    سلام
    ببخشید چطوری میشه از روی تنظیمات مودم متوجه شد سرعت واقعی روی چند بسته شده؟
    مودم رو میگه میشه اپگرید کرد ؟ برند مودمتون چی هستش ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام
    ببخشید چطوری میشه از روی تنظیمات مودم متوجه شد سرعت واقعی روی چند بسته شده؟
    مودم رو میگه میشه اپگرید کرد ؟ برند مودمتون چی هستش ؟
    درود؛ مودم من زایکسل هست، از این بخش:

16. 3 کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •