تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 27 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه a1l2i3z4a5h6r7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام دوستان من از شرکت پیشگامان میخوام تخلیه کنم شکایت هم کردم تو سایت 195 اما همچنان این شرکت تخلیه نکرده خط منو چیکار کنم دوباره شکایت کنم ؟
    و این که من 40 گیگ حجم و 70 روز مهلت قرارداد دارم ایا این شرکت موظف به تسویه حساب هست یا خیر ؟ چون دفعه قبلی که تماس گرفتم گفتن 40 گیگت میسوزه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان من از شرکت پیشگامان میخوام تخلیه کنم شکایت هم کردم تو سایت 195 اما همچنان این شرکت تخلیه نکرده خط منو چیکار کنم دوباره شکایت کنم ؟
    و این که من 40 گیگ حجم و 70 روز مهلت قرارداد دارم ایا این شرکت موظف به تسویه حساب هست یا خیر ؟ چون دفعه قبلی که تماس گرفتم گفتن 40 گیگت میسوزه
    خیر....شما یک روز بعد از خرید سرویس هم تخلیه کنی هزینت از بین میره و موظف به تسویه حساب نیستند....شکایت رو پیگیری کنید در صورت نیاز درخواست تجدید نظر بدید

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

امروز با کارشناس وزارت ارتباطات تماس گرفتم کسانیکه در تعرفه اینترنت رایگان عید تا عید 10 تا 18 شهریور چه دائمی و چه اعتباری ضرر کرده اند و براشون قبض دراز صادر شده یا شارژ سیم کارت اعتباری شون صفر شده در 195 ثبت شکایت کنند هرچه ثبت شکایت بیشتر شود فشار بیشتری به رسیدگی درهمراه اول میارن که پول به حساب شون برگرده
    اینو خود کارشناس گفتش

4. این کاربر از years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سامانه خوبی هست و سریع رسیدگی میکنه اما مشکل اصلیش اینه که کارشناس بی طرف نداره و کارشناسی که معمولا میفرسته از طرف سرویس دهنده هست واین باعث میشه خیلی چیزا راحت ماست مالی بشه لا اقل برای من که اینطور بوده ، از سه تا سرویس دهنده شکایت کردم کارشناسای خود isp رو فرستادن که دو مورد پیگیری شد و یک مورد که مال مخابرات بود خیلی راحت کارشناسش زیرابی رفت و به ضرر ما شد.
    Last edited by ahwazp30; 02-10-2017 at 21:47.

6. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا تجربه خوبی بود ایرانسل رو به زانو در اوردم طوری بود طرف هر روز زنگ می زد قصد رضایت من را داشت.

8. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

من تا الان شکایت ثبت کردم ولی به نتیجه نرسیده هیچ کدوم همش به قول دوستمون ماس مالی شده

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

به نظرم خوبه.زود هم رسیدگی میکنن.واسه من مخابرات اومد و زود مودم فیبر نوری رو عوض کرد و بهترش رو گذاشت.مدام هم پیگیر بودن که خوب شده یا نه.آخرش هم خودم رضایت دادم ک آره خوب شده و دستتون درد نکنه ولی مشکل پینگ بر طرف نشده بود.ولی مشکل کیفیت اینترنت ربطی به isp ها نداره.کار از یه جای دیگه میلنگه که فرا سازمانی هستش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

واقعا خوبه و دمشون گرم

داره خودمونی میشه farhadhttp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

والا تجربه خوبی بود ایرانسل رو به زانو در اوردم طوری بود طرف هر روز زنگ می زد قصد رضایت من را داشت.
    ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدی و تجربه ای که داشتی رو به اشتراک بذاری

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدی و تجربه ای که داشتی رو به اشتراک بذاری
    خوب 2 مورد بود اولش عودت مودم TD-LTE

نزدیک 25 روز شده بوده هنوز پول رو پس نداده بودند ما هم اعصاب خورد یک نامه اداری و انشایی دفتری که با مستندات تحویل بود برای سامانه ارسال کردم . (حتما عکس از فرمهاتو بگیرید)

سریع ریختند البته نامه من اینقدر ترسناک بود ماه بعد هم دوباره همون مبلغ ریختند کلا 200 تومان سود کردیم

یک مورد دیگه هم قطعی نیم ساعت پایانی بسته های شبانه اش بود که آن هم شکایت ردم نامه اداری و انشایی

هر روز برای پیچوندن و انصراف شکایت و همین هست و این داستانها تماس می گرفتند و میدیدند که همچنان شکایت من هست و پابرجاست خوب ایرانسل هم نامه زد روش که طزف این قدر حجم مصرف کرده و استفاده میکنه و... من هم دوباره یک نامه پر زدم رفت
    این دفعه یک دختره زنگ و با تهدید گفت اره همینه و تازه میخوایم بسته های شبانه رو برداریم و من هم خونسرد گفتم بردار ولی مشکل و جواب من تو سامانه نشد دختره باز پررو بازی دراورد و ادرس خانه منو جهت وضعیت دکل گرفت و گفت اصلا برات قطعش می کنیم گفتم این هم جواب من که نشد هیچ تاره صدات هم ضبط کردم الان با مستندات بیشتر ایرانسل رو سرت خراب میکنم. طرف از ترس دست و پاشو جمع کرد و گفت همه چی رو اوکی میکنم.

دیدم هم آن مشکل اوکی شد هم سرعت 50 گیگابیتی شون

بله مگه ما بچه ایم شغل خود من مدیر بازرگانیه
    Last edited by italodance; 14-12-2017 at 20:21.

14. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •