تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 87

نام تاپيک: توپ طلا | Ballon d'Or | سال 2016

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش روبرت لواندوفسکی به رده بندی توپ طلا در توییتر

چهار شکلک خنده @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] football

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تفاوت معنادار پیام تبریک خاویر تباس به رونالدو و مسی پس از فتح توپ طلا

خاویر تباس، رئيس لالیگا که بارها اعلام کرده از هواداران رئال مادرید است، پیام‌های متفاوتی را برای کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به مناسبت فتح توپ طلای هر کدام در توئيتر خود منتشر کرده که با واکنش رسانه‌های کاتالونیایی مواجه شده است.

به گزارش mundodeportivo، رونالدو دو روز پیش رسما چهارمین توپ طلای خود را دریافت کرد تا دوئل هیجان‌انگیزش با مسی کماکان ادامه داشته باشد. از آن زمان نکات و حواشی بسیاری پیرامون این جایزه در رسانه‌های دنیا منتشر شده که تفاوت پیام رئیس لالیگا به این دو فوق ستاره آخرین مورد آن‌ها به شمار می‌رود.

داستان از این قرار است که تباس سال گذشته پس از اینکه لیونل مسی پنجمین توپ طلای خود را دریافت کرد، در حساب رسمی توئيتر خود نوشت:

او بار دیگر این جایزه را برد. تبریک!

اما تباس امروز در توئيتر خود در واکنش به رسیدن توپ طلا به رونالدو نوشت:

تبریک کریستیانو به خاطر توپ طلا و تشکر از تو به خاطر اعتلای نام لالیگا با بازی و حرفه‌ای بودنت.

و نشریه‌های نزدیک به بارسلونا نیز دقیقا از این تفاوت معنا دار پیام‌های تباس متعجب و خشمگین شده‌اند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اسم بازیکن محبوبتون اومد موضع گرفتین بدون اینکه به حرف دقت کنید. سال دیگه رونالدو ممکنه 60 گل بزنه ولی مثلا بارسلونا با بازی گروهی قهرمان اروپا بشه. فرض کنیم گل ها ارزشمند بوده و کسی در بارسلونا ندرخشیده. من میگم رسیدن توپ طلا به رونالدو عادلانه است. حالا ممکنه شما و خبرنگارا نظرتون این باشه که بازیکنی از بارسلونا باید بشه چون قهرمان شده.
    من موضعی عوض نکردم، تو صبر کردی نتیجه معلوم بشه، بعد یهو کل سیستم توپ طلا رو بردی زیر سوال...!

بازیکن مورد علاقتون رای نیاورد، تغییر موضع دادید. الان میگید خبرنگارا به جام نگاه میکنن در حالی که باید به عملکرد فردی نگاه کنن، بعد نمونه هم ریبری بهترین بازیکن اروپا شد (به رای خبرنگاران)، اما رونالدو با عملکرد فردی و گرفتن رای مربی و کاپیتان ها + خبرنگاران تونست توپ طلا ببره (عادلانه بود). پس چطور اون سری طرف ریبری بودي و مدام آمار میاوردی که ریبری باید میبرد کل تاپیک اون سال ضد رونالدو پست گذاشتی...

مشکل سیستم رای گیری و ریبری و اینا نیست... دیگه کاملاً روشن هست که مشکل نبردن مسی و بدتر ازون بردن رونالدو هست. صبح تا شب دریبل کن، اما تیمت نتیجه نگیره...؟ اون ور سکه، ۲-۳ بازی بشو ناجی تیم و تیمت جام هارو یکی بعد دیگری میبره.

حالا مشکلی نیست، جایزه زیاده، با سیستم های جور واجور، اون جایزه سبک فیفا (که مسی چهارتا برد و مشکلی نداشت)، هنوز هم هست و بعد سال نو اهدا میشه، ایشالا که مسی ببره.

نمونه مسی که بهترین بازیکن جام جهانی و گریزمان که بهترین بازیکن یورو میشه.
    رونالدو هم Silver Boot گرفت، با ۳ گل و ۳ پاس گل، تو CL هم آقای گل شد در حالی گریزمن تو فینال پنالتیش رو خراب کرد. از اون انتخاب مسی هم چیزی نگیم که هنوزم خوراک ترول فوتبال هست.

6. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من موضعی عوض نکردم، تو صبر کردی نتیجه معلوم بشه، بعد یهو کل سیستم توپ طلا رو بردی زیر سوال...!

بازیکن مورد علاقتون رای نیاورد، تغییر موضع دادید. الان میگید خبرنگارا به جام نگاه میکنن در حالی که باید به عملکرد فردی نگاه کنن، بعد نمونه هم ریبری بهترین بازیکن اروپا شد (به رای خبرنگاران)، اما رونالدو با عملکرد فردی و گرفتن رای مربی و کاپیتان ها + خبرنگاران تونست توپ طلا ببره (عادلانه بود). پس چطور اون سری طرف ریبری بودید و مدام آمار میاوردی که ریبری باید میبرد کل تاپیک اون سال ضد رونالدو پست گذاشتی...

مشکل سیستم رای گیری و ریبری و اینا نیست... دیگه کاملاً روشن هست که مشکل نبردن مسی و بدتر ازون بردن رونالدو هست. صبح تا شب دریبل کن، اما تیمت نتیجه نگیره...؟ اون ور سکه، ۲-۳ بازی بشو ناجی تیم و تیمت جام هارو یکی بعد دیگری میبره.

حالا مشکلی نیست، جایزه زیاده، با سیستم های جور واجور، اون جایزه سبک فیفا (که مسی چهارتا برد و مشکلی نداشت)، هنوز هم هست و بعد سال نو اهدا میشه، ایشالا که مسی ببره.
    تماما کل بچه گانه است. جدی که ننوشتی؟

در مورد خط اول، همین تاپیک صفحه اول قبل از نتیجه توپ طلا:

حسابی به نفعش شد! خبرنگارا علاقه زیادی به قهرمان اروپا دارن. کاری به این ندارن کی بیشتر گل زده، کی بیشتر پاس گل داده، کی بهتر بازی کرده

بازیکن سال یوفا رو دیدین؟ سوارز دوم و سوم هم نشد. حاصل رای خبرنگارا بود

واسه تکمیل، رونالدو رای ثابت خبرنگار پرنغال و اسپانیا (مادرید) رو هم داره و دیگه خبری از آرژانتین، اروگوئه و برزیل در رای گیری نیست
    سال های قبل و انتقاد من به رای خبرنگارا بماند. مطمئنی انجمنو می خونی؟

نظر 3 سال پیش من ذر تاپیک توپ طلا

هر کی میتونه نظری داشته باشه ولی انتظار میره ملاک نظرش ثابت باشه

نه صرفا از روی علاقه سوییچ کنه

من به شخصه طرفدار عملکرد فردیم چون به نظرم تیم خوب به جایزه اش که جامه میرسه

رونالدو یک فصل کامل بهتر از مسی باشه به نظر من شایسته توپ طلاست حتی اگه رئال سوم بشه، ال کلاسیکو شکست بخوره و دربی مادرید رو ببازه
    حرفی نمیمونه

دنبال نظر خودم گشتم چه خاطراتی زنده شد. نقل قول نمی کنم ولی شاخ در میاری. کسانی که اتفاقا الان هم هستن گفتن ریبری مگه چیکار کرده. 35 تا گل بیشتر که نزده! حق رونالدوه که 60 گل زده ولی جام نبرده

8. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تماما کل بچه گانه است. جدی که ننوشتی؟
    نه اتفاقا جدی بود، البته تو قبلا هم نشون دادی نظرات مخالف رو کودکانه میدونی.

سال های قبل و انتقاد من به رای خبرنگارا بماند. مطمئنی انجمنو می خونی؟
    پست های تورو که همیشه با جان و دل دنبال کردم. مشکل حرف با عمل هست، در عمل، انتشار حداکثر پست های تخریبی و حداقل پست های تحسینی، نشانه ی چیز دیگه ای هست.

جالبه صحبت هات کپی برابر اصل ژاوی هست که گفته توپ طلا رو به جام دادن تا عملکرد فردی.

انتقادت به خبرنگارا رو جایز نمیدونم (البته نظرت هست، محترم)، بدتر از اون رای مربی ها و کاپیتان ها رو خیلی مسخره میدونم چرا که تجربه ۴-۵ سال گذشته نشون داد خیلی از مربی ها و کاپیتان های تیم ملی (چه بسا بزرگ) رای های مزحکی دادن صرفاً به طرفداری از هم میهنان خودشون.

ضمن اینکه همیشه سوال بوده که مثلا سرمربی تیم ملی چین، چندتا بازی تو لالیگا، بوندسلیگا، لیگ برتر و سری آ رو نگاه میکنه تا قضاوت درستی داشته باشه؟! یا فقط میره بازی های مهم و حساس لیگ قهرمانان رو نگاه میکنه. در حالی که خبرنگار، کارش همینه، نمونه ی وطنیش عادل هست که هرچی بازی باشه حتی لیگ دست سوم ایسلند رو هم نگاه میکنه.

عملکرد فردی رونالدو رو هم با این حرفا پایین نیاریم، هرکدوم از نفرات دوم و سوم یه جایی جلوش کم میارن (اختلاف فاحش هم همین رو نشون میده). درخشش در یورو و قهرمانی با تیمش، درخشش در سی ال و قهرمانی در تیمش، درخشش در بازی های لالیگا و کاهش اختلاف به ۱ امتیاز! این فصل هم که آقای گل لالیگا بود، تا اینکه بازی آخر بهش استراحت دادن و مسی یکی اومد بالاتر...

حرف آخر، گفتم که نگاهی به ۱۹ سالی که فیفا با سیستم خودش، و فرانس فوتبال با سیستم خودش بازیکن رو انتخاب کردن نشون میده تفاوت چندانی نیست، نزدیک به ۶۵٪ مواقع انتخاب مشابه بوده، و اگه تو و ژاوی اونجوری دوست دارید، اون منسوخ نشده، فقط اسمش عوض شده: بهترین بازیکن سال فیفا.

10. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رونالدو چهارمین توپ طلا به موزه ی خودش فرستاد
    .

12. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پست های تورو که همیشه با جان و دل دنبال کردم. مشکل حرف با عمل هست، در عمل، انتشار حداکثر پست های تخریبی و حداقل پست های تحسینی، نشانه ی چیز دیگه ای هست.
    5 پست آخرت در تاپیک بارسلونا بدون سوا

یه تذکرم داشتی که مدیریت هست تا فعالیت. فرقشو متوجه میشم

خب میگفتی نشانه چی هست؟ البته به نظر من به کسی ربطی نداره و حق هر کسی از جمله مدیر فعالیت مطابق میلش هست. ولی ظاهرا تو اینطور فکر نمی کنی.

14. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از حدود یک سال پیش پست های منو جمع بندی کردی؟ ماشالا پیگیری. بازم خوبه تو دو سال همین چندتا بود، به خودت نگیر ولی بعضی ها تو یه ماه دوبرابر این مقدار، ضد بعضی تیم ها پست میذارن.

نه من گفتم نه قانونی هست که به کسی گیر بده چرا فقط ضد فلان شخص مطلب پست میکنی، اون نقل قول آخر هم که کلاً تیکه پراکنی و حاشیه سازی بیهوده بود، چه ربطی به درج خبر و مطلب داشت نمیدونم... تو هم میتونی به همین شیوه ای که پیش گرفتی ادامه بدی، ایراد قانونی درش نیست.

از چی رسیدیم به چی، از توپ طلا به تذکر مدیریتی! چیو به چی ربط میدیم...

16. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

18. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

عملکرد فردی رونالدو رو هم با این حرفا پایین نیاریم، هرکدوم از نفرات دوم و سوم یه جایی جلوش کم میارن (اختلاف فاحش هم همین رو نشون میده). درخشش در یورو و قهرمانی با تیمش، درخشش در سی ال و قهرمانی در تیمش، درخشش در بازی های لالیگا و کاهش اختلاف به ۱ امتیاز! این فصل هم که آقای گل لالیگا بود، تا اینکه بازی آخر بهش استراحت دادن و مسی یکی اومد بالاتر...
    شوخی میکنید یا عینک کریستیانو بین زدید حین دیدن مسابقات ؟! اگه منظور از درخشش در یورو زدن دو گل به مجارستان و سوم کردن تیمش هست یا یه گل به ولز قدرتمند و ترسناک هست ، اگه منظورت از درخشش در سی ال زدن دو گل به ولفسبورگ قوی و مهیب (که هفته بعد تو لیگش 7 8 تا از دورتموند خورد ) بود و نه گل زدن به پی اس جی و من سیتی که حداقل از رم و ولف یه مقداری بهتر بودن ! خب این دو تورنومنت مهم . حالا کاری به فینال هاش ندارم که کریستیانو هیچ و قطعا هیچ کاری نکرد .
    در مورد لیگ هم همین بس که سوآرز تو جدول گلزنان و پاس گل هر دو صدر بود . از نظر تاثیرگذاری هم با اختلاف بهترین بود .
    لذا اگه منظور از درخشش این چیزاست واقعا دیگه حرفی نمیمونه ! من شخصا فک میکردم درخشش معنای دیگه ای داره !

20. 4 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •