تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 84 از 121 اولاول ... 347480818283848586878894 ... آخرآخر
نمايش نتايج 831 به 840 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام
    منظورتون از بارکد پنل همینی که توی این عکس دیده میشه؟
    اگه منظورتون اینه عکس واضح بگیرم و بزارم اما اگه چیز یا جای دیگه است که هیچی چون دسترسی به تلوزیون ندارم.
    جب مین برد خوبی داره!!. کلا هیت سینک استفاده کرد!.دمش گرم!. نه برادر این بارکد مین برد هست. ببین این برد رو یه شاسی فلزی نصب میشه دقیقا بالا تر از جای نصب همین برد یکم سمت راست رو خود شاسی فلزی یه بارکد داره که احتمالا با lc شروع میشه مثلا برای 55 اینچ مییشه lc55... من این کد و میخوام!.
    ع

2. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

کی همچین چیزی گفته؟ اگر ممکنه لینک بفرستید!.
    داداش براى خود من بارها پيش اومده كه مشترى برد رو آورده و تعميركار بهش گفته ايراد از سى پى يو هست و ارزش تعمير نداره
    در صورتى كه در اثر شورت شدن يه دونه خازن اس ام دى كنار آيسى تامين ولتاژ برد و يك القاگر اس ام دى كلاً سيستم از كار افتاده و بوت نميشده و هزينه اى برابر با صفر تومن بوده
    البته در مورد تلويزيون زياد اطلاعى ندارم و كار منم نيست ولى كل داستان در مورد اكثر تعميركارها به اين صورته كه خود بنده هم شامل اين قشر هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    اگه پاسخی که به شما دادند درست باشه و پنل این تلوزیون برخلاف ادعای خود شرکت و تمام سایتهای بزرگ و معروفی که کارشون تست و برسی تلوزیونه 60هرتز باشه بجای 120هرتز، ایران که هیچ اما مطمنم در کشورهایی مثل ترکیه و امارات یقه شرکت LG رو خواهد گرفت. ترکیه یا امارات و خیلی از کشورهای دیگه،ایران نیستند که سگ صاحبشو نشناسه و قانونی برای حمایت از مصرف کننده بینوا وجود نداشته باشه و هرجور که دوست دارن سرش کلاه بگذارند.
    این مدل هنوز بصورت رسمی و توسط گلدایران وارد کشور نشده و هرچی که هست از امارات یا کردستان و ترکیه اومدند.
    سلام
    منم تعجب كردم و از شركت اصلى سئوال كردم عكس از پاسخشون هم گذاشتم ولى بنظر من سفارش خاورميانه بايد ١٠٠ هرتز باشه و اينا يه موقعهايى خودشونم گيج ميزنن !!
    Last edited by gh_n; 23-06-2017 at 01:40.

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همگی
    من update ۴.۳۱.۰۵جدید lg uh850v گرفتم ولی وقتی فلش به تلویزیون میزنم چیزی نمیشناسه برای بروزرسانی، لطفا راهنمایی کنید نحوه بروزرسانی از طریق فلش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

با سلام خدمت اقای elesaeid .از شما به خاطر تمام توصیه ها و راهنمایی هاتون متشکرم
    من تا قبل از این که این تاپیک رو بخونم به شدت تصمیم داشتم OLED مدل 55EG910 رو به خاطر قیمت مناسبش از بانه بخرم .
    ولی با خوندن مطالب شما تردید پیدا کردم.اگه میشه لطف کنید و منو راهنمایی کنید.یکم بیشتر راجع به مشکلی که مشاهده کردید توضیح بدید.
    این مشکل قابل چشم پوشیه یا کلا از خریدش منصرف بشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام به همگی
    من update ۴.۳۱.۰۵جدید lg uh850v گرفتم ولی وقتی فلش به تلویزیون میزنم چیزی نمیشناسه برای بروزرسانی، لطفا راهنمایی کنید نحوه بروزرسانی از طریق فلش؟
    سلام دوست عزیز .
    فایل مربوطه را از لینک بالا دانلود کنید. فایل را از حالت زیپ خارج کنید. فلش USB را به پورت مربوطه در کامپیوتر یا لپ‌تاپ وصل کرده و در آن پوشه‌ای با نام LG_DTVایجاد کنید. فایل از زیپ خارج شده را در داخل فلش و فولدر ایجادی کپی کنید. فلش را به پورت مریوطه در پشت تلویزیون جا بزنید. پیغامی در رابطه با نسخه فعلی و به‌روزرسانی دستگاه مشاهده می‌کنید؛ آن را OK کنید تا کار به‌روزرسانی شروع شود.

داره خودمونی میشه kaftare_bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

منوی مخفی این تلویزیون چطور باز میشه؟
    lg uh850

داره خودمونی میشه farshid_titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    in 1.2(555)f

پيش فرض

سلام دوستان من میخواستم تلویزیونمو اپدیت کنم میخواستم ببینم اگه با فلش بخوام دانلود کنم چیکار باید بکنم ؟ از کجا دانلودش کنم؟کشورمم افریقای جنوبی هست اخه ایران نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید.مدلش هم اینه 49LGUH850V-TA.ممنونم

داره خودمونی میشه Xenon360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

عزيزان سلام
    يكي از دوستام UH850v داره ميخوام آپديتش كنم

مدل دقيق تي ويش اينه 49UH850V-TA

من هرچي سرچ ميكنم برا مدلاي با پسوند ZA هست فريمور ...

كسي از دوستان راهنمايي ميكنه كدوم فريمور رو بايد بزنم؟؟

اگه هم ك لينك آخرين آپديت رو هم بذاريد ك ممنونتون ميشم . ضمنا ميشه با فلش آپديت كرد تي وي رو ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

شماره تماس شرکت را برای من هم لطفا ارسال نمایید با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •