تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 121 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

برای تمیز کردن پنل تلویزیون چه محلول و دستمالی توصیه میکنید ؟؟؟

چند جا پرسیدم گفتن باید بری جمهوری بخری
    سلام
    5ساله تلوزیون و لپ تاپم رو با دستمال جادویی نایژه همینایی که همه جا هست و کمی آب تمییز مینکنم هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده و خوشبختانه هیچ خط و خشی هم روش نیفتاده.
    به هیچ عنوانم یک ریال بابت خریدن این محلولهایی که اصلا معلوم نیست چی هستند نمیدم.
    سعی کنید همیشه موقع تمییز کردن تلوزیون رو خاموش کنید و هیچوقت مواد شوینده مانند شیشه شور یا اتک و اینجور چیزها به صفحه تلوزیونتون نزنید

2. 2 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان...
    اول یه مطلبی بگم در مورد این تلویزیون.
    این مدل رو من شخصا رفتم بانه گرفتم همون اوایل که اومده بود.
    تا الان هم شخمش زدم. داخلی و خارجی و اسکرین شیر و اینترنت و وای فای دائم وصله همه آپدیت هارم گرفتم ......
    این مشکل دوستان مشکلیه که برای eeprom پیش میاد. با مروگرام مجدد حل میشه. انشالله که برای من پیش نیاد ولی اگرم بیاد میگردم پروگرامرشو پیدا میکنم میگیرم خیال راحت....
    راستی عزیزان راهی پیدا نکردید استور ایران رو روی این مدل استفاده کنیم؟!!

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

4. 2 کاربر از shadanpoor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت mehdydry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    برنامه های نصب شده روی این مدل رو چطوری میشه پاک کرد؟؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام
    برنامه های نصب شده روی این مدل رو چطوری میشه پاک کرد؟؟

ممنون
    دکمه Home را بزن با موس برو روی برنامه بالاش علامت x آورد بزن پاک میشه ، اگر x نشون نداد کلیک موس روی برنامه نگه دار میره Edit Mode بعد بیا بیرون با Back روی برنامه موس نگه دار x نشون میده. برنامه های سیستمی هم نمیتونی از روش پاک کنی.

7. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه FARZAD-O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام

یه سری سریالهای خارجی هستن که زیرنویس sub/idx دارن و توی هیچ تلویزیونی نمایش داده نمیشن.الان تلویزیون های سونی چونکه اندرویدی هستن میشه برنامه kmplayer رو روشون نصب کرد و این سریالها رو با این فرمت زیرنویس براحتی مشاهده کرد.

دوستان میشه بفرمایید آیا روی سیستم عامل webos میشه پلیری نصب کرد که این قابلیت رو بدست بیاره واسه نمایش زیرنویس؟

9. این کاربر از FARZAD-O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام

یه سری سریالهای خارجی هستن که زیرنویس sub/idx دارن و توی هیچ تلویزیونی نمایش داده نمیشن.الان تلویزیون های سونی چونکه اندرویدی هستن میشه برنامه kmplayer رو روشون نصب کرد و این سریالها رو با این فرمت زیرنویس براحتی مشاهده کرد.

دوستان میشه بفرمایید آیا روی سیستم عامل webos میشه پلیری نصب کرد که این قابلیت رو بدست بیاره واسه نمایش زیرنویس؟

خیر یا حداقل تا الانکه نبوده مگه اینکه تو وب او اس جدید این قابلیت بهش اضافه بشه

11. 2 کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام پشتش نوشته 07/2017 مدل 55SJ850V-TA

بیشتر از 4ماه میشه که گرفتمش و تا الان ازش راضیم نسبت به قیمتش تصویرش قابل قبوله

نقاط قوتش که باهاش حال می کنم ایناست :
    - رابط کاربریش فوق العاده خوبه مخصوصا امکانات جدید WebOS 3.5 و جستجو صوتیش که اگر محتوای متصل به شبکه داشته باشی اونارم جستجو میکنه

- کیفیت Upscale برای محتوا های کم کیفیتش هم عالیه حتی شبکه های SD تلوزیون را هم خوب نشون میده ، اگر فیلم 1080 باشه که دیگه عالیه !
    در تستی که بین یک کلیپ 720P و 4K انجام دادم که هر دو را از You t ub گرفته بودم اصلا هیچ فرقی توی این دوتا فایل که یکیش 50 مگ بود و اون یکی 450 مگ نمیتونستم پیدا کنم ! فقط زمانی در فاصله 1 متری یا کمتر تصویر نگه میداشتم با دقت به پیکسل ها خیره میشدم میتونستم شفافیت تصویر 4K را حس کنم از دور اصلا محسوس نبود

- کیفیت صداشم حرف نداره انگار ساند بار روشنه صداش بیس خوبی داره و شفاف تفکیک شدست.

- رنگ ها هم بسیار طبیعی هستند

مشکلاتش حالا !

- من با توجه به مشکلاتی دوستان برای سری 2016 مطرح کردن از داخلیش استفاده نکردم. پیشنهاد میکنم شما هم گرفتی استفاده نکنی.

- کیفیت تصویرش در مقابل هم رده هاش توی رنج تا 5 تومان فوق العاده هستش ولی جزو بهترین ها نیست خوب قیمتشم متوسطه ، مشکل اصلیش اینه که تصویر کنتراست و روشناییش پایینه ، این مورد در فیلم های 4K HDR خودش کامل نشون میده ، حس میکنم تصویر تاریکه. توی تست rting هم برای محتوای HDR رتبش پایینه و واقعا هم راست گفته !!

- بخاطر اینکه LED ها فول Array نیست و به صورت عمودی نور میده در حالت Local Dim مشکل نشت نور نصویر ایجاد میشه
    در تستی که خودم انجام دادم 10 تامنبع روشنایی داشت برای کل صفحه و اینکه گوشه بلا دست چپ تصویر نورش یکم بشتر از لامپلای دیگشه وقتی روشن میشه البته توی فیلم اصلا محسوس نیست.

- سری جدید 2018 هم ماه پیش معرفی شده ! کیفیت تصویرش از نظر تکنولوژی پنل فرقی نکرده ولی LED هاش Full Array شدن که طبعا مشکی بهتری تولید میکنه
    از دیگر قابلیتاش استفاده از Google Asistant به عنوان دستیار صوتی و کنترل تجهیزات IoT هستش.

- اگر کسی مثل من به جای هارد اکسترنال و فلش از هارد متصل به شبکه استفاده میکنه ، این تلوزیون از طریق DLNA ویدیو های 4K یو ت یوب را اگر MKV با کدک VP9 باشه صداش و اگر MP4 باH264 باشه کلا پخش نمیکنه و ممکنه نیاز به اندروید باکس یا Kodi Box داشته باشید. ولی از طریق پورت USB مشکلی نداره همه چیز روان پخش میکنه.
    (البته این اشکال به عنوان باگ به ال جی ایمیل زدم ولی فقط هنوز هیچ اتفاقی براش نیافتاده)
    سلام دوست عزیز.من فورکی کرود سامسونگ دارم
    از اونجایی که تو تاپیک سامسونگ هیچکس نه جواب میده و براش مهمه و از طرفی معلومه شما خیلی با اطلاعات و با دانش هستید میخواستم اگه میشه یه ذره بیشتر درباره این نشت نور و مبحث بلیدینگ که مربوط به لبه های پنل ها میشه توضیح بدین.
    من مشکل کلودینگ که هاله های سفید در کل پنل وجود داره ندارم.فقط 2-3 تا هاله در پایین صفحه و اون قسمت هایی که پنل خم میشه دارم.که اصلا معلوم نیست و اصلا اذیتم نمیکنه.همین چندوقت پیش شانسی دیدمشون و فقط تو اتاق کاملا تاریک و موقعی که صفحه کاملا سیاه باشه معلومه.وقتی هم زاویم نسبت به صفحه رو عوض میکنم کمتر میشه و در تصویر یه دست ابی هم اصلا بلیدینگ ندارم.
    حالا به نظر شما ایا به مرور زمان این بلیدینگ بیشتر میشه؟ من کنتراست و بک لایت تلویزیونم روی اخر هست چون خونه روشنی داریم ولی پرسیدم و گفتن که روی عمر پنل تاثیری نداره.
    خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز.من فورکی کرود سامسونگ دارم
    از اونجایی که تو تاپیک سامسونگ هیچکس نه جواب میده و براش مهمه و از طرفی معلومه شما خیلی با اطلاعات و با دانش هستید میخواستم اگه میشه یه ذره بیشتر درباره این نشت نور و مبحث بلیدینگ که مربوط به لبه های پنل ها میشه توضیح بدین.
    من مشکل کلودینگ که هاله های سفید در کل پنل وجود داره ندارم.فقط 2-3 تا هاله در پایین صفحه و اون قسمت هایی که پنل خم میشه دارم.که اصلا معلوم نیست و اصلا اذیتم نمیکنه.همین چندوقت پیش شانسی دیدمشون و فقط تو اتاق کاملا تاریک و موقعی که صفحه کاملا سیاه باشه معلومه.وقتی هم زاویم نسبت به صفحه رو عوض میکنم کمتر میشه و در تصویر یه دست ابی هم اصلا بلیدینگ ندارم.
    حالا به نظر شما ایا به مرور زمان این بلیدینگ بیشتر میشه؟ من کنتراست و بک لایت تلویزیونم روی اخر هست چون خونه روشنی داریم ولی پرسیدم و گفتن که روی عمر پنل تاثیری نداره.
    خیلی ممنون
    من متاسفانه پیش نیامده مدل تلوزیون شما زیر دستم باشه و روش کنکاش کنم. بطور کلی تلوزیون هر مدلی باشه به مرور زمان کنتراست و نورش کمتر میشه تا جایی که ممکنه به نصف روز اولش برسه. هرچی هم نور را بشتر کنی منم فکر نمیکنم بر روی این مثله تاثیر محسوسی داشته باشه و پاور بیشتری مصرف میکنی.

در مورد پنل سامسونگ من یه مدت قبل از خرید این تلوزیون روی سری 7 خمیده تحقیق میکردم فروشنده ال جی به من گفت سامسونگ در پخش یکنواخت نور در سامسونگ مشکل داره و حتی باعث گرم شدن پنل در گوشه های خمیدگی میشه واسه همین ال جی در سری LCD مدل خمیده تولید نمیکنه

از نظر نشت نور بهترین مدل تلوزیون حتی Full Array را بگیری بازم در اتاق تاریک نشت نور را خواهی دید و فقط OLED که این مشکل نداره.
    یک نشت نور هست زمانیه که شما Local Dim فعال داری و هر جا تصویر یا نقطه روشنی وجود داره LED هاش روشن میشه که این طبیعی هستش

یک نشت نور دیگه هست که شما یک تصویر کاملا مشکلی و یا خاکستری و رنگ های RGB را روی تلوزیون پخش میکنی، بعد متوجه عدم یکنواختی در نور دهی تصویر میشی این حالت Clouding هستش و ممکنه به مرور زمان هم روی تلوزیون ایجاد بشه.
    در این موارد کاربرای سایت آمازون تلوزیون پس میدن و پولشون را هم پس میگیرن. ولی اینجا از نمایندگی هم گرفته باشی گارانتی اصلی بعید میدونم قانع بشه و تلوزیون عوض کنه، پس بهتره خودتو برای چیزی که زیاد محسوس نیست دل چرکین نکنی و از تلوزیونت لذت ببری.

14. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام

زیر نویس های SUB/IDX فرمتش خیلی قدیمیه واسه دوره پلیر های DivX و DVD هستش احتمالا شما سریال های خیلی قدیمی را میبینی. پیش نیامده واسم با این تلوزیون بخوام این فرمت پخش کنم ولی احتمالا مشکل بهم ریختگی حروف فارسی هم توش پیدا میکنی،
    بهتره دنبال روش جایگزین باشی،
    -اگر DVD پلیر قدیمی داشته باشی این فرمت های ها را پخش میکه.
    - متیونی از نرم افزار های تبدیل Sub/IDX به SRT استفاده کنی
    - اندروید باکس و یا Kodi باکس بگیری ودیگه بدون محدودیت هر فرمتی پخش میکنه

16. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه FARZAD-O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

زیر نویس های SUB/IDX فرمتش خیلی قدیمیه واسه دوره پلیر های DivX و DVD هستش احتمالا شما سریال های خیلی قدیمی را میبینی. پیش نیامده واسم با این تلوزیون بخوام این فرمت پخش کنم ولی احتمالا مشکل بهم ریختگی حروف فارسی هم توش پیدا میکنی،
    بهتره دنبال روش جایگزین باشی،
    -اگر DVD پلیر قدیمی داشته باشی این فرمت های ها را پخش میکه.
    - متیونی از نرم افزار های تبدیل Sub/IDX به SRT استفاده کنی
    - اندروید باکس و یا Kodi باکس بگیری ودیگه بدون محدودیت هر فرمتی پخش میکنه
    با سلام و تشکر از شما.
    راستش سریالها چندان هم قدیمی نیستن اما خوب متاسفانه زیرنویس SRT براشون موجود نیست.حقیقتش دیگه پولی ندارم که بخوام برای خرید اندروید باکس هزینه کنم.

فقط یه راهی میمونه و اینکه باید اون سریالها رو که بیشترشون فرمت Mkv هستن به AVI تبدیل کنم و بعد اون با یه برنامه ای که دارم(قبلنا باهاش خیلی کار میکردم)زیرنویس رو به اون سریال بچسبونم و اینطوری زیرنویس رو راحت نمایش نمایش میده.البته فرمت فایل نهایی DIVX خواهد شد و حجم هم بیشتر میشه.

18. این کاربر از FARZAD-O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •