تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 121 اولاول ... 4080868788899091929394100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام

من که دیگه کلا" گیج شدم.این همه صفحه رو خوندم واقعا" ترسیدم که این مدل رو بگیرم.الان بدجور به یه تلویزیون احتیاج دارم(بدجوره ها)اما نمیدونم چی بگیرم.
    بیشتر از 2800 هم نمیتونم هزینه کنم.این مدل و سونی X7000D تو شهر ما 2600 هست.

دوستان خواهش میکنم بگید چی میتونم بگیرم که حداقل اینقده مشکل نداشته باشه.من که اصلا" از ر-سیو-ر داخلیش استفاده نخواهم کردم.تا یکی دو سال هم فقط میخوام از طریق فلش و هارد اکسترنال باهاش فیلم ببینم.بعدشم براش یه ر-سیو-ر جدا دارم.

امیدوارم دوستان بتونن بنده رو راهنمایی کنن.

ممنونم
    1-samsung h6400 البته بدون 4K که به نظر من در شرایط فعلی اصلا مهم نیست.تازه سه بعدی هم هست که بازم به نظر من از 4K مفیدتره.48 اینچ بدون گارانتی 2100000 تومان و 55 هم حدود 3000000 تومان.مشکل اصلی اینه که یکم سخت گیر میاد.من تا حالا ندیدم ولی ظاهرا و به احتمال زیاد با اینکه تولید 2014 هست تصویرش از 2017 سامسونگ بهتر نباشه بدتر نیست!
    2-sony w800 c باز بدون 4K! ولی سه بعدی.

2. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

هه دوست عزیز تعمیرکارهای موردنظر شما همگی بیسواد بودند که یه همچین نظری دادن
    من کاملا موافقم
    ما در ایران تعمیر کار دیگه خیلی کم داریم ، همشون تعویض کار هستند. نه فقط الکترونیک در همه چیز ! بسیارسشون نه آموزش درست حسابی دیدن و نه اطلاعاتشون کامله فقط یه چیزی شنیدن یه چیزی هم میگن !

اتصال USB جزو استاندارد ترین هاست! من قبول دارم که این پورت ممکنه بسوزه! وقتی هم میسوزه فقط خود پورت میسوزه نه برد. نه به این سادگی اگر میخواست به این راحتی با فلش و هارد طوریش بشه ! که دیگه الان انقدر شهرت پیدا نمیکرد! چند بار شما خودت یا دوستانت دیدی پورتشون با فلش یا شارژ کردن موبایل بسوزه !؟

4. 4 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

من کاملا موافقم
    ما در ایران تعمیر کار دیگه خیلی کم داریم ، همشون تعویض کار هستند. نه فقط الکترونیک در همه چیز ! بسیارسشون نه آموزش درست حسابی دیدن و نه اطلاعاتشون کامله فقط یه چیزی شنیدن یه چیزی هم میگن !

اتصال USB جزو استاندارد ترین هاست! من قبول دارم که این پورت ممکنه بسوزه! وقتی هم میسوزه فقط خود پورت میسوزه نه برد. نه به این سادگی اگر میخواست به این راحتی با فلش و هارد طوریش بشه ! که دیگه الان انقدر شهرت پیدا نمیکرد! چند بار شما خودت یا دوستانت دیدی پورتشون با فلش یا شارژ کردن موبایل بسوزه !؟
    دوست عزیز بحث بر سراستانداردبودن یا نبودن نیست. قطعاتی که برای منطقه ما انتخاب میشه بی کیفیته و مشکل ساز میشه خوب گیرنده داخلی هم یه قطعه استاندارده تازه اگه بخواد بسوزه باید فقط خودش بسوزه آیا این درسته؟؟اما در ایران اینطور نیست به علت بی کیفیتی قطعات آسیب به قسمتهای دیگه میرسه . در ضمن درست نیست اینقدر منفی نگر بود و همه تعمیر کاران را بیسواد تلقی کرد این یه توهین به این قشر زحمت کشه ضمن اینکه تجربه گاها از نوشته ها بالاتره خیلی از مهندسین کامپیوتر تحصیل کردن اما به اندازه کسی که تعمیر این قطعات رو بعهده داره و اسنبل میکنه آگاهی ندارن یا حتی دکترها .کسی که 20 یا 30 ساله داره تعمیر میکنه خیلی بیشتر از من و شما حالیشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

میتونی یاهاست رو روی یه ماهواره دیگه تنظیم کنی. اگر میخوای موقع سرچ کانالهای قبلی پاک نشن گزینه Retune رو انتخاب نکن در رابطه با گیرندگی رسی ورش اینو بگم که با رس ی ور آک استارست مقایسه کردم قوی تر میگرفت و برنامه های که در ----- نویز و شکستگی تصویر بود در تی وی صاف بودن البته قید برنامه های کارتی رو باید بزنی. در رابطه با شفافیت تصویر که هر کی منزل ما اومد عاشق تصویرش شد فقط در تصاویر تیره گوشه ها درز نور هست
    یه مشکل دیگه هم هست که کانال ها رو نمیشه حذف کرد فقط میشه غیرفعال کرد که وقتی 2000 کانال میاد سرعت تی وی کم میشه البته من از chansort هم استفاده کردم ولی بعضی کانالها میپره یعنی وقتی به تی وی انتقال میدی میبینی بعضی کانالها حذف شدند و جاشون خالی مونده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    بالاخره ورژن 05.30.10 از طريق خود تلويزيون بروز رسانى شد
    Over-the-air programming
    براى اولين بار هست كه نرم افزار توسط تى وى (OTA) پشتيبانى و آپديت ميشه
    Last edited by gh_n; 14-08-2017 at 10:36.

8. 2 کاربر از gh_n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

باسلام
    من حدود یک ساله این تلویزیون رو خریدم بدون گارانتی و فقط یک بار تونستم آپدیتش کنم هر کاری کردم از طریق اینترنت و usb نتونستم آپدیتش کنم لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

باسلام
    من حدود یک ساله این تلویزیون رو خریدم بدون گارانتی و فقط یک بار تونستم آپدیتش کنم هر کاری کردم از طریق اینترنت و usb نتونستم آپدیتش کنم لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    الان از چه ورژنی استفاده میکنی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اين ورژن بصورت اتوماتيك روى تى وى مياد و اجازه براى نصب ميخواد اگه آپديت اتوماتيك فعال نباشه
    كار خاصى لازم نيست بكنيد توى ستينگ قسمت در باره اطلاعات تى وى روى (چك براى آپديت) اوكى كنيد در زمان بروزرسانى تلويزيون رو خاموش نكنيد و اجازه بديد كه برنامه جديد نصب بشه
    ورژن 05.30.10 نصب ميشه
    عكس هم پيوست كردم موفق باشيد

12. این کاربر از gh_n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چگونه میشه کد بیس داد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

متاسفانه روى هيچ تلويزيونى قابليت ديكدينگ و شيرينگ با هيچ پروتكلى وجود ندارد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •