تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 121 اولاول ... 4282888990919293949596102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

یعنی تکنولوژی HDR dolby که الجی داره نسبت به HDR 10 سونی بهتره درسته ؟
    اما من یه موضوعی که برام مهمه اینه که رزولیشن 1080p با نرخ 60P رو ساپورت کنه که جای دیگه دیدم گفتن فقط سونی ساپورت میکنه .درسته ؟؟؟
    چون اجرای هرچه بهتر بازی برام خیلی مهمه ... سرعت رفرش تصویر واقعا چند هرتز هستش ؟؟ تلویزیون سونی زده 800 هرتز ! الجی چنده ؟
    استفاده از ریسیور ال جی به مرور تلویزیون رو خراب نمیکنه ؟ همینطور این نشت نور خیلی ایراد بزرگیه ؟؟
    ببینید مواردی که شما بیان میکنید جزﺀ خواسته های شماست اعداد و ارقامی هست که با یک تجربه شخصی بصری قابل قضاوت کردن هست وتنها اتکا من و شما می تونه سایتهای مرجع در این خصوص باشه مثل ratings. Com ولی مشکل اینجاست که معلوم نیست کیفیت سفارش گذاری شرکتها برای مناطق مختلف با سطح درامد مختلف یکیه یا نه اونوقت کل این اعداد و ارقام رو هواست برای همین توصیه میکنم قبل از خرید سعی کنی یک تجربه حضوری و یا نهایت سرچ کامل اینترنتی داشته باشی بعد خرید بکن

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

2. 4 کاربر از alishabani1358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان عزیز خواهشا خیلی سریع و کامل منو راهنمایی کنید ... فردا صبح میخوام برم تلویزیون بخرم .
    بین مدل Sony 55X8500D و LG 55UH850V موندم کدومو بگیرم !!؟
    توقعم از تلویزیون کیفیت صدای خوب . کیفیت خوب در بازی Xbox One X و کیفیت خوب در پخش فیلم و همیطور سیستم عامل Web Os3 خوبه یا Android 5 ؟؟ و همینطور کیفیت تصویر و عمر طولانی تلویزیون هم برام مهمه ...
    خواهشا سریع منو راهنمایی کنید ...
    یکی از دوستان جفتشو خریده. میتونی ازش کمک بگیری. تو تاپیک سونی نظرشو گفته. مثل اینکه از الجی بیشتر راضی بوده

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

4. این کاربر از saeedsh7j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان در آخرین آپدیت این مدل
    55uh850v آیا ایران اضافه شده یا از منو سرویس میشه منو رو فارسی کرد اگه از منو سرویس میشه یکی لطف کنه کدشو محبت کنه ممنون میشم. کد قسمت اریا کانتری من عددهای مختلفی دادم کلی زبان کم و زیاد میشه ولی فارسی نشد

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان،
    در تنظیمات ستینگ در قسمت جنرال broadcast country روی digital tv بگذارم یا middle east چه فرقی با هم دارن؟ تلویزیون من 49uh850v هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان عزیز من اینترنت رو زیر و رو کردم اخر هم نفهمیدم بلوتوث UH850 چجوری روشن و کانکت میشه . توی گوشی نام TV رو پیدا میکنه ولی برای Pair شدن پین میده که نمیدونم کجای تلویزیون پین رو باید وارد کنم . من میخوام هدفون بلوتوث رو وصل کنم به TV برای فیلم دیدن ممنون میشم کمک کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

پاک شود لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز سوال بنده اینه که نظر شما چیه با این همه تفاسیر آیا بنده این تلویزیون uh850v خریداری کنیم یا خیر؟ و برم مدل 2017 یعنی sj رو بخریم والا موندیم سرگردون می ترسیم 3 میلیون بدیم بدبختی شروع بشه البته مدل 2017 هم معلوم نیست مشکلاتش چطور باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز سوال بنده اینه که نظر شما چیه با این همه تفاسیر آیا بنده این تلویزیون uh850v خریداری کنیم یا خیر؟ و برم مدل 2017 یعنی sj رو بخریم والا موندیم سرگردون می ترسیم 3 میلیون بدیم بدبختی شروع بشه البته مدل 2017 هم معلوم نیست مشکلاتش چطور باشه
    الجی فقط و فقط OLED بقیه از جمله این مدلو اصلا نخرین!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

مشکلاتش در سایت rting بررسی شده که مشکلات همیشگی صفحه IPS هستش و قطعا مدل 2017 نسبت نسل قبلیش کیفیت بهتری داره و پشتیبانی نرم افزاریش یک سال بیشتر خواهد بود فقط موردی که هستش اینه که آیا با این تفاسیر 1 ملیون بیشتر هزینه کردن ارزشش را داره یا تو رنج قیمت SJ انتخاب های بهتری هست یا نه !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

حالا حالا حا زورمون به oled ها نمیرسه قیمتاشون بالاست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •