تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 121 اولاول ... 478793949596979899100101107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوستان بنده هم امروز مدل 49sj800v رو گرفتم نتایج بررسی تا این لحظه نسبت به مدل ۲۰۱۶ uh850v کیفیت تصویر در کانالهای اس دی و فول اچ دی بهتر شده و قابل قبوله و کیفیت رنگ هم بهتر شده مشکل نشت نور خیلی خیلی بهتر شده عمق رنگ مشکی هم به نظر من بهتر شده کیفیت صدا قابل قبوله و نسبت به مدل uh850 کمی ضعیفتره و باس اون رو نداره چون این ۲۰ واته ولی ۸۵۰ قدرت صدای ۴۰ واتی داره ولی بازم صداش خیلی خوبه در مورد کثیفی پنل این مدل هم کثیفی پنل داره ولی به نسبت مدل ۲۰۱۶ خیلی بهتر شده و قابل تحمله البته اگر مثل بنده به این موضوع حساس باشین متوجه خواهید شد و گرنه شاید حتی متوجه این موضوع هم نشین ولی به نظر من این موضوع واقعا باعث تاسف شرکت بزرگی مثل ال جی هستش که تا الان نتونسته این موضوع رو در پنل ips حل کنه در مورد پلیر این مدل ۹۹ درصد فرمتها رو به راحتی پخش میکنه و در هنگام پخش قابلیت ۳۶۰ درجه بهش اضافه شده و بزرگنمایی هوشمند که میشه همون منطقه بزرگنمایی شده رو ظبط کرد در کل وب او ای ۳.۵ ارتقا داشته نسبت به ورژن ۳ و انتخاب کلید های اعداد به جای کلید میانبر و... ولی در روشنایی صفحه به نظرم نسبت به مدل قبلش کمی پایینتره ولی به جز فیلمهای ۴ کی این موضوع تاثیری در کیفیت تی وی نداره سرعت تی وی خوبه و کندی تا حالا ندیدم کیفیت ساخت نوار پنل جلو خیلی خوب شده و دیگر خطر برخورد کناره های پنل جلو با اجسام دیگر نیست چون کناره های پنل دیگه باز نیست در کل میشه گفت نسبت به مدل ۲۰۱۶ خیلی پیشرفت داشته و به نسبت قیمتی که داره امکانات عالی بهت میده و کیفیت تصویر خوبی بهت میده ولی نه در حد اولد البته هنوز باید روش کار کنم و دقیق کیفیت تصویر رو کالیبره کنم در کل میشه گفت نسبت به مدل uh850 بیشتر قسمتهاش پیشرفت داشته و بزرگترین پیشرفتش هم زاویه دید عالی داره حتی در بدترین زاویه دید افت کیفیت انچنانی نداره در مدل uh850 زاویه دید واقعا محدودی داشت کافی بود کمی زاویه دید رو عوض میکردی افت کیفیت محسوس بود ولز در این مدل این موضوع کاملا حل شده و نشت نور نیز به حداقل رسیده بازم سوالی بود در خدمت دوستان هستم موفق باشید
    من مدتی زیادی بود که میخواستم UH850 بگبرم که با راهنمایی های که دوستان عزیز از مشکلاتش کردند منصرف شدم و منتظر شدم تا سری SJ وارد بازار شه. در کل اگر 3D براتون مهم نباشه سری SJ انتخاب خوبیه.
    Last edited by solsoln; 16-10-2017 at 18:11.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان میشه درباره ----- داخل تلویزیون نظرتون بنویسید ..سری sj 2017
    کیفیتش چطوره؟؟ رسیورش 4k هست یا فول اچدی ؟؟
    بعد از مدتی مادربرد تلویزیون به مشکل نمیخوره؟؟ مثل uh850

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان والا هنوز داخل تی وی رو باز نکردم ----- داخلش که ۴ کی هستش هنوز اول کاره ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد من خیلی زیاد تلویزیونهای ----- دار ال جی رو نصب کردم تا حالا هیچکدومشون مشکلی نداشتن همانطور که قبلا هم گفتم کیفیت تصویرش تو کانالهای اس دی و اچ دی از سری uh بهتره ولی تو ۴ کی چون روشنایی و کنتراست کمتری نسبت به uh داره از سری قبلش پایینتره من موندم این ال جی چی این hdr active رو تبلیغ میکنه من همه نوع فیلم ۴ کی رو تست کردم ولی بازم تو ۴ کی سری قبل از سری جدید بهتر عمل میکنه این ال جی هم واقعا شورش رو دراورده یه سریش تو ۴ کی خوبه و تو بقیه افتضاح و سری جدید هم تو اس دی و اچ دی خوبه تو محتوای ۴ کی افتضاح در کل منکه دیگه از ال جی کلا ناامید شدم و دیگه امکان نداره به جز سری اولدش طرف ال جی برم با اینهمه امکانات کیفیت تصویر ناامید کننده و کثیفی پنلش هم دیگه رو مخ البته اینها واسه کسایی مهمه که به کیفیت تصویر مثل بنده حساس باشن.

4. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

توضیحات hajijoon خیلی خوب بود در ادامه فقط اینو اضافه کنم که در فیلم هایی که HDR هستند من هم با روشنایی مشکل دارم. اگر فیلم 4k معمولی باشه کنتراست و روشنایی خوبه داره! هنوز نتونستم اون کیفیتی که در HDR تبلیغات میشه را حسش کنم.
    با UH مقایسه نکردمش ولی همان فیلم 4k HDR را در سامسونگ سری 7 مدل 2016 گذاشم با اختلاف بسیار زیاد SJ850 کیفیتش بالاتر بود.

6. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    دوستان من هم بعد از تحقیقات میخوام این مدل را بخرم sj الجی...چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

از کجا خرید کنم بهتر هست؟؟ انلاین یا از نمایندگی ...من ساکن تهران هستم..نمایندگی اصلی جمهوری چهارسو هست

من شنیدم که مدل های نمایندگی ر س ی و ر داخلی نداره ؟؟ ایا صحت داره؟؟؟ با گارانتی بخرم بهتره یا بدون گارانتی؟؟

فرق sj8500 با sj800 چیه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با سلام
    دوستان من هم بعد از تحقیقات میخوام این مدل را بخرم sj الجی...چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

از کجا خرید کنم بهتر هست؟؟ انلاین یا از نمایندگی ...من ساکن تهران هستم..نمایندگی اصلی جمهوری چهارسو هست

من شنیدم که مدل های نمایندگی ر س ی و ر داخلی نداره ؟؟ ایا صحت داره؟؟؟ با گارانتی بخرم بهتره یا بدون گارانتی؟؟

فرق sj8500 با sj800 چیه؟؟
    سلام
    در مورد خریدش باید خودت بررسی و تحقیق کنی گلد ایران هم سری SJ را آورده و میتونی با گارانتی بگیری را در سایت گلدایران قیمتش زده میتونی میتونی یررسی کنی من خودم از بانه اینترنتی خریدم. فرقش در قیمتش هستش.
    در مورد 8000 چون در موردش تحقیق نکردم خیلی نمیدونم یکی از فرقاش اینه که 8000 اسپیکر 20W داره و 8500 اسپیکر 40W
    در مورد SJ850 میتونم کمکت کنم :
    4 مدل داره
    SJ8500 داخلی نداره ، خروجی هدفون نداره ، ورودی Component نداره
    SJ8500GI مشابه 8500 هستش نسخه گلد ایرات هستش و احتمال زیاد در لیست انتخاب کشور ایران و منو فارسی هم داشته باشه
    SJ850T داخلی نداره - در مشخصاتش پنل به صورت ویژگی خاص نوشته 200HZ ولی مدل های دیگه نوشته100HZ/ TruMotion 200HZ.ورودی component داره - خروجی هدفون 3.5mm داره
    SJ850v جزو کاملترین مدل ها هستش داخلی داره - component هم داره - خروجی هدفون 3.5mm داره

در حال حاضر هم الان فقط SJ8500GI وSJ850v موجود در ایران

در مورد 55SJ850v اینو بگم که انقدر کیفیت 4K upscaling این تلوزیون قوق العاده بالاست که تصاویر SD شبکه های ایران را در حد یک تلوزیون FULLHD خوب نشون میده اگر هم تصویرت FULLHD باشه انقدر خوب به 4K Upscale میشه که در حد 4k شفاف میشه.

9. 2 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    ممنون از راهنماییتون
    ممنون میشم اون سایتی که خرید کردید تو خصوصی برام بفرستید...سایت مورد اعتماد هست ؟؟؟ پرداخت درب منزل هست ؟؟

این مدل 43 اینچ هم داره ایا ؟؟

من میخوام ر س ی و ر داخلی داشته باشه اینطور که من متوجه شدم نمایندگی ها هیچ کدوم مدل داخلی ندارن.

من چند روز پیش جمهوری بودم ..فروشگاه چهار سو این مدل را داشت ولی یادم رفت بپرسم داخلی داره یا نه ..به احتمال زیاد نمایندگی ها داخلی نمیارن
    هزینه پست از بانه تا تهران چقدر میشه معمولا ؟؟
    موقع خرید به جز تست پیکسل سوخته ...چه مورد دیگه باید تست کنم ؟؟؟ داخل منو مخفی برم و ساعت کارکرد تست کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر لینک فیلم و عکس تست تلویزیون برام ارسال کنید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با سلام
    ممنون از راهنماییتون
    ممنون میشم اون سایتی که خرید کردید تو خصوصی برام بفرستید...سایت مورد اعتماد هست ؟؟؟ پرداخت درب منزل هست ؟؟

این مدل 43 اینچ هم داره ایا ؟؟

من میخوام ر س ی و ر داخلی داشته باشه اینطور که من متوجه شدم نمایندگی ها هیچ کدوم مدل داخلی ندارن.

من چند روز پیش جمهوری بودم ..فروشگاه چهار سو این مدل را داشت ولی یادم رفت بپرسم داخلی داره یا نه ..به احتمال زیاد نمایندگی ها داخلی نمیارن
    هزینه پست از بانه تا تهران چقدر میشه معمولا ؟؟
    موقع خرید به جز تست پیکسل سوخته ...چه مورد دیگه باید تست کنم ؟؟؟ داخل منو مخفی برم و ساعت کارکرد تست کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر لینک فیلم و عکس تست تلویزیون برام ارسال کنید ممنون میشم
    براتون در خصوصی فرستادم.
    43 که نه سری sj850 از 55" شروع میشه سایزش ولی در سایت گلد ایران مدل 8500GI مدل 49" زده که البته قیمت نداده شاید موجود نباشه
    برای داخلی هم فقط بانه ای ها دارند که اون هم باید مدل V باشه.
    البته با توجه به تجربیاتی که دوستان این تاپیک در مورد مشکلی که برای استفاده از داخلی برای تلوزیونشون ایجاد شده من که خودم از داخلیش استفاده نکردم . در ضمن فقط یه داخلی سادست که از 4k پشتیبانی میکنه و آپشن های مهمی مثل c...c.. cam را نداره.
    تا اونجایی که من میدونم ساعت کارکرد که قابل ریست کردن هستش، مهم ترین قسمتش تست پیکسل سوخته هستش و پورت های ورودی خروجی تلوزیون .

برای تست پیکسل پیشنهاد میکنم یه جستجو داخل انجمن بکنی و روش های مختلف را بخونی
    ساده ترین و بهترین کار اینه که 4تا عکس با رزولوشن 4k درست کنی در نرم افزار paint ویندوز با رنگ های آبی ، قرمز ، سبز ، سیاه و سفید. در یک فلش بریزی و موقع تست اجراش کنی
    هر پیسلی که رنگی متفاوت نشان داد سوخته .

12. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

من یه 49uh850v دارم

چند شب پیش آپدیت شد

بعداز اون هم مشکلی نداشت اما دیشب روشنش کردم فقط منوهاش میومد و کار دیگه ای نمیکرد

یکی دوبار روشن وخاموشش کردم و از برق کشیدم یکی دوبار رو آرم ال جی موند

هر جوری بود یه بار تو منو رفتم ریست کردم حالا روشنش میکنم بالا نمیاد

میشه لطف کنید راهنماییم کنید ضمن اینکه من از داخلیش استفاده نمیکردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام

من یه 49uh850v دارم

چند شب پیش آپدیت شد

بعداز اون هم مشکلی نداشت اما دیشب روشنش کردم فقط منوهاش میومد و کار دیگه ای نمیکرد

یکی دوبار روشن وخاموشش کردم و از برق کشیدم یکی دوبار رو آرم ال جی موند

هر جوری بود یه بار تو منو رفتم ریست کردم حالا روشنش میکنم بالا نمیاد

میشه لطف کنید راهنماییم کنید ضمن اینکه من از داخلیش استفاده نمیکردم
    به مشکلی که برای چندتا از دوستان دیگه ایجاد دچار شدی !
    WEBOS بر پایه Linux هستش که در لایسنس های سیستم عامل میشه این مورد را دید. در لایه سرویس و اپلیکیشن دچار اشکال شده و از نظر فنی یه مشکل نرم افزاری هستش و با قلش کردن رام مناسب باید مشکل حل بشه.
    ولی متاسفانه دوستان دیگر نتوانستند رام مناسب این مدل را پیدا کنند و ناگزیز به تعویض برد شدند! اگر بتوانی از ن اینترنت و یا خود شرکت LG فایل رامش را پیدا کنی خودت میتونی یه کارایی انجام بدی.
    یه سوالی شما اجازه دادی که کل دانلود تمام بشه و بعد از ریست کردن تلوزیون که مدتی طول میکشه رام بریزه و بالا بیاد تا آخرش پیش رفت ؟ اگر اینجوریه قضیه را برای LG ایمیل کن که پشتیبانی نمایندگی نداریم و آپدیت جدید باگ داره شاید یه راه حلی دادند !
    اگرم تونستی و راه دادش آپدیت را دستی دانلود کن بریز با USB

همانطور که گفتم این تلوزیون سیستم عامل لینوکس داره و شما می توانید Telnet و یا SSH بزنید و با دسترسی root به سیستم عامل خیلی کارها انجام بدی البته باید تلوزیون هک کنی
    باید یکم حوصله داشته باشی و یک تلوزیونی که اگر خراب شد چیزی برای از دست دادن نداشته باشی . مورد دوم را شما در حالا حاضر داری اگر حوصلشو هم داری یکسری به این لینک ها بزن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by solsoln; 08-11-2017 at 12:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •