تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 118 از 121 اولاول ... 1868108114115116117118119120121 آخرآخر
نمايش نتايج 1,171 به 1,180 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ایران سرای من است

پيش فرض

سلام، کسی از دوستان بامرام به داد ما نرسید مجبور شدم خودم برسم
    اینارو میگم شاید به درد یکی بخوره
    مین برد تی وی رو خودم باز کردم یه تعمیرگاه ۳۰۰ گرفت درست شد،البته دادم کسی برد خودم نرفتم
    کاری که کرده یه آی سی از روی برد برداشته وصل کرده به کامپیوتر و دوباره پروگرامش کرده،میدونم کدوم آی سی هستش،،پس نتیجه میگیریم که مشکل نرم افزاریه و مثه موبایل با نصب دوباره رام درست میشه
    خود تعمیرکار گفته از اینترنتش نباید استفاده کنیدو ویروس گرفته ،مشکل تمامی کسانی که مثه بنده تی وی بعد آرم الجی هیچ عکس العملی نشون نمیده استفاده از گیرنده داخلی و خارجیش بوده البته ناگفته نمونه تی وی من موقع سرچ کانال گیرنده خارجی به نت هم وصل بود،امیدوارم این اتفاق برای هیچکسی نیوفته
    سلام دوست عزیز
    ایا شما میتونین بهم کمک کنید و منو راهنمایی کنین

داره خودمونی میشه mrhamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بنظرم تلویزیون را از اون تعمییرکار بگیرید و به دست تعمییرکار معتبر بسپارید.
    من تلویزیون فلیپس داشتم و چون نمایندگی رسمی نداره اجبارا دادم به تعمییرکار عمومی و بسیار پشیمانم.

داره خودمونی میشه alireza306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام، کسی از دوستان بامرام به داد ما نرسید مجبور شدم خودم برسم
    اینارو میگم شاید به درد یکی بخوره
    مین برد تی وی رو خودم باز کردم یه تعمیرگاه ۳۰۰ گرفت درست شد،البته دادم کسی برد خودم نرفتم
    کاری که کرده یه آی سی از روی برد برداشته وصل کرده به کامپیوتر و دوباره پروگرامش کرده،میدونم کدوم آی سی هستش،،پس نتیجه میگیریم که مشکل نرم افزاریه و مثه موبایل با نصب دوباره رام درست میشه
    خود تعمیرکار گفته از اینترنتش نباید استفاده کنیدو ویروس گرفته ،مشکل تمامی کسانی که مثه بنده تی وی بعد آرم الجی هیچ عکس العملی نشون نمیده استفاده از گیرنده داخلی و خارجیش بوده البته ناگفته نمونه تی وی من موقع سرچ کانال گیرنده خارجی به نت هم وصل بود،امیدوارم این اتفاق برای هیچکسی نیوفته
    امکانش هست آدرس بدین برای منم همین مشکل پیش اومده، در حال حاضر بردش 5-6 میلیون قیمتشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام / آیا کسی از ریسیور این دستگاه استفاده می کنه ؟ لطفاً توضیح دهید که کانالهای 4کی هم میگیره یانه؟ / البته برخی گفتند ظاهرا استفاده از ریسیور باعث سوختن برد میشه این چقدر حقیقت داره؟ من چند ساله دارم ولی هنوز از ریسیور استفاده نکرده ام. باتشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام. دوستان به منوی مخفی این مدل چطور میتوان دسترسی داشت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    ایا شما میتونین بهم کمک کنید و منو راهنمایی کنین
    سلام
    خیلی وقت بود به این تاپیک سر نزده بودم
    مشکل شما حل شد؟
    اگه نشد خبر بدید تا بتونم کمکتون کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام / آیا کسی از ریسیور این دستگاه استفاده می کنه ؟ لطفاً توضیح دهید که کانالهای 4کی هم میگیره یانه؟ / البته برخی گفتند ظاهرا استفاده از ریسیور باعث سوختن برد میشه این چقدر حقیقت داره؟ من چند ساله دارم ولی هنوز از ریسیور استفاده نکرده ام. باتشکر
    سلام
    کانالهای4کی رایگان رو به راحتی باز میکنه اما اگه قصد استفاده داری از همین الان بیا پی.وی شماره تعمییرگاه رو بهت بدم که بعدا توی این تاپیک دنبالش نخوای بگردی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

من یه تعمیر کار بردم بردشو عوض کرد ولی بعد اینکه خونه آوردم دیدم برد تلویزیون uh651 v که قابلیت 3ِD نداره انداخته روش..بنظرتون بردش رو عوض کنم یا بمونه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

من یه تعمیر کار بردم بردشو عوض کرد ولی بعد اینکه خونه آوردم دیدم برد تلویزیون uh651 v که قابلیت 3ِD نداره انداخته روش..بنظرتون بردش رو عوض کنم یا بمونه؟<br><br><br>

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام. دوستان راه حلی برای وای فای این تی وی هست؟ اخه بعضی وقتها وصل میشه و نیم ساعت استفاده میکنیم قطع میشه و بعد چند روز وصل نمیشه و دیوانه کرده ما را!
    کسی راه حل اساسی داره بگه...
    من اپدیت کردم با فلش و قبلا با وای فای
    تاریخ و ساعت را هم ست کردم گاهی کار میکنه باز قطع میشه...بقول یکی از دوستان وای فایش انگار تایمر داره !
    لطفا راهنمایی کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •