تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 121 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوستان عزیز این مطلب که dvbهای تلویزیون uh850باعث از کار افتادن مین برد میشه اصلا صحت نداره..من بعد از بردن پیش تعمیر کارای چندین شهر همشون این قضیه رو رد کردن..این تلویزیون از بابت نرم افزاری و cpuدارای مشکله که بخاطر عدم وجود cpuمجبور بتعویض برد هست..

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

دوستان عزیز این مطلب که dvbهای تلویزیون uh850باعث از کار افتادن مین برد میشه اصلا صحت نداره..من بعد از بردن پیش تعمیر کارای چندین شهر همشون این قضیه رو رد کردن..این تلویزیون از بابت نرم افزاری و cpuدارای مشکله که بخاطر عدم وجود cpuمجبور بتعویض برد هست..
    دوست عزیز اکثر تعمیرکارها اطلاعات کافی ندارند و بطور تجربی مواردی رو یاد گرفتند از خود من و خیلی از دوستان تو سایت این مشکل رو با استفاده از داخلی پیدا کردیم و البته این میتونه بابت فشاری که به سی پی یو میاره باشه شما از این بابت مطمن باش و ریسک نکن چون خودتون ضرر میکنید من باز هم میگم با این مدل زیاد ور نرید والا باید پی خرید مین برد رو به تن بمالید.

3. 2 کاربر از shahram t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

شما از کجا مطمئن هستید که به خاطر --- هستش؟مدل های دیگه هم هست که --- دارن و کار میکنن..و خیلی ها ندارن ولی خراب میشن..حالا شما از کجا مطمئنین که بخاطر --- هستش؟آیا --- رو تست کردین با دستگاه که به این نکته رسیدین؟؟

5. این کاربر از ramin6729 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان تلویزیون که میخوام بخرم webos3.5 داره..الجی

ایا روی tv میتونم اپلیکیشن نصب کنم و فیلم دانلود کنم و پلی کنم ؟؟ اگر اره.. ممکنه به tv فشار بیاد ؟؟ مثلا cpu زیاد درگیر بشه و حرارت بره بالا یا خراب بشه ؟؟؟

این اپلیکیشن مخصوص tv از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟
    ممنون میشم راهنمای کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز من یک بار توی همین تاپیک گفتم اکثر تعمیر کار های ما تعویض کار هستند و کمی هم مورد نقد قرار گرفتم !

من زیاد از الکترونیک سر در نمیارم ولی یه چیزی مشخصه، اگر پشت تلوزیون دیده باشی 2تا برد داره که یکیش منبع تغذیه هستش و دومی مادربرد اصلی تلوزیون که تمام ورودی خروجی ها و همچنین پنل بهش متصل میشه. این برد را یک کامپیوتر کوچک در نظر بگیر که هسته سیستم عامل لینوکس روش نصبه و رابط کاربری گرافیکی webos.

زمانی که CPU میسوزه دیگه هیچ چیزی وجود نداره حتی لوگو هم لود نمیشه ! و بعلاوه اینکه انقدر CPU داغ میشه که نمیتونی بهش دست بزنی زیادم روشن بمونه بوی برد بلند میشه ! اگر یک همچین حالتی برات پیش اومد یعنی cpu سوخته.

ممکنه بخاطر استاندارد نبودن تجهیزات اتصالات ما و بی کیفیت بودن سرفیش ها اتصال کوتاه ایجاد شده باشه و قطعه ای دیگر از المان های الکترونیکی سر راهش را سوزانده و یا اشکال نرم افزاری باشه !

اکثرا دوستان هم مشکل نرم افرازی تشخیص دادند ولی رام مناسب تلوزیون را پیدا نکردند که روی تلوزیون فلش کنند. بنظر منم مشکل نرم افزاریه ! وقتی یه چیزی را تصویرش نمیبینی یا حتی چراغش روشن نمیشه دلیل بر عدم عملکردش و به قول معروف Brick شدن کاملش نیست !

8. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

دوستان تلویزیون که میخوام بخرم webos3.5 داره..الجی

ایا روی tv میتونم اپلیکیشن نصب کنم و فیلم دانلود کنم و پلی کنم ؟؟ اگر اره.. ممکنه به tv فشار بیاد ؟؟ مثلا cpu زیاد درگیر بشه و حرارت بره بالا یا خراب بشه ؟؟؟

این اپلیکیشن مخصوص tv از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟
    ممنون میشم راهنمای کنید.

webos 3.5 سیستم عامل فوق العاده ای هستش ولی اپلیکیشن هاش بسیار محدود تر از اندرویدی ها هستش ! البته اپلیکیشن های معروف و کاربردی را داره. از نظر اپلیکیشن به پای اندروید نمیرسه ولی از نظر رابط کاربری بسیار بهتره

در مورد سوال دومت اگر میخوای اپلیکیشن های IPTV و OTT پخش استریم اینا نصب کنی که براش پردازشی نداره ولی اگر میخوای وب گردی یا بازی کنی مدام به صرفه نیست. قطعا فرسوده تر میشه ! یه اندروید باکس 200 300 تومنی بخر بجاش وصل کن تلوزیونت هر کاری داشتی با اون انجام بده

10. 2 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

شما از کجا مطمئن هستید که به خاطر --- هستش؟مدل های دیگه هم هست که --- دارن و کار میکنن..و خیلی ها ندارن ولی خراب میشن..حالا شما از کجا مطمئنین که بخاطر --- هستش؟آیا --- رو تست کردین با دستگاه که به این نکته رسیدین؟؟
    این متنی که شما نوشتید: دوستان عزیز این مطلب که dvbهای تلویزیون uh850باعث از کار افتادن مین برد میشه اصلا صحت نداره. شما از کجا اینقدر مطمئن هستید؟؟؟ و چه دلیل منطقی دارید ؟؟مسلما هیچی .تمام کسانی که تلویزیونشون به فنا رفته اینو تجربه کردن که مشکل از داخلی تلویزیونه حالا شما اگه میخوای به حرف چند تا تعمیر کار و بنا به تعبیر دوستمون تعویض کار گوش بدی خودت میدونی استفاده کن اما باید ریسک کنار گذاشتن 800هزار تومان واسه خرید برد رو داشته باشی.

12. این کاربر از shahram t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    چیزی که تا الان گریبان اکثر دوستان رو گرفته موقع استفاده از DVBs بوده و یک مورد هم خودشون گفتند که موقع آپدیت کردن با USB به مشکل خورده.
    هرکدوم از دوستان هم که در این مورد شک دارند میتونند با مدیر یکی از معروفترین سایتهای فروش برد توی کشور صحبت کنند و در این مورد از ایشون اطلاعات فنی کامل و دقیقی بگیرند. ایشون حتی معتقد بودند که بهتره برای صدمه ندیدن CPU حتی از هارد اکسترنال یا فلش هم استفاده نشه حالا اگه نظر و تجربه شما و دیگر دوستان تعمیرکاری که هنوز موفق به رفع عیب یا حتی پیدا کردن عیب اصلی نشدند اینه که نه باید استفاده کرد اصراری نیست استفاده کنید و لذتش رو ببرید و امیدوارم به هیچ مشکلی برنخورید

مدلهای دیگه از سونی و سامسونگ تا فیلپس رو هم توی تعمیرگاه دیدم که به همین مصیبت گرفتار شده بودند .برید به یکی از این مثلا نمایندگی های همکار فروشندگان اجناس بانه ای سر بزنید تا ببینید انواع اقسام مدلهای تلوزیونهای DVBs داره اونجا تو صف نعویض مینبرد هستند.
    من فقط تجربه تلخی که خودم داشتم رو سعی دارم به بقیه دوستانی که اینجور تلوزیونها رو دارند منتقل میکنم این که استفاده بکنند یا نکتند نه منفعتی برام داره نه ضرری این دیگه انتخاب خودشونه

14. 2 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اگر تلویزیون dvbs دار بخرم
    و همون روز اول غیر فعال کنم و از دستگاه جداگانه استفاده کنم
    دیگه مشکلی برای تلویزیون پیش نمیاد ؟؟
    دقیقا چه استفاده ای به cpu فشار میاره ؟؟

16. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام
    چیزی که تا الان گریبان اکثر دوستان رو گرفته موقع استفاده از DVBs بوده و یک مورد هم خودشون گفتند که موقع آپدیت کردن با USB به مشکل خورده.
    هرکدوم از دوستان هم که در این مورد شک دارند میتونند با مدیر یکی از معروفترین سایتهای فروش برد توی کشور صحبت کنند و در این مورد از ایشون اطلاعات فنی کامل و دقیقی بگیرند. ایشون حتی معتقد بودند که بهتره برای صدمه ندیدن CPU حتی از هارد اکسترنال یا فلش هم استفاده نشه حالا اگه نظر و تجربه شما و دیگر دوستان تعمیرکاری که هنوز موفق به رفع عیب یا حتی پیدا کردن عیب اصلی نشدند اینه که نه باید استفاده کرد اصراری نیست استفاده کنید و لذتش رو ببرید و امیدوارم به هیچ مشکلی برنخورید

مدلهای دیگه از سونی و سامسونگ تا فیلپس رو هم توی تعمیرگاه دیدم که به همین مصیبت گرفتار شده بودند .برید به یکی از این مثلا نمایندگی های همکار فروشندگان اجناس بانه ای سر بزنید تا ببینید انواع اقسام مدلهای تلوزیونهای DVBs داره اونجا تو صف نعویض مینبرد هستند.
    من فقط تجربه تلخی که خودم داشتم رو سعی دارم به بقیه دوستانی که اینجور تلوزیونها رو دارند منتقل میکنم این که استفاده بکنند یا نکتند نه منفعتی برام داره نه ضرری این دیگه انتخاب خودشونه
    سلام بر شما دوست عزیز ما ایرانیها انگار تا چیزی رو خودمون شخصا تجربه نکنیم قبول نمی کنیم هر چقدر من و شما و دیگر دوستانی که دچار مشکل شدند میگیم بی فایده است .آخه هنوز مصیبت مین برد گیر آوردن رو نکشیدن و ........... برای صدمین بار از داخلی دستگاه استفاده نکنید و فلش هم به دستگاه نزنید حالا صلاح خویش خسروان دانند.

18. 4 کاربر از shahram t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •