تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 96 از 121 اولاول ... 46869293949596979899100106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 951 به 960 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

خرید این مدل تلویزیون را به هیچکس پیشنهاد نکنید چون به مرور زمان دچار مشکل خواهند شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

این مدل فقط امکانات خوبی داره و به لحاظ سخت افزاری بسیار ضعیف هست
    در انتخاب خود دقت کنید و کیفیت را فدای امکانات نکنید

داره خودمونی میشه DaaVooD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

درود
    بنده مدل 49 اینچ SJ800V رو خریدم. این مدل کره ایه و بطرز عجیبی made in china نداره.
    در کل راضی ام و ایراد خاصی ندیدم. سرعت تعویض کانال یه خرده رو اعصابه.
    امکانات بسیار خوبی داره. سرعت لود دیتا از روی هارد خیلی خوبه. بدون هیچ لگی اجرا میکنه.
    کیفیت و بلندی صدا متوسط رو به بالاس بطوریکه انتظار نداشتم ازین تی وی به این نازکی چنین صدایی در بیاد. دم هارمن کاردون گرم واقن.
    هنوز بهش د ی ش وصل نکردم. ولی اینکارو خاهم کرد بزودی و ترسی ندارم چون تو سایتا و فروم ها گزارش خرابی پیدا نکردم.
    در وهله اول نیازمند calibration برای بهترین کیفیت هستم.
    اگر از دوستان کسی سوالی داره، با کمال میل پاسخ میدم.

باسپاس

4. 2 کاربر از DaaVooD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hdr47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود
    بنده مدل 49 اینچ SJ800V رو خریدم. این مدل کره ایه و بطرز عجیبی made in china نداره.
    امکانات بسیار خوبی داره. سرعت لود دیتا از روی هارد خیلی خوبه. بدون هیچ لگی اجرا میکنه.
    کیفیت و بلندی صدا متوسط رو به بالاس بطوریکه انتظار نداشتم ازین تی وی به این نازکی چنین صدایی در بیاد. دم هارمن کاردون گرم واقن.
    هنوز بهش د ی ش وصل نکردم. ولی اینکارو خاهم کرد بزودی و ترسی ندارم چون تو سایتا و فروم ها گزارش خرابی پیدا نکردم.

باسپاس

سلام دوست عزیز.
    مبارکتون باشه.بنده هم میخواستم این مدل رو برای اتاق خوابم بگیرم.بیشتر برای بازی با ps4 pro و تماشای فیلم استفاده دارم.ولی نقد های برادر بزرگترش sj8500v رو که خوندم به خاظر ذات پنل ips همه از کنتراست پایین این تلویزیون و رنگ مشکی ضعیف و غیر عمیق اون در محیط های تاریک ناراضی بودن.شما کنتراست و کیفیت رنگ مشکی اون رو در محیط تاریک مثل اتاق خواب تست کردید؟راضی کننده هست؟کیفیت فیلم و سریال ها چطور؟
    برای تنظیماتش هم بنظرم تنظیمات سایت ریتینگ برای مدل sj850 بدرد این مدل هم میخوره.یک تست بکنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از hdr47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

درود

باسپاس

با سلام میارکت باشه
    من پیشنهاد میکنم که از داخلی استفاده نکنی !
    البته اشکال را در تلوزیون نمیبینم ، اشکال در غیر استاندارد بودن تجهیزات بخصوص کابل و سر فیش ها هستش! حدس من اینه که اتصال کوتاه باعث خرابی بردش میشه.
    کلا گیرنده ها به اتصال کوتاه بسیار حساس هستند در دستگاه های قدیمی زمانی که اتصال کوتاه در فیش ایجاد میشد فیوز در آن می سوخت و باید تعویض می کردیش ، در دستگاه های جدید یا روشن نمیشه یا کلا اتصال را تحمل میکند و آسیب نمیبیند .

8. 2 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه DaaVooD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    مبارکتون باشه.بنده هم میخواستم این مدل رو برای اتاق خوابم بگیرم.بیشتر برای بازی با ps4 pro و تماشای فیلم استفاده دارم.ولی نقد های برادر بزرگترش sj8500v رو که خوندم به خاظر ذات پنل ips همه از کنتراست پایین این تلویزیون و رنگ مشکی ضعیف و غیر عمیق اون در محیط های تاریک ناراضی بودن.شما کنتراست و کیفیت رنگ مشکی اون رو در محیط تاریک مثل اتاق خواب تست کردید؟راضی کننده هست؟کیفیت فیلم و سریال ها چطور؟
    برای تنظیماتش هم بنظرم تنظیمات سایت ریتینگ برای مدل sj850 بدرد این مدل هم میخوره.یک تست بکنید

تشکر از شما. بنظر من برای ps4 pro و کلن هرچی محتوای کیفیت بالاس تلویزیون مناسبیه. کیفیت 360p به بالا بنظرم کاملن قابل قبوله برای این تی وی. فراموش نکنیم رنج قیمتی این تلویزیون رو.
    در مورد رنگ مشکی ، با توجه به اینکه ips هست، طبیعیه که شاید کاربرای حرفه ای رو راضی نکنه. اما من خودم مشکلی ندارم.
    در مورد کانالهای ایران خب طبیعیه که ممکنه کمی تو ذوق بزنه. چراکه 2 مشکل هست. اول اینکه کیفیت اس دی هست (بجز کانال 3) و ثانین کیفیت محتوی در اکثر مواقع فی نفسه پایینه. بعنوان مثال فیلم ها و سریال های قدیمی آرشیوی که برای بار صدم داره پخش میشه.
    خود این باز شامل 2 موضوعه: تجهیزات قدیمی و تکنولوژی بکار رفته در تهیه و تصویربرداری این آثار و بعد نگهداری از آثار در طول زمان.
    من نمیدونم تجهیزات تصویر برداری صدا و سیما و پروسه broadcast کردن این سازمان چیه که حتی کانال 3 ایران که مثلن اچ دی هست بطور مثال با کانال م ن و ت و که اس دی هست، خیلی تفاوتی نداره که ممکنه حتی کانال م ن و ت و بهترم باشه!!
    من این تی وی رو آنلاین خریدم. خود تی وی2980 درومد و 70 تومن هزینه پست پیشتاز شد که بدون شک کمترین قیمت ممکن برای این تی وی بود.

10. 2 کاربر از DaaVooD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز.

برای PS4 سری SJ زمان پاسخ گویی تصویرش خیلی خوبه و جزو تلوزیون های گیمیگ هم محسوب میشه.
    من sj850 مدل 55 دارم هنوز کاملا فرصت نکردم همه چیزشو تست کنم ولی چندتا فیلم تست کثیفی پنل گذاشتم برام محسوس نبود فوتبال هم که دوستان مثال زده بودند در مدل UH روی این تلوزیون خیلی تصویر خوب هستش. در کانال های SD ایران هم کیفیت Upscaling عالیه.
    در اتاق تاریک مشکل نشت نور بخاطر Local DIM را داره، البته اگر Local Dim را خاموش کنی حل میشه.

12. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان میخوام مدل 43uj752v بخرم مدل 2017 هست ر س ی و ر 4k داره..بلوتوث .. wifi مدل 43 اینچ 1/900 قیمت داره قیمتش خیلی مناسب نسبت به امکاناتاش ولی کیفیتش از نزدیک ندیدم
    به نظر شما این تلویزیون مناسب هست ؟؟
    قیمتش نسبت به امکانتش خیلی مناسب هست
    reviw این تلویزیون از کجا میتونم بخونم??

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان بنده هم امروز مدل 49sj800v رو گرفتم نتایج بررسی تا این لحظه نسبت به مدل ۲۰۱۶ uh850v کیفیت تصویر در کانالهای اس دی و فول اچ دی بهتر شده و قابل قبوله و کیفیت رنگ هم بهتر شده مشکل نشت نور خیلی خیلی بهتر شده عمق رنگ مشکی هم به نظر من بهتر شده کیفیت صدا قابل قبوله و نسبت به مدل uh850 کمی ضعیفتره و باس اون رو نداره چون این ۲۰ واته ولی ۸۵۰ قدرت صدای ۴۰ واتی داره ولی بازم صداش خیلی خوبه در مورد کثیفی پنل این مدل هم کثیفی پنل داره ولی به نسبت مدل ۲۰۱۶ خیلی بهتر شده و قابل تحمله البته اگر مثل بنده به این موضوع حساس باشین متوجه خواهید شد و گرنه شاید حتی متوجه این موضوع هم نشین ولی به نظر من این موضوع واقعا باعث تاسف شرکت بزرگی مثل ال جی هستش که تا الان نتونسته این موضوع رو در پنل ips حل کنه در مورد پلیر این مدل ۹۹ درصد فرمتها رو به راحتی پخش میکنه و در هنگام پخش قابلیت ۳۶۰ درجه بهش اضافه شده و بزرگنمایی هوشمند که میشه همون منطقه بزرگنمایی شده رو ظبط کرد در کل وب او ای ۳.۵ ارتقا داشته نسبت به ورژن ۳ و انتخاب کلید های اعداد به جای کلید میانبر و... ولی در روشنایی صفحه به نظرم نسبت به مدل قبلش کمی پایینتره ولی به جز فیلمهای ۴ کی این موضوع تاثیری در کیفیت تی وی نداره سرعت تی وی خوبه و کندی تا حالا ندیدم کیفیت ساخت نوار پنل جلو خیلی خوب شده و دیگر خطر برخورد کناره های پنل جلو با اجسام دیگر نیست چون کناره های پنل دیگه باز نیست در کل میشه گفت نسبت به مدل ۲۰۱۶ خیلی پیشرفت داشته و به نسبت قیمتی که داره امکانات عالی بهت میده و کیفیت تصویر خوبی بهت میده ولی نه در حد اولد البته هنوز باید روش کار کنم و دقیق کیفیت تصویر رو کالیبره کنم در کل میشه گفت نسبت به مدل uh850 بیشتر قسمتهاش پیشرفت داشته و بزرگترین پیشرفتش هم زاویه دید عالی داره حتی در بدترین زاویه دید افت کیفیت انچنانی نداره در مدل uh850 زاویه دید واقعا محدودی داشت کافی بود کمی زاویه دید رو عوض میکردی افت کیفیت محسوس بود ولز در این مدل این موضوع کاملا حل شده و نشت نور نیز به حداقل رسیده بازم سوالی بود در خدمت دوستان هستم موفق باشید

15. 4 کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سری sj 2017 اندازه 43 اینچ داره؟؟ قیمت چند هست ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •