تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 121 اولاول ... 4585919293949596979899105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    خیلی راحت روی USB و هارد اکسترنال 1ترا ضبط کردم بدون مشکل
    پس چرا من نمی تونم؟ آیا روش خاصی داره که نیاز به توضیح داشته باشه. حتی من هارد رو فرمت کردم باز علامت ذخیره نیومد. با پشتیبان هم تماس گرفتم راه حل های ساده ای پیشنهاد داد اما هیچ کدوم جواب نداد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام تا حالا کسی تونسته برنامه های تلویزوین رو روی هارد ذخیره کنه توی مدل uh850v
    سلام دوست عزیز . خدمت شما عرض کنم که این تیو فقط در صورتی که از گیرنده دیجیتال و گیرنده ماهواره خودش پخش بشه میتونه ضبط و در هارد یا فلش ذخیره کنه .یک نکته دیگه بعضی از فلش ها یا هارد ها فرمتشون یو اس بی 3 هست باید در قسمت فرمت گذینه ntfs رو انتخاب کنی برای فرمت .

3. این کاربر از mahdisanishani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز . خدمت شما عرض کنم که این تیو فقط در صورتی که از گیرنده دیجیتال و گیرنده ماهواره خودش پخش بشه میتونه ضبط و در هارد یا فلش ذخیره کنه .یک نکته دیگه بعضی از فلش ها یا هارد ها فرمتشون یو اس بی 3 هست باید در قسمت فرمت گذینه ntfs رو انتخاب کنی برای فرمت .
    سلام از پاسخگوییتون متشکرم. همه کار کردم باز جواب نگرفتم. توی سایت خودش زده که برای اروپا فقط قابلیت ضبط داره. اومدم کشورش هم کردم انگلیس . به لیست برنامه هاش چیزای زیادی اضافه شد ولی در مورد ضبط روی هارد هنوز مشکل دارم. یه جا گفته بود که به usb3 وصل بشه ، با خود تلویزیون هم فرمت کردم. شاید جایی توی تنظیمات باید فعال کنم که بلد نیستم...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان میخوام مدل 43uj752v بخرم مدل 2017 هست ر س ی و ر 4k داره..بلوتوث .. wifi مدل 43 اینچ 1/900 قیمت داره قیمتش خیلی مناسب نسبت به امکاناتاش ولی کیفیتش از نزدیک ندیدم
    Last edited by nimahandsomboy; 07-10-2017 at 19:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام ممنون از پاسختون. هاردم usb3 هست و به انواع روشها فرمت کردم حتی استایلش هم تغییر دادم GPT , MBR و به پورت usb3و usb معمولی وصل کردم ولی به نتیجه نرسیدم. اگر براتون امکان دره مدل هارد اکسترنالتون رو بگین . شاید مشکل از هارد باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام ممنون از پاسختون. هاردم usb3 هست و به انواع روشها فرمت کردم حتی استایلش هم تغییر دادم GPT , MBR و به پورت usb3و usb معمولی وصل کردم ولی به نتیجه نرسیدم. اگر براتون امکان دره مدل هارد اکسترنالتون رو بگین . شاید مشکل از هارد باشه
    من قبلا همچین مشکلی با یه مدل تی وی دیگه داشتم هرکار کردم جواب نداد آخر سر فریمور خود هارد رو از سایت سازنده ش گرفتم آپدیت کردم درست شد هارد و شناخت و مشکلم حل شد مارک هاردم وسترن دیجیتال بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه FARZAD-O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام

دوستان من این تلویزیون رو خریدم و پایه ها رو به هم و بعد به تلویزیون متصل کردم و گذاشتمش رو میزش اما یه مشکلی هست انگار.

تلویزیون یه کم نزدیک به یکی دو سانت رو به عقب خم شده.یعنی اینکه صاف و مستقیم قرار نگرفته.میخواستم بدونم این حالت خودشه یا مال من اشکال داره؟
    همه کارها رو هم درست انجام دادم توی بستن و سوار کردن،پیچ ها همگی سفت بسته شدن.میز هم که ترازه.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

به توصیه سایر دوستان از ----- داخلی این تلویزیون استفاده نکنید تلویزیون بنده هم به سرنوشت تلویزیون برخی از دوستان دچار شد لعنت به ال جی

10. این کاربر از amirgh279 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

دوستان اگر کسی آدرس جایی را که بتوان برد مین این تلویزیون را تهیه کرد دارند به بنده اطلاع دهند تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

جهت سالم ماندن این تلویزیون از کارهایی که باعث فعالیت بالای سی پی یو آن می شود اجتناب کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •