تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 87 از 121 اولاول ... 377783848586878889909197 ... آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام اقا سعید.متاسفنه من تی وی رو بستم و نصبه دیگه نمیتونم بازش کنم.
    توی عکسهایی ک گرفتم ببینم پیدا میشه چیزی....تقذیم میکنم
    برای چی نیاز دارید؟شاید بشه طور دیگه کمک کنم
    حیف شد. برای اصالت سنجی پنلهای ارائه شده در منطقه ی خاورمیانه میخواستم.شایعات زیادی مبنی بر تفاوت در سری ساخت بین تلویزیون های اروپا و اینجا وجود داره.مثلا یکی پنل چینی داره یکی مکزیکی و یکی هم کره ای . اگر راهی وجود داره که بتونیم این کد و بخونیم (احتمالا با lcشروع میشه) ممنون میشم

2. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pooladi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

حیف شد. برای اصالت سنجی پنلهای ارائه شده در منطقه ی خاورمیانه میخواستم.شایعات زیادی مبنی بر تفاوت در سری ساخت بین تلویزیون های اروپا و اینجا وجود داره.مثلا یکی پنل چینی داره یکی مکزیکی و یکی هم کره ای . اگر راهی وجود داره که بتونیم این کد و بخونیم (احتمالا با lcشروع میشه) ممنون میشم
    سلام.دقیقا روش ساخت چین خورده بود روی پنل رو میگم.اما روی دستگاه کره خورده بود
    اینم عکس برات پیدا کردم.بعید میدونم...کیفیت متفاوت باشه.فکر میکنم یک جا تولید بشن و مونتاژ جای مختلف باشه.مخصوصا خود نمایشگر رو

4. 2 کاربر از pooladi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض یه مورد دیگه خرابی برد

سلام به همه اساتید. منم 7ماه پیش مدل 55UH850V رو از میشی خریدم.
    تا الان هم از همه امکاناتش استفاده کردم. خیلی هم راضی بودم.
    از عصر پنجشنبه که تلویزیون رو روشن میکنم فقط لوگوی ال جی میاد و بعد از 35ثانیه نشانگر کنترل جادویی هم نمایان میشه و تکون میخوره ولی هیچ چیز دیگه ای کار نمیکنه.
    با تعمیرکار هم تماس گرفتم گفت برد خودشو ندارم ولی یه برد تعمیری 49UH850 اورد گذاشت رو دستگاه. که چون تعمیری بود مشکل داشت ولی متوجه شدیم که مشکل از برد اصلیه.
    یکسری عکس از تمام اجزا داخلی و لیبل های داخلی و خارجی گرفتم که فکر کنم به کارتون بیاد. ولی نمیتونم آپلودشون کنم.لطفاً راهنمایی کنید تا بشه عکسها رو بارگذاری کرد.

بقیه دوستان هم اگه به راهکاری رسیدن راهنمایی کنن تا این برد رو درست یا تعویض کنم.
    مرسی. منتظر خبرم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

از عصر پنجشنبه که تلویزیون رو روشن میکنم فقط لوگوی ال جی میاد و بعد از 35ثانیه نشانگر کنترل جادویی هم نمایان میشه و تکون میخوره ولی هیچ چیز دیگه ای کار نمیکنه.
    با تعمیرکار هم تماس گرفتم گفت برد خودشو ندارم ولی یه برد تعمیری 49UH850 اورد گذاشت رو دستگاه. که چون تعمیری بود مشکل داشت ولی متوجه شدیم که مشکل از برد اصلیه.
    یکسری عکس از تمام اجزا داخلی و لیبل های داخلی و خارجی گرفتم که فکر کنم به کارتون بیاد. ولی نشد آپلود کنم. برای آپلود راهنماییم کنید.

اینم لینکشون.
    بقیه دوستان هم اگه به راهکاری رسیدن راهنمایی کنن تا این برد رو درست یا تعویض کنم.
    مرسی. منتظر خبرم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام دوستان من از سایت اصلی LG فایل آپدیت ورژن Version 05.30.02 رو دانلود کردم.اما در توصیه سایت نوشته بود برای ورژن UA. میشه برای ورژن TV خودم که TD هست استفاده کنم؟
    ممنون از راهنمایی شما

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    روی پنل من از دیروز یه خط باریک عمودی سبز رنگ افتاده کسی می‌دونه مشکل چیه و راه حل چیه؟
    برای کسی دیگه هم همچین اتفاقی افتاده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

یکسری عکس از تمام اجزا داخلی و لیبل های داخلی و خارجی گرفتم که فکر کنم به کارتون بیاد.
    البته سایت اجازه نمیده عکسها رو آپلود کنم.
    مرسی. منتظر خبرم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    الان چند روزه من دارم پست میزارم. ولی مدیران انجمن تایید نمیکنن. مشکل کجاست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان نسخه های اروپایی این مدل هم تو ایران میاد یا نه همگی مثل تلویزیون خودم uh850v - ta و مال خاورمیانه و آفریقا هستند؟

و اینکه بهترین کشور مخصوصا برای app کدوم کشوره ؟ تنظیمات digital هم باید رو کجا گذاشت؟

چون فروشنده گفت اصلا رو ایران و اطراف ایران نزار ممکنه به مشکل بخوری

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان نسخه های اروپایی این مدل هم تو ایران میاد یا نه همگی مثل تلویزیون خودم uh850v - ta و مال خاورمیانه و آفریقا هستند؟

و اینکه بهترین کشور مخصوصا برای app کدوم کشوره ؟ تنظیمات digital هم باید رو کجا گذاشت؟

چون فروشنده گفت اصلا رو ایران و اطراف ایران نزار ممکنه به مشکل بخوری
    ایران که اصلا نداره. بزار رو ترکیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •