تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 121 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    داداش یک سوال :

تو یکی از سایت های خارجی گفته شده که روشنایی صفحه کمه آیا درسته ؟

و در نهایت میشه لطف کنید بگید که TRT 4k رو چطور موفق شدید بگیرید ؟ کدوم ماهواره هست . آیا ر.سیور داخلی داره ؟

با تشکر
    Last edited by mojt90; 15-10-2016 at 10:16.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام.اون دوست عزیز که قرار بود عکس بذاره از تصاویر sd و hd لطفا این کار را انجام بده.نزدیک عروسیمه اینقد تحقیق کردم دیگه به حد کور شدن رسیدم!!.ایکاش ال جی همین مین برد و امکانات را روی یه پنل va اجرا می کرد آخ که چی می شد. دوستانی که این مدل را خریداری کردن لطفا بگن ر س ی و ر این مدل مثل w805c اذیت میکنه یا نه بی آزاره؟ اصلا ادیت کردن کانالها آسونه یا همه جابجا میشه و..... و مهمتر از همه خواهشا یه مرد پیدا بشه یه عکس از یه فیلم در تاریکی مطلق بذاره ببینیم داستان کنتراست این مدل چیه چون واقعا اگه چشمات رو پنل va و دیدن فیلم در شب عادت کرده باشه سخت بتونید با ips اونم شب ارتباط بگیرید.ممنونم
    دوست عزیز بنده طبق قولی که داده بودم دوتا عکس از تصویر این تلویزیون قرار دادم ، سعی میکنم بیشتر قرار بدم ، یه سوال برام پیش اومده ، پنل VA نسبت به IPS چه برتری داره که میفرمایید ایکاش الجی از این پنل استفاده میکرد ؟ممنون میشم توضیح کامل بدید .

3. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    داداش یک سوال :

تو یکی از سایت های خارجی گفته شده که روشنایی صفحه کمه آیا درسته ؟

و در نهایت میشه لطف کنید بگید که TRT 4k رو چطور موفق شدید بگیرید ؟ کدوم ماهواره هست . آیا ر.سیور داخلی داره ؟

با تشکر
    اتفاقا بنظر من روشنایی خیلی بالایی داره ، شبکه TRT4k در ماهواره ترکست 42 درجه شرقی میباشد .

5. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

میشه لطف کنید از شبکه 3 اچ دی - ورزش هم عکس قرار بدین و منوتو و جم و . ... تشکر

کیفیتش خیلی خوبه . روشنایی از هم تصویر معلومه که قابل قبول هست . گزینه خوبی برای خریده .
    Last edited by mojt90; 15-10-2016 at 12:44.

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

عصر که برم منزل از بقیه شبکه هایی که فرمودید عکس میگیرم آپلود میکنم

8. 2 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

........................
    Last edited by ali_atefi; 15-10-2016 at 18:45.

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بنظر من در قید و بند اعداد و ارقامی که تو سایتها و فرومها برای کالیبره کردن تصویر این تلویزیون هست نباشید و خودتون بر اساس سلیقه شخصی اقدام به این کار کنید ، مطمئن باشید نتیجه خوبی میگیرید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوست عزیز بنده طبق قولی که داده بودم دوتا عکس از تصویر این تلویزیون قرار دادم ، سعی میکنم بیشتر قرار بدم ، یه سوال برام پیش اومده ، پنل VA نسبت به IPS چه برتری داره که میفرمایید ایکاش الجی از این پنل استفاده میکرد ؟ممنون میشم توضیح کامل بدید .
    سلام.ممنون بابت عکسها.شرمنده فقط یه عکس توو شب هم بگیر که ببینیم کنتراستش چطوره.و اما در مورد سوال شما
    بیشترین نوع پنلهی استفاده شده در تلوییزیونها از نوع va و ips هست.شرکت سامسونگ علاقه زیادی به استفاده از نوع va داره و ال جی برعکس بیشتر از ips استفاده میکنه.ال جی حتی در مانیتورهای خودشم به حد افراط از این پنل استفاده میکنه.مزایای ips هم زاویه دید گسترده تر نسبت به va هست (تقریبا 35 درجه نسبت به 20 درجه).البته به عنوان تعمیرکار lcd عرض کنم مقاومت پنل ips در مقابل ضربات کمی بیشتر از va هست.اما از معایب این پنل هم میشه به کنتراست پایین اون اشاره کرد.کنتراست این نوع پنلها معمولا بین 700 تا 1200 هست. اما پنلهای va کنتراستی بین 2800 تا 7000 دارند و به خوبی میتونن رنگ مشکی و نشون بدن.از نظر سرعت هردو پنل میتونن سریع باشند اما ips نیاز به سخت افزار سبکتری برای نشان دادن حرکات سریع بدون سایه ، بلور یا تاری تصویر هست.یکی از دلایلی که تلویزون های ال جی ارزونتر هستند هم همینه که مین برد سبکتر و پردازنده با کلاک متوسط دارن و هزینه ی تمام شده اون هم کمتر هست.البته ال جی در ارزانسازی سوابق بدی هم داره مثل سری ln که تقریبا همشون ضعف بکلایت دارن و خیلی زود بکلایت اونها میسوزه.بقیه مطلب در قسمت دوم

12. 4 کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

قسمت دوم
    سونی هم که در واقع بیشتر مصرف کننده ی پنل هست تا تولید کننده امسال بیشتر از ips استفاد کرده و این به عقیده ی بنده حرکت اشتباهی بود.شاید با این کار بخواد ضررهای مالی خودش را جبران کنه چون خرید پنل از ال جی براش خیلی مقرون به صرفه هست (البته این خبر را بنده تایید نمیکنم).به عنوان مثال مدل x850d پنلی بسیار مشابه با همین مدل ال جی داره!. در این شکی نیست که مینبردهای سونی توانایی های فوق العاده ای دارن و از تکنیکهای مناسبی مثلا برای ارتقاع کیفیت تصاویر،عمق رنگ های 10 بیتی بی نظیر ، کنترل سریع پیکسلها و نمایش تصاویر بدوت تاری و پشتیبانی از انواع استانداردهای رایج استفاده می کنند. اما شما یه دقتی به سیاست قیمت گذاری تلویزون های سونی بکنید کاملا با نوع پنل قیمتها از این رو به اون رو میشه و کاملا مشخصه که پنلهای va سونی گرونتر هستند!!.
    به نظر من این مدل ال جی با این امکانات عالی و قیمت مناسب و طراحی بسیار چشم نواز اگر از پنل va استفاده می کرد هیچ رقیبی برای این رنج قیمتی نداشت.
    در مورد روشنایی هم بگم که سایتهای مختلف نور را بر اساس استاندارد جدید hdr میسنجن وگرنه شما دقت کن همون سایتی که مثلا به تلویزون 3 سال پیش برای بیشینه ی روشنایی 300 نمره 8.5 داده الان به روشنایی 370 این مدل نمره 6.8 میده !! بخاطر اینکه ذات تصاویر hdr اغراق در روشنایی و رنگ و کنتراست هست.البته منظورم گذایی برودن تصویر نیست.وقتی شما یه پنل 120 هرتز 10 بیتی با کنتراست 6000 و طیف رنگ گسترده.... خوب همه چی با هم بالا میره و در نهایت تصویری عالی داری! hdr یعنی تصویری پرانرژِی...!.
    در کل خوش بحال کسی که ks8000 بخره!! ما که عمرمون قد نمیده و باس تا 20 روز دیگه تلویزونو بخریم وگرنه صبر کردن برای ks8000 واقعا ارزش داره

14. 8 کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. 4 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •