تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 121 اولاول ... 165662636465666768697076116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان اطلاع دارند مشخصات سخت افزاری الجی uh850v چی هست ؟ منظورم CPU و رمش هست .

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همگی، دوستان من اخرین update که گرفتم 4.30.65 و به ورژن بالاتری پیدا نمیکنه، من در تنظیمات location کشور رو lg service country ترکیه گذاشتم و broadcast country روی digital tv تنظیم کردم، آیا این تنظیمات به آپدیت 4.30.95 که پیدا نمیکنه ارتباطی داره یا باید تنظیمات بالارو تغییر بدم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام به همگی، دوستان من اخرین update که گرفتم 4.30.65 و به ورژن بالاتری پیدا نمیکنه، من در تنظیمات location کشور رو lg service country ترکیه گذاشتم و broadcast country روی digital tv تنظیم کردم، آیا این تنظیمات به آپدیت 4.30.95 که پیدا نمیکنه ارتباطی داره یا باید تنظیمات بالارو تغییر بدم!
    چکاریه!!! با کامپیوتر دانلود کن بریز تو فلش و بعد نصب میشه....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام.سال نو مبارک. بعد از یه غیبت کبری خدمت رسیدم.عرض کنم به حضورتون تعطیلات عید فرصت مناسبی برای باز کردن تلویزیونم بود.خلاصه همونطور که انتظار می رفت پنلش Super MVA بود ساخته ی innolux. البته در چین اسمبل شد ولی اینولوکس یک برند کاملا تایوانی است و به وفور در محصولات پاناسونیک و سامسونگ و حتی برخی از مدلهای سونی استفاده میشه.خلاصه اینکه با تنظیماتش خیلی کلنجار رفتم.با لوکال دیمینگ متوسط تقریبا در تاریکی هیچ نشت نوری نداره کنتراست حالت عادی(لوکال دیمینگ غیرفعال)4000 هست.از لحاظ کیفتیت تصویر با توجه با سایز بزرگش رضایت بخشه.البته زاویه ی دیدش بشدت پایینه و کمی ناراحتم کرد.روشنایی قابل قبول 350 داره.بعد از باز کردن تلویزیون متوجه شدم که برد درایور بکلایت با پاور یکپارچه هست و سیستم کنترل بکلایتش هم8 فازه هست.البته ال جی در این مدل کم کاری کرده و امکانات سری های بالا ی خودشو قرار نداده.در صورتی که پنل ذاتا 120هرتز و 3d هست اما در واقع مین برد 3d ساپورت نمیکنه و رفرش رو 100هرتز فیکس شده.پردازنده اصلی هم 4 هسته ای کورتکس هست که خوشبختانه هیت سینک داره و دمای کار نرمالی داره.رم سیستمی هم مارک هینیکس هست که یکی از بهترین رم های موجود بازاره.برای USB3 هم یک تغذیه 5 ولت 1 آمپر جدا گذاشتن که خیلی خوبه و میتونه براحتی هارد های اکسترنال و درایو کنه.نکته ی جالب اینه که خود LEDهای بکلایت،برد تیکان و دیسپنسر لوکال دیمینگ هم از خود برند اینولوکس هست و اصلا ال جی دخالتی در این کار نداشته.طبق ادعای شرکت سازنده طول عمر بکلایت بیش از 30هزار ساعت عنوان شده که رقم متوسطیه.بلندگو ها واقعا پیشرفت مناسبی داشتند و از یک میدرنج و تیوتر استفاده شده که صدای مناسبی دارند.کیفیت اسمبل هم چندان جالب نیست و متوسطه.پیچ ها با گشتاور خیلی کمی بسته شدند.حتی 2 عدد پیچ هم شل شد و داخل کارتون افتاده بود!!!!.قطعات استفاده شده در برد هم طبق معمول زد و بندهای خاص شرکتهای کره ای از برند های خود کره استفاده شده و خبری از برند های معروف ژاپنی نیست.به عنوان مثال تمامی خازنهای پاور سامیانگ هست که دارنده ی سهام اصلی این شرکت خود ال جی هست(برای سامسونگ ساموا هست).البته همه ی اینها زیر مجموعه ی شیمه ای محسوب میشن و به همین دلیل نمیشه بهشون خرده گرفت.میزان حرارت پنل نگران کننده نیست ولی جز بهترین ها هم نیست.
    کیفیت تصویر با توجه به سایز بزرگ برای تصاویر SD واقعا بده و برای HD قابل تحمل هست.مسلما فول اچ دی و مثل تلویزیون های فول اچ دی نشون نمیده اما برای تصاویر4K واقعا بی نظیره و فوقولادست.کلیپ 15 دقیقه ای این ست در یوتیوب موجوده. در کل از خریدم راضی هستم.تنها موردی که یکم اذیتم کرد زاویه دید خیلی محدودش بود.البته چون بطور موقت داخل اتاق خواب با طول 3 متر نصبش کردم فعلا نمیشه در موردش نظر داد.تلویزیون های رنج 60 اینچ باید در محیط های بزرگ نصب بشن تا بشه از دیدن تصاویرش لذت برد.امیدوارم مطالبم مفید باشه.سوالی بود در خدمتم

سلام خدمت دوست عزیز و تبریک سال نو .ممنونم از توضیحات خوب و جامع شما .یه لطفی میکنید اگر عکسی از پنل و قطعات گرفته شده برامون بزاری. با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام..لطفا یه آپلود سنتر معرفی بفرمایید برای عکسها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز یه مدت تلوزیون را به برق وصل نکن . شاید مثل لب تاب بایوسش ریست شد و خودبخود بالا اومد . من یه لب تاب داشتم یه ماه صبر کردم بایوسش که پریده بود برگشت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام..لطفا یه آپلود سنتر معرفی بفرمایید برای عکسها
    سلام دوست عزیز و ممنونم بابت پاسخگویی خوب ات .سایت اپلود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی یه زحمت میتونی بکشی برام تو تلگرام عکسها رو بفرستی .ممنونم میشم
    SANISHANI@
    Last edited by mahdisanishani; 29-03-2017 at 14:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

ثثتتتتتتتتتتت
    Last edited by ss_sadegh; 15-04-2017 at 02:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان عزیز کسی اطلاع داره چطور ميشه به 49uh850. اپلیکشن اضافه کرد؟ یا مثلا بازی دانلود کرد؟ خوبی تلویزیون هایی اندرویدی اینه که مشکلی برای حذف و اضافه کردن اپلیکشن نداری ولی تلویزیون های ال جی از webos استفاده میکنن که محدودیت های زیادی داره.
    سلام
    متاسفانه اپلیکیشنهای زیادی برای سیستم عامل این تلوزیون وجود نداره و LG Content Store خیلی غنی نیست و برنامه های خیلی کاربردی و خاصی نداره و مضاف بر این خیلی از اپلیکیشنهایی که قابل ذکر و توجه اند توی کشور ما به درجه رفیع قیلطرینگ نایل شدند.
    اما برای دسترسی به LG Content Store اول از طریف منوی Network و وایفای یا هرگزینه مورد نظرتون مثل موبایل شرینگ و غیره به اینترنت متصل بشید و بعد با زدن دکمه RECENT کنترل که عکس یه خونه براش هست واارد یه منوی میشید که توی گزینه هاش میتونید LG Content Store رو که رنگش صورتی هست انتخاب کنید وارد استور LG بشید و اونجا بازی یا اپلیکیشن مورد نظرتون رو نصب یا آپدیت کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام
    با توجه به review های که خواندم مدل uh950 به غیر از اینکه کمی قاب پشتش نازک تره از نظر فنی تنها پنلش 10bit واقعی هستش و rting در مقیاس کلی تفاوت امتیازی بین این دو مدل در نظر نگرفته. ولی با توجه به عکسی که ازش در کنار uh850 گذاشته تصویر 950 انگار شفاف تر هستش.
    کسی از دوستان هستش که 950 را از نزدیک تصویرشو دیده باشه و یا اینکه این دو مدل را در کنار هم مقایسه کرده باشه. نظرتون راجع به 950 چیه نسبت به اختلاف قیمت 1 ملیونیش میارزه ؟
    مدل های 2017 این سری با اسم sj9500 و sj8500 هم وارد بازار جهانی شده .ادعا میکنه پنلش nano crystal و از فرمت های جدیدتر HDR پشتیبانی میکنه.هنوز review درست حسابی ازش بیرون نیامده و حرف از تعریفاتش بیشتره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •