تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 121 اولاول ... 115157585960616263646571111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان،
    سوال پرسیدم کسی جواب نداد، راهی هست تنظیمات اولیه که وقتی تلویزیون برای اولین بار روشن میکنی دوباره انجام بدم (نمیخوام rest factory کنم).اگه راهی نیست اون تنطیمات اولیه چیا بودن که خودم انجام بدم!
    سلام
    روی کنترل یه شکل چرخ دنده هست اونو بزن و بعد یکی از مدهای تصویر مثل Vivied یا Standard رو انتخاب کن و بعد برای ریست کردنش میتونید به مسیر زیر برید:
    All Settings-Picture-Picture Mode settings-Reset
    واسه هرکدوم از مدهای تصویر میتونید این کار رو بکنید که به تنظیمات اولیه اش برگرده
    سئوالی بود درخدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

فکر کنم کثیفی پنل تو ذات همه پنلهای ips هست ، حالا شاید کم و زیاد داشته باشه .
    یکی از همکارام که یک مدل الجی قدیمیتر با پنل IPS داره میگه این مشکلو نداره .البته میگه تو مدلهای دیگه الجی دیده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان کسی جواب نداد ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سئوالم این بود که برای سرچ کانال چکار کنم ؟

ضمناً مرتب کردن کانال ها هم مصیبته ! کسی راه حل خوبی سراغ داره مبسوط راهنماییمون کنه ما هم دعاش کنیم ؟!

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    روی کنترل یه شکل چرخ دنده هست اونو بزن و بعد یکی از مدهای تصویر مثل Vivied یا Standard رو انتخاب کن و بعد برای ریست کردنش میتونید به مسیر زیر برید:
    All Settings-Picture-Picture Mode settings-Reset
    واسه هرکدوم از مدهای تصویر میتونید این کار رو بکنید که به تنظیمات اولیه اش برگرده
    سئوالی بود درخدمتم

این برای ریست کردن تنظیمات رنگه تلویزیون هست٬ من منظورم برگردوندن تنظیمات اولیه تلویزیون مثل وقتی که برای اولین بار تلویزیون از کارتن خارج میکنی و روشن میکنی که لوگوی یه پرنده میاد و زبان و کشور را انتخاب میکنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

این برای ریست کردن تنظیمات رنگه تلویزیون هست٬ من منظورم برگردوندن تنظیمات اولیه تلویزیون مثل وقتی که برای اولین بار تلویزیون از کارتن خارج میکنی و روشن میکنی که لوگوی یه پرنده میاد و زبان و کشور را انتخاب میکنی.
    شما توی کامنت اولتون گفتی که
    (نمیخوام rest factory کنم)
    حالا دقیقا میگی میخوام به تنظیمات اولیه برگردم!
    برای برگشتن به تنظیمات اولیه باید وارد منوی مخفی تلوزیون بشید که بهتره اگر احاطه کافی به این موضوع ندارید اصلا دنبالش نرید.
    اون تنظیمات اولیه مثل نصب ویندوز یا هرنرم افزار دیگه ای یجور لایسنس اگریمنته و چیز خاص دیگه ای هم نداره.
    اما اگر دوست دارید منطقه محل زندگی و زبان تکست و این چیزهاشو عوض کنید اون یه راه دیگه داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام. دوستان کسی میدونه چرا بعد کالیبره کردن تصاویر تلوزیون بعضی مواقع به حالت اولیه بر میگرده.در واقع تمام زحماتت به فنا میره مجبوری دوباره بشینی دو ساعت با سیستم رنگ و کیفیت تصویر ور بری تا به تنظیم دلخواهت برسی.حداقل میشد از تنظیماتی که انجام دادی بک میگرفتی خیلی خوب میشد ولی ظاهرا امکانش نیست
    این مشکل رو تا الان بجز از شما از کسی نشنیدم که داشته باشه و نمیدونم علتش چی میتونه باشه.
    بک آپ که راحت میتونی از لیست کانالها و تنظیماتش بگیری.
    برو تو منو-» Programmes-» گزینه Copy Prohrammes-» اوکی که کردی تو صفحه بعد گزینه TV to USB رو انتخاب کن و بری برگردوندن بک آپم از گزینه پایینیش یعنی USB to TV استفاده کن.
    سئوالم این بود که برای سرچ کانال چکار کنم ؟
    ضمناً مرتب کردن کانال ها هم مصیبته ! کسی راه حل خوبی سراغ داره مبسوط راهنماییمون کنه ما هم دعاش کنیم ؟!
    سرچ کانال هم اول میری منو و بعد Programmes و بعد Programmes Tuning & Settings رو انتخاب کنید و در منوی بعد Programmes Mode رو انخاب و باید مشخص کنید که از آنتن هوایی میخواید استفاده کنید یا آنتن چیز و بعد از تعیین مود تلوزیون برمیگردید و از Auto Scan یا Manual یکی رو انتخاب کنید و تمام.

8. 2 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یکی از همکارام که یک مدل الجی قدیمیتر با پنل IPS داره میگه این مشکلو نداره .البته میگه تو مدلهای دیگه الجی دیده.
    مشکل فقط مربوط به LG و پنلهای IPS نمیشه.
    متاسفانه این مشکل که بهش DSE هم میگن تقریبا در تمام برندها حتی SONY با اون قیمتهای نجومیش دیده میشه و در تلوزیونهایی که نوردهیشون بصورت Edge-LED هست شدیدتر از Direct-LEDها دیده میشه.
    شاید بشه گفت بخاطر کنتراست پایینتر در پنلهای IPS این مشکل بیشتر بچشم بیاد.
    مشکلاتی از قبیل همین DES و Gray Uniformity و Black Uniformity و Local Dimming در OLEDهای LG و سری KS سامسونگ یعنی مدلهای رده بالا و گرون قیمت تقریبا به صفر رسیده.
    اما تو مدلهای میان رده و پایین رده یعنی مدلهای اقتصادی و ارزون همچنان به قوت خودش پابرجاست.
    یه ضرب المثل داریم که میگه هرچی پول بدی آش میخوری دقیقا درمورد این موضوع صدق میکنه و نمیشه تلوزیون2تا3میلیونی رو با تلوزیون هم سایز اما5تا6میلیونی مقایسه کرد و از هردو انتظار تصویری یکسان داشت.

Last edited by masy222; 04-03-2017 at 20:36.

10. 3 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شما توی کامنت اولتون گفتی که

حالا دقیقا میگی میخوام به تنظیمات اولیه برگردم!
    برای برگشتن به تنظیمات اولیه باید وارد منوی مخفی تلوزیون بشید که بهتره اگر احاطه کافی به این موضوع ندارید اصلا دنبالش نرید.
    اون تنظیمات اولیه مثل نصب ویندوز یا هرنرم افزار دیگه ای یجور لایسنس اگریمنته و چیز خاص دیگه ای هم نداره.
    اما اگر دوست دارید منطقه محل زندگی و زبان تکست و این چیزهاشو عوض کنید اون یه راه دیگه داره.
    ممنون از راهنمایی ، خوب اگه چیز خاصی نیست منم مصر نیستم برم توی منوی مخفی، فقط یه چیزی تنظیم کشور رواز توی general setting باید تغییر ؟ در مورد این منطقه و region تنظیمات کجا بزارم که هم update جدید بیاد، هم کاربردی باشه که بعدا مجبور نشم تغییرش بدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون از راهنمایی ، خوب اگه چیز خاصی نیست منم مصر نیستم برم توی منوی مخفی، فقط یه چیزی تنظیم کشور رواز توی general setting باید تغییر ؟ در مورد این منطقه و region تنظیمات کجا بزارم که هم update جدید بیاد، هم کاربردی باشه که بعدا مجبور نشم تغییرش بدم.
    بله تنظیم کشور رو باید بری تو منوی General بعد Location بعد LG Service Country رو روی ترکیه بگذار ورید.
    البته این رو دوستان دیگه بهش اشاره کرده بودند.
    آپدیتهایی که برای ترکیه میاد سریعتر و منظمتر نسبت به بقیه جاهاست.
    البته من خودم از سایت LG آپدیتش رو تو زمان دانلود رایگان دانلود کردم که حدود800مگ بود و بعد با USB نصب کردم.
    آدرسشو براتون میذارم دوست داشتید میتونید استفاده کنید.راحتر و سریعتر از آپدیت از طریق خود اینترنته و با این قطعی های زیاد اینترنت ایران شاید بشه گفت مطمنترم هست.
    اگه خواستی دانلود کنی فایلی که نوشته Software_File(Version_04.30.95).zip و حجمش حدود 867مگه اونو باید دانلود کنی.
    موفق باشی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by masy222; 05-03-2017 at 01:17.

13. این کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •