تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 121 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان مدل 55 اینچ رو سایتای بانه به قیمت 3720000 میدن چهارصد تومنم هزینه ارسال میگیرن. تقریبا چهارو صد درمیاد. ارزش خرید داره؟
    اگه این قیمت صحیح و سالم و بدون مشکل دستتون میرسونن شک نکن که عالیه ، البته اخیرا بخاطر مشکلات راه و طرح مبارزه با قاچاق کالا ارسال خیلی سخت شده و امیدوارم اگه خریدید سالم و بدون دردسر دستتون برسه .

2. 2 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اگه این قیمت صحیح و سالم و بدون مشکل دستتون میرسونن شک نکن که عالیه ، البته اخیرا بخاطر مشکلات راه و طرح مبارزه با قاچاق کالا ارسال خیلی سخت شده و امیدوارم اگه خریدید سالم و بدون دردسر دستتون برسه .
    اول کلا دویست تومن میگیرن. بعد که اومد تست میکنی اگه اوکی بود بقیه پول رو میدی. فقط وقتی رسید چی رو تست کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام و عرض ادب، ما تازه این تلویزیون رو خریدیم،وصلش کردیم،ولی امروز که به وای فای متصلش کردم،پیام کانکت رو میده،ولی نه یوزر اگریمنت رو لود میکنه و نه هیچ صفحه اینترنتی باز میشه،مشکل چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام،ببخشید میشه راهنمایی کنید در مورد اتصال به اینترنت،با وای فای وصل شدین یا کابل؟چون من از طریق وای فای وصل میشم،ولی هیچ صفحه اینترنتی باز نمیشه و حتی آپدیت و یوزر اگریمنت رو هم لود نمیکنه،ممنون میشم یه توضیح بدین

داره خودمونی میشه shayan5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من با سیم وصل کردم مشکلی نیست..وای فای هم dns رو بزارین 8.8.8.8

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان منم این تلویزیون رو از بانه سفارش دادم که بیاد. بعد از اینکه ریویوهارو خوندم به این نتیجه رسیدم که نیازهای منو برآورده می کنه. با توجه به اینکه ما هیچ وقت مستقیم جلوی تلویزیون نمیشینیم مجبور بودم پنل با زاویه دید مناسب بگیرم که پنل IPS این موردش خوبه. اگه دقت کنید عمق رنگ مشکی هم با توجه به نوع پنلش نسبت به پنل های VA بسیار خوبه. ضمنا کسی از نقطه قوت این تلویزیون تا حالا حرفی نزده اونم 3D محشرشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

فکر کنم نسبت به تلویزیون حاضر ما که LCD سامسونگ و برای 8 سال پیش بوده خیلی بهتر عمل کنه. البته من انتظار ندارم روی کانالای SD تغییر شگرفی ببینم چون اصلا کیفیت ضبط و ارسال تصاویر پایین هستش و نمیشه انتظار داشت موتور پردازش تصویر تأثیر زیادی روی کیفیت نهایی داشته باشه. ضمنا یک لینک مفید هم می ذارم واسه کسایی که می خوان بیشتر در رابطه با مشخصات و تنظیمات تلویزیون آشنا باشن. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.اون دوست عزیز که قرار بود عکس بذاره از تصاویر sd و hd لطفا این کار را انجام بده.نزدیک عروسیمه اینقد تحقیق کردم دیگه به حد کور شدن رسیدم!!.ایکاش ال جی همین مین برد و امکانات را روی یه پنل va اجرا می کرد آخ که چی می شد. دوستانی که این مدل را خریداری کردن لطفا بگن ر س ی و ر این مدل مثل w805c اذیت میکنه یا نه بی آزاره؟ اصلا ادیت کردن کانالها آسونه یا همه جابجا میشه و..... و مهمتر از همه خواهشا یه مرد پیدا بشه یه عکس از یه فیلم در تاریکی مطلق بذاره ببینیم داستان کنتراست این مدل چیه چون واقعا اگه چشمات رو پنل va و دیدن فیلم در شب عادت کرده باشه سخت بتونید با ips اونم شب ارتباط بگیرید.ممنونم

10. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

اینم عکس شبکه HD مستند گیرنده دیجیتال این تلویزیون :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 3 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012

14. 4 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •