تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 121 اولاول ... 84854555657585960616268108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه behzad_zn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

دوستان نظرتون راجع به این عکس چیه؟

2. این کاربر از behzad_zn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان تفاوت uh850 با uh950 چیه ؟ تو سایت الجی من تفاوتی ندیدم اصلا بجز تغییر ظاهری
    من قصد خرید دارم از دوبی
    پیگیر مارک vizio بودم سری p ولی پیدا نمیشه دوستان کسی سراغ داره بشه خرید از دوبی ؟
    سامسونگ هم سری ks8000 یا ks9000 سایز 65 یا 75 فلت پیدا نمیشه و متاسفانه فقط خمیده هستن
    سونی هم مدل Sony 65X9300D 65-Inch هست
    من سایز 65 یا 75 میخوام بخرم
    پیشنهاد شما چیه ؟
    ممنون

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    دوستان تفاوت uh850 با uh950 چیه ؟ تو سایت الجی من تفاوتی ندیدم اصلا بجز تغییر ظاهری
    من قصد خرید دارم از دوبی
    پیگیر مارک vizio بودم سری p ولی پیدا نمیشه دوستان کسی سراغ داره بشه خرید از دوبی ؟
    سامسونگ هم سری ks8000 یا ks9000 سایز 65 یا 75 فلت پیدا نمیشه و متاسفانه فقط خمیده هستن
    پیشنهاد شما چیه ؟
    ممنون
    vizio تلویزیون هاییی با کیفیت ساخت و تصویر بسیار بالا هست . تلویزیون های عالی . اما حیف که برند های مثل وزیو وارد نمیشه و هر چی برند به درد نخور چینی هست وارد میشه .

به نظرم x9300d گزینه بسیار خوبی هستش .

5. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    من قصد خرید دارم از دوبی
    پیشنهاد شما چیه ؟
    ممنون
    تفاوت اصلی 950 و 850:
    1-در Panel bit depthشون هست که مدل950 معادل10بیته البته در مدل850 هم این نرخ10بیته اما به اینصورت که(8bits+FRC) هست.یعنی2بیت اون بصورت باسازی نرم افزاریه.
    2-Brightness که در 950 برابر450cd/m² و در 850 برابر400cd/m²
    مدل8000و8500سامسونگ تصویر خیلی خوبی دارند اما قیمتشون نسبت به uh850 تقریبا دوبرابره اما وقتی این دو مدل رو با یک محتوا و تنظیمات مشابه کنار هم مقایسه کنید این تفاوت و کیفیت تصویر دوبرابر نیست.
    مدل X850C سونی هم تصویر خوبی داره که از نظر قیمت حداقل30% از UH850 گرونتره اما از نظر کیفیت انقدر بالاتر و بهتر نیست.
    متاسفانه Vizio توی ایران وجود نداره اما بیرون از ایران دیدم و از نظر کیفیت و قیمت عالیند و از نظر رتبه بندی در سطح سری8000و8500سامسونگ قرار میگیرند.

`پیشنهاد میکنم OLEDهای LGمانند E6وC6وB6رو هم توی لیست خریدتون اضافه کنید که کیفیت تصویر بسیار خوبی دارند و تقریبا این روزها درصدر جدول بهترین کیفیت تصویر و کمترین مشلات تصویری مثل Flash lighting یا black&gray uninformity رو دارند.جدی ترین رقیبشونم سری8سامسونگ(8000و8500) میتونه باشه که باز نسبت به اونا در رتبه پاینتری قرار میگیره.البته مدلهای ویزو رو ننوشتم چون توی ایران ندیدم و نتونستم این چند مدل رو باهم مقایسه کنم.

اگر تلوزیون رو ایران میخواهید استفاده کنید حتما چند دقیقه از شبکه های 1و2فیلم ضبط کنید و در مدلهای مد نظرتون مقایسه کنید تا بتونید انتخاب بهتری داشته باشید.

درآخر اگه میتونید کمی صبر کنید تا OLEDهای سونی هم روانه بازار بشند که فکر کنم لقب بینظیرترین تلوزیونهای ساخته شده تاکنون رو بخودشون اختصاص خواهند داد که البته قطعا در زمینه قیمت هم قطعا نجومی خواهند بود.
    Last edited by masy222; 27-02-2017 at 22:52.

7. 2 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام
    متاسفانه فعلا هیچ راهی بجز تعویض مینبورد وجود نداره.
    مینبورد رو عوض کردم و مشکل حل شد.
    داغیش رو هم نگه داشتم تا اگه یه زمانی امکان تعمییرش فراهم شد درستش کنم.
    مینبورد رو متونی از سایتهای فروش بانه ای تهیه کنی.بعضی از تلوزیونها زمان حمل پنل یا بدنه اشون صدمه میبینه و میشه مینبوردش رو خرید و بسادگی آب خوردن تعویضش کرد.
    کل هزینه با 6ماه گارانتی مینبورد 400برام آب خورد تا یادم بمونه دیگه هیچوقت با DVBsش کار نکنم!!!
    سلام تبریک میگم بازم خوبه تونستید گیر بیارید از سایت خریدید؟؟آدرس رو به من هم میدید؟؟یه راهنمایی کلی بفرمایید که چکار کردید هر چند گرونه اما راهی نیست باید هزینه کرد که تلویزیون بی استفاده داخل خونه نیفته.من هم از تلویزیون رس....دار متنفر شدم هر چند از قبل هم دوست نداشتم اما همه مدلهایی جدید داشتند و بناچار گرفتم.

9. این کاربر از shahram t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام تبریک میگم بازم خوبه تونستید گیر بیارید از سایت خریدید؟؟آدرس رو به من هم میدید؟؟یه راهنمایی کلی بفرمایید که چکار کردید هر چند گرونه اما راهی نیست باید هزینه کرد که تلویزیون بی استفاده داخل خونه نیفته.من هم از تلویزیون رس....دار متنفر شدم هر چند از قبل هم دوست نداشتم اما همه مدلهایی جدید داشتند و بناچار گرفتم.
    سلام
    ممنونم.
    من از بانه از طریق یه آشنا گیر آوردم.
    متاسفانه فروشگاههای بانه ای تمام اینجور قطعات رو به شرکتهایی توی تهران میفروشند و بصورت مستقیم دست مشتری نمیدن.چون با خرید مینبورد بقیه قطعات رو دیگه اون شرکتها نمیخرند و رو دستشون میمونه.
    اما اگه تهران باشی یک جایی رو میتونم شمارشو بدم که بتونی ازشون بگیری.100 از قیمتی که خودم گرفتم بالاتر میگفت که نگرفتم.اما باز بهترین قیمتی بود که توی تهران میشد پیدا کرد.
    تمام مشکل در این دوقسمتیه که دورش خط کشیدم.
    اگه تعمیرکار آشنا داری بهشون بگو شاید بتونند برات درستش کنند.

11. 3 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

vizio تلویزیون هاییی با کیفیت ساخت و تصویر بسیار بالا هست . تلویزیون های عالی . اما حیف که برند های مثل وزیو وارد نمیشه و هر چی برند به درد نخور چینی هست وارد میشه .

به نظرم x9300d گزینه بسیار خوبی هستش .
    سلام
    Vizio یه برند بسیار با کیفیت آمریکایی اما الان مثل خیلی از برندهای دیگه در کشورهای دیگه تولید یا بهتر بگم مونتاژ میشه.
    Vizio الان در مکزیک و چین تحت لیسانس تولید میشند یا سامسونگ توی چین و مالزی و اندونزی و ویتنام و حتی مصر تولید میشه.
    متاسفانه تو کشور ما بیشتر اجناس درجه3و4 چینی وارد میشه ولی اپل با تمام عظمتش الان تمام گوشی ها و تلبتها و دسکتاپهاشو توی چین ساخته میشه یا برند چینی شیاومی یکی از بهترین سازنده های حافظه های جانبی و گوشی و قطعات الکترونیکی توی دنیاست.
    پس اینطوریام نیست که هرجنس و برند چینی آشغال باشه.

13. 2 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    Vizio یه برند بسیار با کیفیت آمریکایی اما الان مثل خیلی از برندهای دیگه در کشورهای دیگه تولید یا بهتر بگم مونتاژ میشه.
    Vizio الان در مکزیک و چین تحت لیسانس تولید میشند یا سامسونگ توی چین و مالزی و اندونزی و ویتنام و حتی مصر تولید میشه.
    متاسفانه تو کشور ما بیشتر اجناس درجه3و4 چینی وارد میشه ولی اپل با تمام عظمتش الان تمام گوشی ها و تلبتها و دسکتاپهاشو توی چین ساخته میشه یا برند چینی شیاومی یکی از بهترین سازنده های حافظه های جانبی و گوشی و قطعات الکترونیکی توی دنیاست.
    پس اینطوریام نیست که هرجنس و برند چینی آشغال باشه.
    درسته . من منظورم برند هایی مثل TCL و هایسنس که اصالت چینی هستند بود .

ای کاش وزیو هم در کشور بود .

15. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بله کاش بود.Vizioهمیشه جز 10تای اول ازنظر کیفیت ساخت،تصویر و قیمت و هم از نظر منتقدان و متخصصان و حتی مصرف کنندهاست.
    توی ایران هم تا الان بخاطر تحریمها وارد نشده.

17. 2 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

هایسنس رو نمیدونم ولی TCL اصلا برند داغون و به درد نخوری نیست و از 2014 به بعد تو تولید تلویزیون تونسته رتبه سوم رو به دست بیاره
    از پارسال هم تو تولید گوشی داره با کمپانی بلک بری همکاری میکنه !
    در کل خیلی پیشرفت کرده و الان برند خوبی شده

19. 3 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •