تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 121 اولاول ... 44450515253545556575864104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

زاویه دید این تلوزیون جطور هست مثلا از بالا به پایین یا کناره ها تصویر خیلی مات میشه یا قابل قبول هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من که ترسیدم و کابل ماهواره رو ازش جدا کردم ولی جالبه که تلویزیون الجی قبلیم ----- داخلی داشت و 3 سال کم و بیش ازش استفاده کردم بدون هیچ ایراد یا اتفاقی ، حالا نمیدونم تا چه حد این خرابیهای اخیر تو این مدل به این مسئله ربط داره یا یه تصوره ؟
    سلام
    کار خوبی کردی.متاسفانه من با این توجیه که مهندسان و طراحان شرکت سازنده حتما از من مصرف کننده دانششون بیشتره خودم و دیگران رو راضی میکردم و ازش استفاده میکردم و الان دارم تاوان همین پیشنهاد و اشتباه رو از جیب میدم.
    انجمنهای خارجی زیادی رو زیر رو کردم و حتی کامنت و فیلمی که از تلوزیون گرفته بودم رو گذاشتم و درخواست راهنمایی کردم.ادمیناشون همه میگفتند تا الان چنین مشکلی گزارش نشده.
    مدلی که توی ایران ما داریم عینا توی هند هم هست اونجا هم دقیقا موقع استفاده از ریس.یور به این مشکل برخورده بودند.یعنی چیزی نیست که فقط گریبان ما ایرانی های رو گرفته باشه.
    به خود الجی هم ایمیل زدم و مشکل رو مطرح و فیلمی که از تلوزیونم گرفته بودم رو براشون فرستادم.جواب دادند که موضوع در دست برسیه!!! نمیدونم چی رو کجا دارند برسی میکنند اما بازم دمشون گرم که یه جوابکی دادند.
    به گلدایران که زنگ زدم تا به طرف گفتم از بانه خریدم میخواست با تانک از روم رد شه و بعدشم قطع کرد!!!
    البته اگه یادت باشه گوشی های LG G4 هم مشکل سوختن برد داشتند و دارند و گوشی یهو بدون دلیل روی بوت لوپ میموند یعنی دقیقا مشابه همین مشکلی که برای این تلوزیون داره اتفاق میافته.
    حیف از این تلوزیون با این کیفیت و امکانات که این نقطه ضعف بزرگ رو داره.
    Last edited by masy222; 08-02-2017 at 15:33.

3. این کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

زاویه دید این تلوزیون جطور هست مثلا از بالا به پایین یا کناره ها تصویر خیلی مات میشه یا قابل قبول هست؟
    سلام.زاویه دیدش خیلی خوبه و افت کیفیت تصویر از کناره ها یا بالا و پایین بسیار کمه

5. این کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

امروز مینبورد اصلی کره ایش رو تونستم پیدا کنم با گارانتی6ماهه و بشرط گرفتن داغی.حدود1میلیون100. یعنی یک سوم قیمت خود تلوزیون!!!
    جای دیگه ام قیمت گرفتم 500 البته اون تعمییر میکنه.
    مشکلی برای ریس.یورش پیش نمیاد اما بعید میدونم کسی بعد از این همه هزینه و اذیت و آزار جرات کنه دوباره بره سراغ ریس.یورش. با این پول میشه بهترین ریس.یورهای4K رو خرید.
    من قبلا 800 تومن قیمت بهم داده بودند که وحشت کردم وای به حال قیمت شما با این پول میشه یه تلویزیون جدید خرید. قبلا هم گفتم دیگه به الجی اعتمادی نیست فکر کنم تلویزیون بعدی که بخرم سونی باشه. در ضمن امکانات رسیورش هم مسخره بود شما اگه ----- فور کی بخری کلی امکانات داره که میشه لذت برد . حالا قرار شده تا چند رو دیگه تعمییر کار جواب نهایی رو بده که به اطلاع میرسونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام
    کار خوبی کردی.متاسفانه من با این توجیه که مهندسان و طراحان شرکت سازنده حتما از من مصرف کننده دانششون بیشتره خودم و دیگران رو راضی میکردم و ازش استفاده میکردم و الان دارم تاوان همین پیشنهاد و اشتباه رو از جیب میدم.
    انجمنهای خارجی زیادی رو زیر رو کردم و حتی کامنت و فیلمی که از تلوزیون گرفته بودم رو گذاشتم و درخواست راهنمایی کردم.ادمیناشون همه میگفتند تا الان چنین مشکلی گزارش نشده.
    مدلی که توی ایران ما داریم عینا توی هند هم هست اونجا هم دقیقا موقع استفاده از ریس.یور به این مشکل برخورده بودند.یعنی چیزی نیست که فقط گریبان ما ایرانی های رو گرفته باشه.
    به خود الجی هم ایمیل زدم و مشکل رو مطرح و فیلمی که از تلوزیونم گرفته بودم رو براشون فرستادم.جواب دادند که موضوع در دست برسیه!!! نمیدونم چی رو کجا دارند برسی میکنند اما بازم دمشون گرم که یه جوابکی دادند.
    به گلدایران که زنگ زدم تا به طرف گفتم از بانه خریدم میخواست با تانک از روم رد شه و بعدشم قطع کرد!!!
    البته اگه یادت باشه گوشی های LG G4 هم مشکل سوختن برد داشتند و دارند و گوشی یهو بدون دلیل روی بوت لوپ میموند یعنی دقیقا مشابه همین مشکلی که برای این تلوزیون داره اتفاق میافته.
    حیف از این تلوزیون با این کیفیت و امکانات که این نقطه ضعف بزرگ رو داره.
    دوست عزیز دانششون قطعا بیشتره ولی خیلی قطعا به فکر جیبشونن!بعلاوه تو بازار ما معمولا جنسهای بنجل هر برندی رو میارن.شاید اصلا برندش هم قلابی باشه!

8. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستانی که مشکل خاموشی بوسیله ----- پیدا کردن لطف کنن سریال تی وی رو بزارن شاید یک سری از سریالها مشکل داشته باشه که در خرید سایر دوستان لحاظ کنن

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

داره خودمونی میشه shayan5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان نمیشه والپیپر اسکرین که کلا ۳ تا هستن رو عوض کرد ؟یا چند تا عکس روی هاردش بریزیم و اونا رو والپیپر کنیم؟ هر کار میکنم نمیشه

Sent from my SM-N9300 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام دوستان، قصد خرید این تلویزیونو داشتم ولی با این مشکلاتی که مطرح شد قضیه ترسناک شد! چون قصدم این بود که از گیرنده جهانیش مرتب استفاده کنم، سوالم اینه که ممکنه این مشکل فقط خاص یه سریال نامبر باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

هیچ کس نمیتونه تو ایران جواب سئوالتو بده !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

تقریبا 3 ماه پیش این آپدیت رو بصورت اتومات و آنلاین رو تلویزیونم نصب کردم ولی بعد از اون هر بار میرم رو اتومات آپدیت میزنم پیغام میده که نسخه جدیدی منتشر نشده در حالی که ظاهرا دوستان به نسخه های بالاتر آپدیت کردند :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •