تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 121 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اگه تونستید کنترل سرویس ال جی رو پیدا کنید یا گوشی که مادون قرمز داشته باشه مثل نوت۳ سامسونگ و نصب نرم افزار ریموت کنترل و از داخل نرم افزار برو قسمت tv و برند ال جی و ار اونجا قسمت سرویس کنترل و از داخل گزینه هاش قسمت in-stop رو بزن ازت کد ورود میخواد ۰۴۱۳ رو بزن تلویزیون ریست میشه و دوباره به حالت کارخانه برمبگرده احتمالا باید جواب بده امتحانش ضرری نداره
    سلام
    ممنونم از لطف و راهنمایی شما.
    سعی میکنم امتحان کنم بقول شما به امتحانش واقعا میارزه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    حدود6ماه پیش این مدل الجی رو گرفتم امروز بعد از سرچ فرکانس بیرون اومدن از منو گیر کرد و دیگه هیچ عکس العملی نشون نمیده. تلوزیون رو خاموش و روشن کردم الان فقط آرم الجی میاد و بعدش رو صفحه مشکی باقی میمونه.
    کسی از دوستان میدونه چیکار باید بکنم؟
    سلام
    دوست عزیز من یک ماهه که با این مشکل مواجه شدم و هنوز نتونستم جوابی بگیرم تو نوشته های قبلی هم به دوستان پیشنهاد کردم که اگه ماهواره شو نصب نونن یا اگر هم نصب کردن دیگه سرچ نزنن الان با شما توی این تاپیک 3 نفر با این مشکل مواجه شدن
    من شماره مو میزارم تو خصوصی تماس بگیرین تا اگه شد سریعتر جواب بگیریم

3. این کاربر از javad204 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

[QUOTE=hagijoon;8929064]سلام دوست عزیز تو حرکات سریع این مدل خوبه و به شکلی که شما میفرمایید نیست شما یکبار از قسمت تنظیمات تصویر همه رو ریست کن و دوباره تست کنید.[/QUO
    من چند با رسیت کردم ولی بازم تو حرکت سریع سرعت تصویر پایینه.ایا راه حلی براش دارین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

[QUOTE=mahdisanishani;8929199]
    سلام دوست عزیز تو حرکات سریع این مدل خوبه و به شکلی که شما میفرمایید نیست شما یکبار از قسمت تنظیمات تصویر همه رو ریست کن و دوباره تست کنید.[/QUO
    من چند با رسیت کردم ولی بازم تو حرکت سریع سرعت تصویر پایینه.ایا راه حلی براش دارین؟
    شرمنده دوست عزیز بنده که همچین مشکلی ندارم و سرعتش تو حرکات سربع بد نیست اگر هم خیلی حساس هستید باید مدلهای بالاتر رو تهیه کنید که رفرش تصویر بالا دارن بالای ۱۰۰۰ هرتز که دیگر مشکلی در این مورد ندارن

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

دوستانی که دچار مشکل شدند و تلویزیون بالا نمیاد من تا حالا چند تا از ای سی های تلویزیون رو تعمیر کاران عوض کردند شاید نتیجه بگیرند اما نشد و هنوز به نتیجه ای نرسیدم اگه مشکل حل شد حتما خبر میدم چون حال دوستان رو درک میکنم اما فکر کنم تنها راه خلاصی از این مشکل تعویض ماین برد باشه .

7. 2 کاربر از shahram t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    یه سوال، سیستم عامل این تلویزیون دارای آنتی ویروس هستش یا نه...؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستانی که دچار مشکل شدند و تلویزیون بالا نمیاد من تا حالا چند تا از ای سی های تلویزیون رو تعمیر کاران عوض کردند شاید نتیجه بگیرند اما نشد و هنوز به نتیجه ای نرسیدم اگه مشکل حل شد حتما خبر میدم چون حال دوستان رو درک میکنم اما فکر کنم تنها راه خلاصی از این مشکل تعویض ماین برد باشه .
    سلام
    اینطور که نمایندگی بهم گفت مشکل CPU هست.
    گفتند 2روزه تعمیر و تحویل میدن. اما هزینه خیلی سنگینی خواستند که با توجه به هزینه ای که گفتند قطعا قید تلوزیون رو میزنم.

10. این کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اگه تونستید کنترل سرویس ال جی رو پیدا کنید یا گوشی که مادون قرمز داشته باشه مثل نوت۳ سامسونگ و نصب نرم افزار ریموت کنترل و از داخل نرم افزار برو قسمت tv و برند ال جی و ار اونجا قسمت سرویس کنترل و از داخل گزینه هاش قسمت in-stop رو بزن ازت کد ورود میخواد ۰۴۱۳ رو بزن تلویزیون ریست میشه و دوباره به حالت کارخانه برمبگرده احتمالا باید جواب بده امتحانش ضرری نداره
    سلام
    اگر براتون امکانش هست مشخصا یه اپلیکیشنی رو بگید که بتونم ازش استفاده کنم.
    امشب با مصیبت یه S5 پیدا کردم اما متاسفانه هیچکدوم نتونستند کاری رو که گفتید انجام بدند.
    تلوزیون رو روشن و خاموش میکردند اما وارد منو نمیتونستند بشند.
    اگر اپلیکیشن خاصی مد نظرتون هست ممنون میشم بگید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    اگر براتون امکانش هست مشخصا یه اپلیکیشنی رو بگید که بتونم ازش استفاده کنم.
    امشب با مصیبت یه S5 پیدا کردم اما متاسفانه هیچکدوم نتونستند کاری رو که گفتید انجام بدند.
    تلوزیون رو روشن و خاموش میکردند اما وارد منو نمیتونستند بشند.
    اگر اپلیکیشن خاصی مد نظرتون هست ممنون میشم بگید.
    نرم افزار smart rimote تو گوگل پلی سرچ کنی سریع برات میاره شکل ایکن نرم افزار مربعی شکل که چهار گوشه رنگی زرد و قرمز و ابی و سبز وسطش هم شکل کنترل قسمت ولوم و اوکی هستش وقتی نصب کردی میری قسمت تی وی و از اونجا ال جی رو میاری و تو سرچ مینویسی ال جی سرویس البته تو تمام این مراحل گوشی باید به نت وصل باشه تا بتونه فایلهای مربوط به کنترل سرویس ال جی رو دانلود و ذخیره کنه بعدش نیاز به نت نداره و راحت میتونی باهاش کار کنی.موفق باشی

13. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من یک ماهه که با این مشکل مواجه شدم و هنوز نتونستم جوابی بگیرم تو نوشته های قبلی هم به دوستان پیشنهاد کردم که اگه ماهواره شو نصب نونن یا اگر هم نصب کردن دیگه سرچ نزنن الان با شما توی این تاپیک 3 نفر با این مشکل مواجه شدن
    من شماره مو میزارم تو خصوصی تماس بگیرین تا اگه شد سریعتر جواب بگیریم
    متاسفانه آمار این مشکل داره میره بالا و خیلی نگران کننده شده ، من که دیگه میترسم تو قسمت ستلایت برم سرچ بزنم . امیدوارم یه راه حل برای این مشکل پیدا بشه .

15. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •