تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 121 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه shayan5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز lg از پنل ips استفاده میکنه .این پنلها زاویه دید بهتری از سایر پنلها دارن ولی کنتراست ضعیفتر.(منبع:rtings.com).به نظر من اگه تصویرش راضیت نمیکنه سریعا ردش کن بره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

اتفاقا کاملا برعکس نظر شما کنتراست این tv خوبه و من مشکلم فقط با وضوح پایین شبکه های معمولی و غیر اچ دیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

خوب یا بد بودن به پارامترهای زیادی بستگی داره حتی تا حدی سلیقه شخصی. من نگفتم بده تا حالا خودم هم lg نداشتم.منبع من فقط سایت معتبر rtings.com است.اگه بررسیها رو نگاه کنی پنلهای ips تلویزیونهای lg کنتراست پایینتری از سایر پنلها دارند.خود شما هم میگی وضوح پایین.البته من خودم sony 50w800 دارم اونم تو کانالهای غیر HD به خوبی HD نیست.ولی از چند مدل lg (احتمال زیاد تولید گلدیران) که جاهای مختلف دیدم بهتره.
    به هر حال امیدوارم حسابی به تلویزیونت حال کنی!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

الان مهمترین و اساسی ترین مشکل من با این tv عدم وضوع و رزولوشن پایین تصاویر در شبکه های معمولیه و حتی با تنظیمات جزئیات و ریزه کاری های تصویر هم نشد این مورد رو درست کتم ، خیلی ضایعست که این تلویزیون با این همه ادعا و تبلیغ جلوی تلویزیون مدل 2013 یا 2014 خودش از نظر تصویری پایینتر باشه ، البته امکانات و صدا و بقیه چیزاش محشره ولی همونطور که میدونید تو تلویزیون مهمترین و اساسی ترین بخش تصویره بعد موارد دیگه .
    سلام
    این تلویزیون 4k هست. مدل های قدیمی تر FHD هستن. هر دوی اینها برای پخش شبکه های sd(شبکه های معمولی داخل کشور) از تکنیک Upscaling استفاده می کنند. خوب مسلماً تبدیل sd به FHD بهتر و راحتر از تبدیل sd به 4k انجام میشه. برای همین مدل های قدیمی تر بهتر بودند. ولی برای شبکه های FHD و فیلم های 4K این تلویزیون خیلی بهتر از مدل های قدیمی تر عمل خواهد کرد. اون همه تبلیغات هم برای همین تصاویر 4k هست...
    در خصوص upscaling تلویزیون های سونی عموما بسیار خوب عمل می کنند. البته برخی از مدل های سامسونگ هم در این مورد عالی عمل می کنند. اگر ری‏‏ ویوهای مدل های مطالعه کنید تو اکثر این ری ویوها به مسئله upscaling هم می پردازند

6. 2 کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اتفاقا کاملا برعکس نظر شما کنتراست این tv خوبه و من مشکلم فقط با وضوح پایین شبکه های معمولی و غیر اچ دیه
    کنتراست پنل های IPS بطور ذاتی پایین هست. یعنوان مثال در این مدا 1188:1 هست در حالی که مثلا مدل W800c سونی کنتراستش 4233:1 هست
    بطور کلی این نوع پنل زاویه دید بهتری داره اما کنتراست شون پایین تره وهمینطور عمق رنگ مشکی هم کمتر هست

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

حالا بنظرتون ممکنه الجی تو آپدیتهای بعدی در خصوص بهبود upscaling این مدل بهبودی ایجاد کنه یا همچین چیزی با آپدیت امکان پذیر نیست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

منطقا نه.اگه میشد حتما زمان ساخت میکردن نه بعد از ساخت وتو update.البته lg تلویزیونهای با پنل OLED تولید میکنه که ظاهرا از نظر کیفیت تصویر یک سروگردن بالاتر از سایر پنلهاست و خصوصا کنتراست اون کامله !یعنی دیگه آخرشه !

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان. میخواستم این TV رو سفارش بدم. ولی با این صحبت هایی که کردین یکم دودل شدم. به نظرتون سونی با امکانات پایین تر بگیرم یا این مدل؟ بعد میخوام از سایتای بانه سفارش بدم. موقع تحویل باید چه چیزایی رو چک کرد؟ واسه پیکسل سوخته و تایم کارکرد از کجا میشه چک کرد؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوست عزیز کلیه تلویزیونهایی که از بانه میاد قبل ارسال باز میشه و کنترل میشه و تحویل باربر میدن پس اینو بدونید که هیچ تلویزیون با نه ای بصورت پلمپ واقعی نیست ، موقع تحویل سعی کنید حتما با تست در صفحه های مختلف شامل آبی قرمز سبز زرد سفید و مشکی وضعیت پیکسلها رو تست کنید و ببینید پیکسل سوخته نداشته باشه .

12. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. amirr_jackson

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •