تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 121 اولاول ... 111718192021222324253171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

چندتا دمو و کلیپ سه بعدی داشتم که تو تلویزیون قبلیم هم دیده بودم ولی بدون اغراق میگم که تو این تلویزیون عمق بیشتر و کیفیت بهتری داره و تو حرکات تند هم مشکلی ندیدم .

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

در ضمن امتیاز این مدل در بخش سه بعدی و در سایت معتبر rtings از 10 نمره امتیاز 9 رو گرفته و این یعنی ایده آل .

داره خودمونی میشه DIGITAL3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

چندتا دمو و کلیپ سه بعدی داشتم که تو تلویزیون قبلیم هم دیده بودم ولی بدون اغراق میگم که تو این تلویزیون عمق بیشتر و کیفیت بهتری داره و تو حرکات تند هم مشکلی ندیدم .

منون دوست عزیز راستی تلویزیون خودتون از کجا خریدین مشه ادرس سایتش بهم بدی اگه زحمت نیست یه فیلم سه بعدی کامل باهش چند دقیقه ببین باز مشکلی داره یانه بازمنون از کاری برام انجام دادی

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

در ضمن امتیاز این مدل در بخش سه بعدی و در سایت معتبر rtings از 10 نمره امتیاز 9 رو گرفته و این یعنی ایده آل .
    راستی یک چیزی اضافه کنم توسایت ritings درست 9 بهش دادن ولی این جمله نوشتن ولی نمیدونم منظورشون چی بود

As long as the TV is being watched from directly in front, there is no crosstalk to be seen. As with other 3D TVs, slight vertical angles or wide horizontal angles will create crosstalk.

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

منظور از این جمله اینه که با زیاد شدن زاویه افقی یا عمودی در حین تماشای محتوای 3D ممکنه کمی تداخل در تصاویر بوجود بیاد که طبیعیه.

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

منظور از این جمله اینه که با زیاد شدن زاویه افقی یا عمودی در حین تماشای محتوای 3D ممکنه کمی تداخل در تصاویر بوجود بیاد که طبیعیه.
    متوجه شدم اگه مستقیم نگاه کنیم که سه بعدی باید خوب باشه من مستقیم نگاه کردم سه بعدی بد بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سایت سلام بابا 55 اینچ قسمت نظرات یه بنده خدایی مشکل نشت نور و سه بعدی داشت به گفته ی خودش تلویزیون را پس داد!.

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

خداروشکر من هیچ کدوم از این دو مشکل رو ندارم و در مورد عدم نشت نور هم عکسهای متعددی گذاشتم که ملاحظه کردید .

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

در مورد سه بعدی هم به توصیه یکی از دوستان یه فیلم پر تحرک رو بطور کامل دیدم و هیچ مشکلی نداشت البته یه گزینه تو تنظیمات 3 بعدی هست که تو یه حالت خوبه ولی تو اون یکی حالت تصویر یه جاهاییش تار و بهم ریخته میشه . سعی میکنم از اون گزینه یه عکس بگیرم و آپلود کنم تو سایت .

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

در مورد سه بعدی هم به توصیه یکی از دوستان یه فیلم پر تحرک رو بطور کامل دیدم و هیچ مشکلی نداشت البته یه گزینه تو تنظیمات 3 بعدی هست که تو یه حالت خوبه ولی تو اون یکی حالت تصویر یه جاهاییش تار و بهم ریخته میشه . سعی میکنم از اون گزینه یه عکس بگیرم و آپلود کنم تو سایت .
    منون تو زحمت انداختمت من منتظرم عکس اپلود کنی پس سه بعدیش تنظیم خاصی داره شاید من وقتی سه بعدی رو دیدم دقیق سیتینگ تنظیم نکردم امشب سعی کن تنظیم برام بفرستی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •