تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 121 اولاول ... 81415161718192021222868118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من که اصلا این مشکل رو ندارم قبلا هم عکس زیاد گذاشتم امشبم چندتا دیگه میگیرم و میفرستم .

2. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.منتظرعکسهای شما هستیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اقای شبانی احساس میکنم تنظیمات تصویرتون مناسب نیست.کنتراست اغراق امیزه و نور سفید هم خیلی اشباعه.کلا صورت اون بنده خدا نابود شد!.

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اقای شبانی احساس میکنم تنظیمات تصویرتون مناسب نیست.کنتراست اغراق امیزه و نور سفید هم خیلی اشباعه.کلا صورت اون بنده خدا نابود شد!.
    والا من عادت دارم یکی از حالات vivid یا استاندارد رو بیس قرار میدم بعد رنگ رو متناسب با نیاز تنظیم میکنم اون تنظیمات هم در حال حاضر روی تلویزیون دارم استفاده میکنم مشکلی وجود نداره منتها ایرادی که توی عکسه بیشتر بخاطر دوربین موبایله یه جورایی تصویر رو توی حرکت سریع تصاویر گم میکنه و فوکوس لازم صورت نگرفته و اینطوری شده

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

داره خودمونی میشه DIGITAL3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دوستان عزیز تو مدل 49UH850V درضمینه سه بعدی مشکل دارید من مشکل جدی دارم عرض کردم ولی هیچ کدوم از دوستان مشکل من حل نکردن باورکنید بهترین فیلم های سه بعدی میزارم سه بعدی رو بد نشون میده در حالت ساکن خوبه در حرت تند بد نشون میده ایا شما ها این مشکل داشتید

درخصوص نورسفید یا بکلایت عرض کنم نظرات دوستان گوش کردم ولی درست نیست علت اصلی ظربه وارد شدن به پنل تلویزیون توبار هست که پایین گوشه تصویر سفید نشون میده نوربیشتر
    Last edited by DIGITAL3D; 10-11-2016 at 01:29.

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان میخوام یه هدفون بیسیم واسه تلویزیون بخرم. باید مدل خاصی باشه تا کار کنه؟

تو سایتا زده بلوتوث داره. من که تو تنظیمات ندیدم بلوتوث
    Last edited by saeedsh7j; 10-11-2016 at 02:16.

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان میخوام یه هدفون بیسیم واسه تلویزیون بخرم. باید مدل خاصی باشه تا کار کنه؟

تو سایتا زده بلوتوث داره. من که تو تنظیمات ندیدم بلوتوث
    سلام هدفون بلوتوث کافیه معقول ترینشونم مارک nia توی بازار ریخته حدود 30 تا 60 مدلهای مختلف
    توی منو صدا یه قسمت رو بعنوان خروجی قرار داده که اگه روش اکی کنی خروجی بلوتوث رو میبینی فعلش کن و هدفون رو باهاش پیر کن این دفعه اوله سریع بعد هر موقع هدفون رو روشن کنی وصل میشه

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

9. 2 کاربر از alishabani1358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام.منتظرعکسهای شما هستیم
    این عکس در نور معمولی اتاق :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این عکسم در اتاق کاملا تاریک :
    همونطور که عرض کردم خوشبختانه من اصلا این مشکل نور پایین سمت راست رو ندارم و متاسفانه بقول یکی از دوستان ممکنه پنل آقای شبانی از اون ناحیه در زمان حمل ضربه خورده باشه .

11. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

مورد 3 بعدی رو هم کامل و دقیق تست میکنم و خبرش رو میدم ، ولی اینو میدونم که این tv تو سایتهای ارزیابی و بررسی امتیاز بالایی در بخش 3D گرفته .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

شما یه سر به فروم های خارجی بزنین.دیگه همه که ضربه نمیخوره!!.چرا تلویزیون های سامسونگ ضربه نمیخوره؟یا سونی؟یا مثلا ضربه میخوره نشت نور نمیده؟ :| . نشت نور چیزی نیست که با ضربه بوجود بیاد!.اون نشت نوری که با ضربه بوجود بیاد کاملا مشخصه و در بعضی از موارد شما حتی می تونید توو زاویه های خاص خود led بکلایت و هم ببینید!.کلا این مدل پنل همین هست.شما یکپارچگی مشکی uf850 که همین مدل ولی 2015 هست و ببینید بهش امتیاز صفر دادن!!.
    خوب اینم ضربه خورد؟.تمام مدلهای ips چون عمق رنگ مشکی پایینی دارن چه ال جی چه سونی چه سامسونگ و...همشون همین ضعفو دارن حالا یکی کمتر یکی بیشتر.فکر کن نشت نور با خطای 2 برابر وجود داشته باشه.شما یه پنل va با نشت نور 0.020 بساز در بدترین حالت 0.040 داری که این مقدار هم به چشم نمیاد.حالا یه ips که نشت نور 0.090 داره در بدتین حالت 0.18 داری که خوب کاملا به خاکستری میزنه و با چشم قابل رویته!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •