تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 121 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

حالا اگه یه بنده خدایی براساس این اطلاعات بین این دو مدل بخواد انتخاب کنه تکلیف چیه ؟ :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

همونطور که می بینید بر اساس اطلاعات و رتبه بندی سایتهای معتبر کفه ترازو کاملا به نفع uh850 میباشد درحالی که دوستان معتقدند تصویرسونی w800 بهتره و این تناقض خریدار رو دچار سردرگمی و انتخاب اشتباه میکنه .

4. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

این دو عکس تو یک شرایط نوری محیطی کاملا یکسان و از یک سورس برای تست تهیه شده که من معتقدم الجی تصویر بهتری ارائه داده
    عکس UH8500 :
    عکس W800C :

6. 3 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

البته بازم بنظرم کیفیت تصویر و رنگ آمیزی یک تلویزیون بیشتر جنبه سلیقه ای داره و در نهایت این خود مصرف کنندست که تصمیم نهایی رو میگیره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوست عزیز پارامتر Picture Quality

(کیفیت تصویر) تو سونی 8 و تو الجی 7.6است.

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

خب نکته قابل تامل و بحث دقیقا همینجاست ، الان واقعا اگه با دقت به این دو عکس توجه کنید متوجه وضوح و کیفیت بالاتر نسبی الجی میشید ولی چرا تو این بخش سایت rtings امتیاز سونی رو بیشتر از الجی داده خیلی عجیبه و من هم بخاطر همین تاکید میکنم نمیشه رو امتیازات و رتبه بندی سایتها بسنده کرد . البته یکی از دوستان حرف خوبی زده بود تو همین تاپیک و اون این بود که مثلا امتیاز 8 همین سونی تو بخش کیفیت تصویر بر اساس و در مقام مقایسه با تولیدات همون سال (2015) ارزیابی شده و مثلا شاید اگه این تلویزیون بر اساس تولیدات سال 2016 امتیاز کیفیت تصویر میگیرفت احتمالا رتبه پایینتری میگرفت .

10. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

البته تاکید میکنم که بنده اصلا قصد طرفداری متعصبانه از الجی 55uh850v ندارم و حتی اقرار میکنم نظر من رو در خصوص کیفیت تصویر در شبکه های SD داخلی برآورده نکرده ولی چون 90 درصد استفاده خودم و خانواده از شبکه ها و تصاویر با کیفیت HD هست بنظرم این ضعف در مقابل سایر محاسن این مدل قابل چشم پوشی میباشد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

به نظر من مقایسه درست کیفیت تصویر فقط و فقط وقتی کاملا درسته که هردوتا کنار هم تو شرایط کاملا مشابه(تنظیمات دستگاه و نور محیط) باشند.رتبه بندی سایتها با تامل باید برسی بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

در مقام مقایسه با w800c باید بگم که بنده تابحال تصویر این مدل رو از نزدیک ندیدم ولی شنیدم تصویر خوب و قابل قبولی داره ، ولی برام خیلی عجیبه که با توجه به فرمایش شما در خصوص ارائه تصویر کلی بهتر این مدل نسبت به uh8500 چجوریه که سایت Rtings امتیاز کلی سونی رو 7داده و این مدل رو 7.8 و در تمام آیتمهای امتیازی الجی در این سایت در مقام بالاتری قرار گرفته ، اگه واقعا تصویر سونی بهتر باشه باید به این سایت و بقیه سایتهای ارزیابی تلویزیونها شک کرد و بهشون توجهی نکرد .ولی بطور کلی حتی اگه یکم تصویر سونی برتری داشته باشه بنظرم تو بقیه امکانات و قابلیتها الجی کاملا برتره و حق انتخاب بالاتری رو بخودش اختصاص میده .

سلام
    امتیازی که سایت rtings میده میانگین چندین پارامتر هست که امتیاز هر بخش را از میانگین منتخبی از پارامترهای مختلف محاسبه می کنه. مثلا پارامتر های: میزان کنتراست، یکنواختی رنگ مشکی، زاویه دید، لوکال دایمینگ، HDR، گاموت ، حداکثر روشنایی، پخش SD، پخش HD،پخش FHD، پخش 4K، کیفیت صدا، ویژگی های اسمارت، موشن اینترپلیشن، یکنواختی رنگ خاکستری و ...
    حالا ممکنه یک مدل مثلا تو کیفیت صدا، ویژگی های اسمارت، لوکال دایمینگ، زاویه دید، HDR و .... امتیاز بالایی گرفته باشند به نحوی که امتیاز کلی هم برای این مدل بالاتر باشه و در مقابل مدل دیگه ای امتیاز کلی کمتری گرفته اما تو میزان کنتراست، رنگ مشکی، رنگ خاکستری، پخش Sd و ... امتیاز بالاتری گرفته باشد. خوب از نظر کیفیت نهایی تصویر فارغ از سایر ویژگی ها کدوم بهتر ند؟

14. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

خب نکته قابل تامل و بحث دقیقا همینجاست ، الان واقعا اگه با دقت به این دو عکس توجه کنید متوجه وضوح و کیفیت بالاتر نسبی الجی میشید
    شاید عکس با تصویر متحرک تفاوت داشته باشه و نتونیم بگیم چون وضوح عکس بالاتره پس تصویر هم بالاتره.البته شاید نمیدونم چقدر درسته!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •