تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 121 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بنده هم وقتی نقاط ضعف و قوت این مدل رو بررسی میکنم به این نتیجه میرسم با در نظر گرفتن همه فاکتورها انتخاب هوشمندانه ای کردم و در کل راضیم ِ

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان فکر میکنید آپدیت webos بنابر منطقه انتخابی فرقی بکنه ویا همش یکیه? راه حلی برای نصب بعضی از اپ های ایرانی مثل اپارات و… روی تلویزیون وجود داره?

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.آقای شبانی می تونید چند تا عکس از پنل در حال پخش فیلمهای لترباکس بگذارید که ببینیم در حالت پخش فیلم نشت نور چطور هست؟
    در ضمن تنظیمات بکلایت شما چنده؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

آقا دانیال می تونید دلایل مثبت و منفی خودتونو برای انتخاب نهایی بفرمایید؟
    مثلا در مقام مقایسه با w800c یا JU7000 سامسونگ
    به عنوان مثال W800C
    کیفیت تصویر کلی بهتری ارائه میده.انکودر بسیار قوی داره(قدرت تحلیلی مین برد بسیار خوبی داره)،سیستم عامل اندروید داره قاب بسیار باریکی داره،
    و در عوض
    روشناییش کمتره ، بخاطر اندروید کندتره و گاهی اوقات هنگ هم میکنه، فول اچ دی هست، کنترل ساده ای داره، ----S معتبری مثل ال جی نداره (نظر شخصی و تجربی به عنوان تعمیرکار که 3 مورد سوختن مین برد داشتم اما یک مورد هم تابحال سوختن مین ال جی نداشتم)،در صورت نصب روی دیوار دسترسی به پورت ها سخت میشه،قابلیت HDR کمتری داره
    نظر شما چیه؟
    البته ju7000 اگه همون ju7100 باشه تنها ضعفش ----s هست و در بقیه ی موارد به نظر من گزینه ی خوبی هست.البته قیمتشم تقریبا 700 تومن گرونتره
    منتظر نظرات دوستان هستم

5. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان فکر میکنید آپدیت webos بنابر منطقه انتخابی فرقی بکنه ویا همش یکیه? راه حلی برای نصب بعضی از اپ های ایرانی مثل اپارات و… روی تلویزیون وجود داره?

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
    من تابحال آپدیت نکردم،ولی به احتمال زیاد بنا بر منطقه فرق میکنه.ماله من رو فروشنده روی جنوب آفریقا ست کرد و هنوزم تغییرش ندادم.
    انگار تابحال کسی نتونسته این مدل رو از توی منوی مخفی، فارسی کنه و ایران از توش حذف شده،برای برنامه هایی مثل آپارات فکر کنم باید فارسی بشه،شاید تو آپدیتهای بعدی یا وقتی گلدیران شروع به مونتاژ این مدل بکنه امکانش فراهم بشه و احتمالا با اون تغییر dvbs از کار خواهد افتاد.

7. این کاربر از kurosh57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

----- داخلیش کانالهای فورکی ساپورت میکنه یا نه؟دوستای که امتحان کردن جئاب بدن

- - - Updated - - -

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

آقا دانیال می تونید دلایل مثبت و منفی خودتونو برای انتخاب نهایی بفرمایید؟
    مثلا در مقام مقایسه با w800c یا JU7000 سامسونگ
    به عنوان مثال W800C
    کیفیت تصویر کلی بهتری ارائه میده.انکودر بسیار قوی داره(قدرت تحلیلی مین برد بسیار خوبی داره)،سیستم عامل اندروید داره قاب بسیار باریکی داره،
    و در عوض
    روشناییش کمتره ، بخاطر اندروید کندتره و گاهی اوقات هنگ هم میکنه، فول اچ دی هست، کنترل ساده ای داره، ----S معتبری مثل ال جی نداره (نظر شخصی و تجربی به عنوان تعمیرکار که 3 مورد سوختن مین برد داشتم اما یک مورد هم تابحال سوختن مین ال جی نداشتم)،در صورت نصب روی دیوار دسترسی به پورت ها سخت میشه،قابلیت HDR کمتری داره
    نظر شما چیه؟
    البته ju7000 اگه همون ju7100 باشه تنها ضعفش ----s هست و در بقیه ی موارد به نظر من گزینه ی خوبی هست.البته قیمتشم تقریبا 700 تومن گرونتره
    منتظر نظرات دوستان هستم
    در مقام مقایسه با w800c باید بگم که بنده تابحال تصویر این مدل رو از نزدیک ندیدم ولی شنیدم تصویر خوب و قابل قبولی داره ، ولی برام خیلی عجیبه که با توجه به فرمایش شما در خصوص ارائه تصویر کلی بهتر این مدل نسبت به uh8500 چجوریه که سایت Rtings امتیاز کلی سونی رو 7داده و این مدل رو 7.8 و در تمام آیتمهای امتیازی الجی در این سایت در مقام بالاتری قرار گرفته ، اگه واقعا تصویر سونی بهتر باشه باید به این سایت و بقیه سایتهای ارزیابی تلویزیونها شک کرد و بهشون توجهی نکرد .ولی بطور کلی حتی اگه یکم تصویر سونی برتری داشته باشه بنظرم تو بقیه امکانات و قابلیتها الجی کاملا برتره و حق انتخاب بالاتری رو بخودش اختصاص میده .

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

----- داخلیش کانالهای فورکی ساپورت میکنه یا نه؟دوستای که امتحان کردن جئاب بدن

- - - Updated - - -
    بله کانالای 4k رو ساپورت میکنه ، تو صفحات قبل چند تا عکس از شبکه های 4k قرار دادم که میتونید ملاحظه بفرمایید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

کیفیت تصویر کلی بهتری ارائه میده.
    به نظر من مهمترین امتیاز یک تلویزیون کیفیت تصویره.در واقع اونقدری که این ویژگی دیده میشه و به کار میاد سایر موارد کاربرد نداره.تازه اونم تصویر full hd ونه 4k.(در حال حاضر اولا منابع 4k خیلی کمه ثانیا باید اونقدر به پنل نزدیک باشی تا بتونی اختلاف full hd و 4k رو ببینی).
    مثلا روشنایی کمتر که گفتی(تازه اگر چنین اشکالی وجود داشته باشه !من خودم تو مغازه ای که سامسونگ والجی و w800 روشن بود دیدم اتفاقا سونی پر نورتر بود شاید به خاطر تنظیمات باشه ولی اینطوری بود) فقط تو اتاقی که نور خورشید زیاد باشه تاثیر میذاره یا دسترسی سخت تر به پورتها روی دیوار با استفاده از یک آیینه کوچولو براحتی قابل حله!
    HDR که هنوز یک تکنولوژی در حال پیشرفته و به عنوان یک معیار ارزشگذاری زیاد کاربردی نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

در مقام مقایسه با w800c باید بگم که بنده تابحال تصویر این مدل رو از نزدیک ندیدم ولی شنیدم تصویر خوب و قابل قبولی داره ، ولی برام خیلی عجیبه که با توجه به فرمایش شما در خصوص ارائه تصویر کلی بهتر این مدل نسبت به uh8500 چجوریه که سایت Rtings امتیاز کلی سونی رو 7داده و این مدل رو 7.8 و در تمام آیتمهای امتیازی الجی در این سایت در مقام بالاتری قرار گرفته ، اگه واقعا تصویر سونی بهتر باشه باید به این سایت و بقیه سایتهای ارزیابی تلویزیونها شک کرد و بهشون توجهی نکرد .ولی بطور کلی حتی اگه یکم تصویر سونی برتری داشته باشه بنظرم تو بقیه امکانات و قابلیتها الجی کاملا برتره و حق انتخاب بالاتری رو بخودش اختصاص میده .
    دوست عزیز چیز عجیبی در این مورد وجود نداره درسته نمره کیفیت تصویر بالاتره ولی به جزئیات نمره دقت کن دو پارامتر مهم Contrast وBlack Uniformity سونی بالاتره و بیشترین علت بالاتر بودن الجی پارامتر Viewing Angle .

13. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •