تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 121 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام،من هم تست کردم و یه مقدار (کمتر از چیزی که تو تصویر دیده میشه) این مشکل رو در گوشه پایین سمت راست داشتم.ولی black uniformity در کل بهتر از عکسی که هست دیده شد.
    زیاد روی این مساله حساس نشید،فقط وقتی توی اتاق کاملا تاریک فیلم لتر باکس میبینید دیده میشه.
    جالبه که تو سایت معتبر rtings، بلاک یونیفرمی این مدل خوب ارزیابی شده و در عکسی هم گذاشته مشکل نشت نور از گوشه ها دیده نمیشه و عبارت (The LG UH8500's black uniformity is decent, without any obvious clouding or light bleeding.)
    شاید کیفیت پنلهایی که برای اروپا و آمریکا سفارش میشه بهتر باشه،شاید.
    پنلهایی که ما داریم برای منطقه آفریقا و خاور میانه هست و تو قسمت لوکیشن میبینید که اروپا نیست.
    من هم تازگی از بانه خریدم و قبل از سفر هم تو همین تاپیک از دوستان مشاوره خواستم،تجربیات خوبی از انتخاب و تست مدلهای مختلف اونجا داشتم که ذکر میکنم،شاید به درد دوستان بخوره.در نهایت با کلی بررسی و وسواس و یک روز کامل تست و گشتن تو فروشگاه های اونجا به این مدل رسیدم که دلایلش رو هم میگم و الان هم راضی هستم از انتخابم.

2. این کاربر از kurosh57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یه مقدار از مشکل عکس هم احتمالا بخاطر اون آیکن audio only هست که نور اطرافش پخش میشه و تو تصویر حرکت هم میکنه.
    من یه تصویر مشکی کامل با کیفیت full hd رو از تی وی پخش کردم.فعلا امکان گذاشتن عکس ندارم ولی بعدا اینجا میزارم.
    شما یه بار تصاویر 4k که با dvbs خود این پنل گرفته و پخش میشه ببینید،نظرتون حتما مثبت میشه.

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دقیقا درسته منم توی توضیحات عکسها عنوان کردم که نشت نور تو عکس خیلی بچشم میاد در اصل همون گوشه پایین راسته که دیده میشه در کل با توجه به استفاده یک ماهه میتونم بگم تلویزیون ارزشمندیست

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

5. این کاربر از alishabani1358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

کوروش عزیز لطفا دلایل خود را از بابت انتخاب این مدل بفرمایید .

7. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.مگه چقد میشه تصویر 4K دید؟.خوب اکثر ماها همون شبکه 3 شبکه ورزش یا نهایتا hd های ----s را میتونیم ببینیم.واقعا در حال حاضر در ایران 4k بودن بهانه ی خوبی برای خرید نیست!.ولی همین 4k بودن باعث میشه برای استاندارد hdr تلاش بشه و به موازات این قضیه حداکثر نور پنل بالا بره و این خودش یه حرکت مثبته.نگرانیه من بیشتر در استفاده ی روزمره و کانالهای عادی هست نه 4k.

9. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اول از همه من هنوز بین انتخاب uh850 , و w800c تردید داشتم و قرار شد که اونجا تصمیم بگیرم.همون اول به فروشگاهی رفتم که یه uf770 را کنار w800c گذاشته بود و هردو در حال پخش یه کلیپ 1080 با محتوای یکسان و همزمان بودند.تصویر شارپ تر،زنده تر، و کنتراست بهتر سونی کاملا مشخص بود.طوری که ال جی کاملا توی ذوق میزد.
    با فرض اینکه تنظیمات را دستکاری کردن،کنترل هر دو را خواستم و دیدم نه! هردو روی تنظیم دیفالت کارخانه ای و تقریبا یکسان بودن.
    بعد از کلی گشتن جایی پیدا کردم که uh850 را کنار w800 روشن گذاشته بود(بالا و پایین) و کلیپ اچ دی پخش میشد،این بار باید خیلی دقیق میشدی تا کیفیت بهتر جزییات را تو سونی میدیدی.که این مساله هم با توجه به اختلاف کنتراست آنها،1200:1 برای ال جی و 5000:1 برای سونی کاملا طبیعیه.
    البته کلیپ کاملا پرنور و درخشان بود و نور محیط هم زیاد.
    نکته جالب تمایل زیاد فروشنده ها برای فروختن سونی بود،حتی وقتی از خودشون مشاوره برای انتخاب میخواستم(که همه میدونیم درست نیست و فقط تمایل فروشنده را برای فروش مدلی خاص آشکار میکنه) بجز یک مورد همه سونی را پیشنهاد میدادن.
    دلیلش هم کاملا مشخصه،سال 2016 داره به پایان میرسه و اون مدل 2015 هست و بقول یکی از دوستان کم کم داره قدیمی و پیر بحساب میاد و در اولویت فروشه.
    یه نکته ای هست،نسبت کیفیت،سایز،امکانات و بروز بودن به قیمت،که uh850 برنده به حساب میاد (به نظر من).
    بیشتر توضیح میدم....

11. 3 کاربر از kurosh57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام.مگه چقد میشه تصویر 4K دید؟.خوب اکثر ماها همون شبکه 3 شبکه ورزش یا نهایتا hd های ----s را میتونیم ببینیم.واقعا در حال حاضر در ایران 4k بودن بهانه ی خوبی برای خرید نیست!.ولی همین 4k بودن باعث میشه برای استاندارد hdr تلاش بشه و به موازات این قضیه حداکثر نور پنل بالا بره و این خودش یه حرکت مثبته.نگرانیه من بیشتر در استفاده ی روزمره و کانالهای عادی هست نه 4k.
    شبکه 3 هم دیگه hd شده و حتی کانالهای داخلی هم دارن به سمت hd شدن میرن و کانلهای 4k هم دارن از راه میرسن.
    در مورد تفاوت ips و va گفتین و درست هم هست.ولی همه ips ها مثل هم نیستن.الان پاناسونیک هم تو cx700 که با قیمت خیلی بالاتر اونجا بود از ips استفاده کرده.
    و این پنل هم مزایایی داره.(زاویه دید بازتر که کاملا به چشم میاد و کاربردی هم هست و قدرت تحمل ضربه خیلی بیشتر بدون آسیب پذیری و ...)،صدای خیلی بهتر برای این مدل.
    اگه الان بخواین یه گیرنده dvbs که 4k ساپورت باشه خریداری کنین که کم هم پیدا میشه از برندهای چینی حداقل 500-600 باید هزینه کنین.
    تو کانالهای sd هم میشه با تنظیمات دقیق و با حوصله و آزمودن تصویر، به کیفیت تا حدودی رضایت بخش رسید.
    ضمن اینکه در اصالت بعضی پنلهای سونی که اونجا فروش میره یه مقدار شک و تردید هست...

13. 2 کاربر از kurosh57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

من دوست دارم یه دستگاه به چالش کشیده بشه تا وقتی خریدیش از قبل باهاش کنار اومده باشی تا توو ذوقت نخوره همین.من طرفدار هیچ برندی و مدلی نیستم اتفاقا در فروم w800c هم همین سوالها و مطرح میکنم.علاقه ی هر کسی به امکانات این مدل ال جی انکار ناپذیره ولی تصویری که شما دیدین در روشنایی روز بود اون هم پشت ویترین و اون هم کلیپ!.الان شما ifilm اچ دی و ببین و با مستند اچ دی مقایسه کن!!.کاملا مشخصه خیلی از فیلمهای آی فیلم از رو vcd-player داره پخش میشه :| و رزولوشن 288*352 هست!. به هرحال شرایط داخل خونه متفاوته.فاصله ی شما با تلویزیون مشخصه و اکثرا فیکس شده.سورس پخش هم که بی کیفیت و محیط هم تاریکتر.من از uh850 خیلی خوشم میاد ولی نمیخوام وقتی خریدمش بگم ایکاش.......!.یکی از دوستانم eg910 خرید و الان پشیمونه! میگه وقتی تصویر تاریکه و هوا هم روشنه انکار پنل صورتیه!!.فکر کن من حاضر بودم صورتی ابی زرد باشه ولی بازم دوسش داشتم ولی این بنده خدا ناراضیه! :| .به نظر میرسه این تلویزون یه جای خالی از بازار و هدف قرار داده که در واقع یک پک معقول به حساب میاد تا اینکه تصویری عالی داشته باشه ولی بدون امکانات!.بازم منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.ممنون

15. 4 کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

من دوست دارم یه دستگاه به چالش کشیده بشه تا وقتی خریدیش از قبل باهاش کنار اومده باشی تا توو ذوقت نخوره همین.من طرفدار هیچ برندی و مدلی نیستم اتفاقا در فروم w800c هم همین سوالها و مطرح میکنم.علاقه ی هر کسی به امکانات این مدل ال جی انکار ناپذیره ولی تصویری که شما دیدین در روشنایی روز بود اون هم پشت ویترین و اون هم کلیپ!.الان شما ifilm اچ دی و ببین و با مستند اچ دی مقایسه کن!!.کاملا مشخصه خیلی از فیلمهای آی فیلم از رو vcd-player داره پخش میشه :| و رزولوشن 288*352 هست!. به هرحال شرایط داخل خونه متفاوته.فاصله ی شما با تلویزیون مشخصه و اکثرا فیکس شده.سورس پخش هم که بی کیفیت و محیط هم تاریکتر.من از uh850 خیلی خوشم میاد ولی نمیخوام وقتی خریدمش بگم ایکاش.......!.یکی از دوستانم eg910 خرید و الان پشیمونه! میگه وقتی تصویر تاریکه و هوا هم روشنه انکار پنل صورتیه!!.فکر کن من حاضر بودم صورتی ابی زرد باشه ولی بازم دوسش داشتم ولی این بنده خدا ناراضیه! :| .به نظر میرسه این تلویزون یه جای خالی از بازار و هدف قرار داده که در واقع یک پک معقول به حساب میاد تا اینکه تصویری عالی داشته باشه ولی بدون امکانات!.بازم منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.ممنون

17. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ممنون از نظرات شما.
    اصلا موضوع طرفداری و.....نیست،اصلا!!
    بله عرض کردم که در روشنایی روز بوده و کلیپ هم پرنور و محیط هم همچنین، ولی نه از پشت ویترین!اصلا من از پشت ویترین دیدن قضاوت نمیکنم،40 دقیقه توی اون فروشگاه بودم و مفصل هردو را بررسی و تست کردم.و نظرم این بود که این مدل نه تنها افت کیفیت نداشته بلکه نسبت به مدلهای 2015 مثل همون uf770 یا uf680 که اونها رو هم حضوری بررسی و تست کردم کیفیت تصویر و کیفیت ساخت بالاتری داره.
    توصیه من اینه که شخصا و حضوری هردو را کنار هم ببینید و بررسی کنید،اگه بگردید میتونین فروشگاه هایی پیدا کنین که هردو را داشته باشن و اگه مطمئن بشن که خریدار هستین اجازه همه جور تست بهتون میدن،حتی میتونین بخواین که تصویر آنتن دیجیتال را براتون پخش کنن.
    نتیجه من این بود که تو محیط معمولی و تا حدودی روشن و پخش محتوای اچ دی،کیفیت تصویر این دو مدل تقریبا مشابه هست،تو صحنه های پرتحرک برتری با uh850 بود،تو صدا هم همین طور.وقتی تصویر sd پخش میشد کیفیت تصویر سونی مقداری بهتر بود و جزئیات شارپ تر نمایش داده میشد.
    و تو محیط های تاریک و کاملا تاریک هم مشخصه که برتری با سونی هست.(این مورد رو اونجا امکان تستش نبود) ولی قطعا همینطوره.
    من محیط استفادم بیشتر با نور معمولی و گاهی حتی پرنور هست،و با توجه به مقایسه مجموع کیفیت و امکانات و....انتخاب کردم.
    امکان عکس گذاشتن فراهم بشه حتما اینجا قرار میدم.

19. 3 کاربر از kurosh57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •