تبلیغات :
پارت فوم ، عرضه کننده یونولیت ، فوم ، آکوستیک
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 118 از 118 اولاول ... 1868108114115116117118
نمايش نتايج 1,171 به 1,173 از 1173

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ایران سرای من است

پيش فرض

سلام، کسی از دوستان بامرام به داد ما نرسید مجبور شدم خودم برسم
    اینارو میگم شاید به درد یکی بخوره
    مین برد تی وی رو خودم باز کردم یه تعمیرگاه ۳۰۰ گرفت درست شد،البته دادم کسی برد خودم نرفتم
    کاری که کرده یه آی سی از روی برد برداشته وصل کرده به کامپیوتر و دوباره پروگرامش کرده،میدونم کدوم آی سی هستش،،پس نتیجه میگیریم که مشکل نرم افزاریه و مثه موبایل با نصب دوباره رام درست میشه
    خود تعمیرکار گفته از اینترنتش نباید استفاده کنیدو ویروس گرفته ،مشکل تمامی کسانی که مثه بنده تی وی بعد آرم الجی هیچ عکس العملی نشون نمیده استفاده از گیرنده داخلی و خارجیش بوده البته ناگفته نمونه تی وی من موقع سرچ کانال گیرنده خارجی به نت هم وصل بود،امیدوارم این اتفاق برای هیچکسی نیوفته
    سلام دوست عزیز
    ایا شما میتونین بهم کمک کنید و منو راهنمایی کنین

داره خودمونی میشه mrhamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بنظرم تلویزیون را از اون تعمییرکار بگیرید و به دست تعمییرکار معتبر بسپارید.
    من تلویزیون فلیپس داشتم و چون نمایندگی رسمی نداره اجبارا دادم به تعمییرکار عمومی و بسیار پشیمانم.

داره خودمونی میشه alireza306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام، کسی از دوستان بامرام به داد ما نرسید مجبور شدم خودم برسم
    اینارو میگم شاید به درد یکی بخوره
    مین برد تی وی رو خودم باز کردم یه تعمیرگاه ۳۰۰ گرفت درست شد،البته دادم کسی برد خودم نرفتم
    کاری که کرده یه آی سی از روی برد برداشته وصل کرده به کامپیوتر و دوباره پروگرامش کرده،میدونم کدوم آی سی هستش،،پس نتیجه میگیریم که مشکل نرم افزاریه و مثه موبایل با نصب دوباره رام درست میشه
    خود تعمیرکار گفته از اینترنتش نباید استفاده کنیدو ویروس گرفته ،مشکل تمامی کسانی که مثه بنده تی وی بعد آرم الجی هیچ عکس العملی نشون نمیده استفاده از گیرنده داخلی و خارجیش بوده البته ناگفته نمونه تی وی من موقع سرچ کانال گیرنده خارجی به نت هم وصل بود،امیدوارم این اتفاق برای هیچکسی نیوفته
    امکانش هست آدرس بدین برای منم همین مشکل پیش اومده، در حال حاضر بردش 5-6 میلیون قیمتشه

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

تاریخ شمسی امسال (98) را بصورت 4رقمی وارد کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •