تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 121 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با سلام و تشکر از شما.
    راستش سریالها چندان هم قدیمی نیستن اما خوب متاسفانه زیرنویس SRT براشون موجود نیست.حقیقتش دیگه پولی ندارم که بخوام برای خرید اندروید باکس هزینه کنم.

فقط یه راهی میمونه و اینکه باید اون سریالها رو که بیشترشون فرمت Mkv هستن به AVI تبدیل کنم و بعد اون با یه برنامه ای که دارم(قبلنا باهاش خیلی کار میکردم)زیرنویس رو به اون سریال بچسبونم و اینطوری زیرنویس رو راحت نمایش نمایش میده.البته فرمت فایل نهایی DIVX خواهد شد و حجم هم بیشتر میشه.
    این کاری که میکنی محتوا را ترنسکد میکنه و غیر از حجم فایل زمان پردازش میگیره ازت.
    زیر نویس sub/idx را به srt با نرم افزار های Converter تبدیل کن، ببین با MKV بخش میکنه !؟

اگر نشد یه سری به راهکار های PLEX بزن و یک PLEX Server روی PC راه بنداز( کار اصلیش ترنسکد و استریم محتواست) . تلوزیونتم کامل ساپورتش میکنه و تو اپلیکیشن ها هم وجود داره که میتونی نسخه Client را نصبش کنی. اینکارو که کنی با محتوای داخل هاردت تحت شبکه LAN یا حتی WAN برای خودت یچیزی مثله Netflix راه انداختی.
    Last edited by solsoln; 19-02-2018 at 12:07.

2. 2 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه FARZAD-O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

این کاری که میکنی محتوا را ترنسکد میکنه و غیر از حجم فایل زمان پردازش میگیره ازت.
    زیر نویس sub/idx را به srt با نرم افزار های Converter تبدیل کن، ببین با MKV بخش میکنه !؟

اگر نشد یه سری به راهکار های PLEX بزن و یک PLEX Server روی PC راه بنداز( کار اصلیش ترنسکد و استریم محتواست) . تلوزیونتم کامل ساپورتش میکنه و تو اپلیکیشن ها هم وجود داره که میتونی نسخه Client را نصبش کنی. اینکارو که کنی با محتوای داخل هاردت تحت شبکه LAN یا حتی WAN برای خودت یچیزی مثله Netflix راه انداختی.
    سلام و تشکر.

این روش دوم که فرمودید قادر به انجامش نیستم.بخاطر اینکه نه کامپیوتر و نه مودم و اینترنت به تلویزیون نزدیک نیستند.روش اول هم که خیلی گشتم اما همچین برنامه ای نیست که sub/idx رو به srt تبدیل کنه.

اون روشی هم که خودم گفتم همین الان امتجان کردم.فایل رو به AVI تبدیل کردم.با برنامه AVIAddXSub زیرنویس SUB/IDX رو به فیلم چسبوندم و فایل پایانی رو به صورت DIVX بیرون میده.رو تلویزیون گذاشتم DIVX رو خوند اما زیرنویس رو نشون نمیده.تو منو هم رفتم کلا" گزینه subtitle محو هست و کار نمیکنه.فهمیدم که زیرنویس چسبیده به فیلم رو این تلویزیون جواب نمیده.

جالب اینجاست روی سامسونگی که داریم جواب میده و زیرنویس راحت نشون داده میشه.

دیگه راهی به ذهنم نمیرسه

4. این کاربر از FARZAD-O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام و تشکر.

این روش دوم که فرمودید قادر به انجامش نیستم.بخاطر اینکه نه کامپیوتر و نه مودم و اینترنت به تلویزیون نزدیک نیستند.روش اول هم که خیلی گشتم اما همچین برنامه ای نیست که sub/idx رو به srt تبدیل کنه.

اون روشی هم که خودم گفتم همین الان امتجان کردم.فایل رو به AVI تبدیل کردم.با برنامه AVIAddXSub زیرنویس SUB/IDX رو به فیلم چسبوندم و فایل پایانی رو به صورت DIVX بیرون میده.رو تلویزیون گذاشتم DIVX رو خوند اما زیرنویس رو نشون نمیده.تو منو هم رفتم کلا" گزینه subtitle محو هست و کار نمیکنه.فهمیدم که زیرنویس چسبیده به فیلم رو این تلویزیون جواب نمیده.

جالب اینجاست روی سامسونگی که داریم جواب میده و زیرنویس راحت نشون داده میشه.

دیگه راهی به ذهنم نمیرسه

اینجا بدون هیچ نرم افزاری آنلاین انجام بده، البته من خودم تستش نکردم ولی فکر نمیکنم تو تبدیل کردن مشکلی داشته باشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من متاسفانه پیش نیامده مدل تلوزیون شما زیر دستم باشه و روش کنکاش کنم. بطور کلی تلوزیون هر مدلی باشه به مرور زمان کنتراست و نورش کمتر میشه تا جایی که ممکنه به نصف روز اولش برسه. هرچی هم نور را بشتر کنی منم فکر نمیکنم بر روی این مثله تاثیر محسوسی داشته باشه و پاور بیشتری مصرف میکنی.

در مورد پنل سامسونگ من یه مدت قبل از خرید این تلوزیون روی سری 7 خمیده تحقیق میکردم فروشنده ال جی به من گفت سامسونگ در پخش یکنواخت نور در سامسونگ مشکل داره و حتی باعث گرم شدن پنل در گوشه های خمیدگی میشه واسه همین ال جی در سری LCD مدل خمیده تولید نمیکنه

از نظر نشت نور بهترین مدل تلوزیون حتی Full Array را بگیری بازم در اتاق تاریک نشت نور را خواهی دید و فقط OLED که این مشکل نداره.
    یک نشت نور هست زمانیه که شما Local Dim فعال داری و هر جا تصویر یا نقطه روشنی وجود داره LED هاش روشن میشه که این طبیعی هستش

یک نشت نور دیگه هست که شما یک تصویر کاملا مشکلی و یا خاکستری و رنگ های RGB را روی تلوزیون پخش میکنی، بعد متوجه عدم یکنواختی در نور دهی تصویر میشی این حالت Clouding هستش و ممکنه به مرور زمان هم روی تلوزیون ایجاد بشه.
    در این موارد کاربرای سایت آمازون تلوزیون پس میدن و پولشون را هم پس میگیرن. ولی اینجا از نمایندگی هم گرفته باشی گارانتی اصلی بعید میدونم قانع بشه و تلوزیون عوض کنه، پس بهتره خودتو برای چیزی که زیاد محسوس نیست دل چرکین نکنی و از تلوزیونت لذت ببری.
    خیلی ممنون از توضیحاتتون
    مواردی که فرمودین تست کردم
    درباره گرما خوشبختانه تفاوتی بین وسط پنل و لبه های پنل احساس نکردم
    درباره کلودینگ هم تست کردم و در رنگ های یکنواخت مشکل عدم یکنواختی نداشتم و فقط یه ذره همون نشت نور در صفحه سیاه و در اتاق تاریک دارم که فرمودین عادیه البته یه سری عکس درباره همین نشت نور در نت دیدم که نشت نور من دربرابر اونا عددی نیست.خیلی کمه از من و حساس نیستم روش
    به نظر شما عمر مفید فورکی های امروزی چندساله چون با این وضع اقتصادی که واسه مملکت درست کردن واقعا کاره راحتی نیست ادم حتی بخواد هر 3-4 سال تلویزیون عوض کنه.
    خیلی ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه FARZAD-O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اینجا بدون هیچ نرم افزاری آنلاین انجام بده، البته من خودم تستش نکردم ولی فکر نمیکنم تو تبدیل کردن مشکلی داشته باشه

با تشکر از شما

خیلی وقت پیش که با جناب امیر طهماسبی در مورد تبدیل این مدل زیرنویس صحبت میکردم فرمودن که امکان پذیر نیست و هیچ کاری روی این مدل زیرنویس نمیشه انجام داد.

همین الان این برنامه رو امتحان کردم و جواب شد این:

بازم ازتون ممنونم

9. این کاربر از FARZAD-O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان بنده دیروز یک تلویزیون uhd 4k مارک LG uj69 چهل و سه اینچ خریدم.بعدش تو چند تا سایت گشتم و نوشته بودند که تصاویر HD رو تلویزیون های fullhd بهتر از تلویزیون های 4k نشون میدن و از اون موقع به بعد وسواس گرفتم و گمان میکنم که تصاویر و فیلم های HD روی این تلویزیون کیفیت پایین تری نسبت که تلویزیون های 4k دارن.من بازی horizon zero dawn رو روی ps4 معمولی بر روی تلویزیون 4k و مانیتور HD قدیمی خودم هم امتحان کردم و ظاهرا روی تلویزیون تار به نظر میرسید.
    الان از ناراحتی دارم گریه میکنم که ای کاش تلویزیون fullhd گرفته بودم،از طرفی فکر میکنم اگه fullhd گرفته بودم شاید تو آینده به درد نخور میشد.من به این تلویزیون نزدیک دو و نیم تومن پول دادم و الان بابت این مسائل خیلی حالم خرابه و ناراحتم.تمنا میکنم خواهش میکنم یکی که تو این زمینه اطلاعات خوبی داره راهنماییم کنه و از ناراحتی درم بیاره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    دوستان یه تلویزیون میخوام با این مشخصات
    65 اینچ برای پذیرایی میخوام ( البته بین 55 و 65 دودل هستم )
    چون مستاجر هستیم میترسم خونه بعدی پذیرایی کوچیک باشه و با 65 اینچ به مشکل بخورم
    تا 5 تومن میتونم هزینه کنم نهایت تا 6 تومن
    میخوام اسمارت باشه ..گوشی به تلویزیون به صورت بیسیم وصل بشه
    خروجی hdmi ..usb …wifi
    بیشتر کیفیت و عمر پنل برام مهم هست و میخوام صفحه روشن باشه...تاریک نباشه
    4k ..hdr باشه
    دوستان به نظر شما بهتر نیست تا تابستون صبر کنم تا مدل های 2018 وارد بازار ایران بشه و بعد خرید کنم ؟؟
    خمیده نمیخوام و میخوام فلت باشه
    خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

- - - Updated - - -

با سلام
    خروجی hdmi ..usb …wifi
    4k ..hdr باشه
    دوستان به نظر شما بهتر نیست تا تابستون صبر کنم تا مدل های 2018 وارد بازار ایران بشه و بعد خرید کنم ؟؟

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام
    خروجی hdmi ..usb …wifi
    4k ..hdr باشه

- - - Updated - - -
    با سلام
    خروجی hdmi ..usb …wifi
    4k ..hdr باشه
    من امروز تی وی sj800 رو سفارش دادم 49 اینچ که فردا برام ارسال میشه از بوشهر !
    به نظرم که فوق العاده ست !
    واقعا همه جوره عالیه!
    حالا باز برسه دستم بیشتر توضیح میدم!
    ولی شما اون 43 اینچ رو از سایت خیلی گرون فروشی خریدی الان sj800 رو که همون سایت میده 3300 من از بوشهر خریدم 2700 اصل کره!

13. 3 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

من امروز تی وی sj800 رو سفارش دادم 49 اینچ که فردا برام ارسال میشه از بوشهر !
    به نظرم که فوق العاده ست !
    واقعا همه جوره عالیه!
    حالا باز برسه دستم بیشتر توضیح میدم!
    ولی شما اون 43 اینچ رو از سایت خیلی گرون فروشی خریدی الان sj800 رو که همون سایت میده 3300 من از بوشهر خریدم 2700 اصل کره!
    سلام مبارک باشه
    هزینه حمل و نقل به تهران چقدر میگیرن ؟

داره خودمونی میشه mrhamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام از دوستان کسی لینک 05.30.15 برای 55UH850V-TA داره؟!
    سپاس
    Last edited by mrhamed; 14-03-2018 at 21:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •