تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 121 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

در آغاز فعالیت ramyaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام.

دوستان چه جوری میشه فیلم ضبط کرد. من یه فلش سی و دو گیگ گذاشتم ولی ضبط نمیکنه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    سلام
    برای ضبط کردن چند نکته لازمه که بدونی:
    اول اینکه یکبار حافظه فلش رو با خود تلویزیون باید فرمت بکنی
    دوم اینکه امکان ضبط فقط روی گیرنده دیجیتال و رس ی و ر داخلی تلویزیون فعال است یعنی امکان ضبط از پورت hdmi وجود ندارد
    سوم برای ضبط کردن کافیه روی هر کانالی که میخای کافیه دکمه اسکرول روی کنترل فشار بدی بعد گوشه پایین سمت چپ صفحه دکمه ضبط نمایان میشه روش ok کن بعد پیام ضبط کردن هم ok کن تا ضبط شروع بشه والسلام

فرستاده شده از HUAWEI RIO-L01ِ من با Tapatalk

2. این کاربر از ramyaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان کسی نیست یه نقد درست درمون از این مدل بنویسه استفاده کنیم؟.خصوصا عمق مشکی در اتاق تاریک.
    فقط آقای دانیال بود که عکس فرستاد و البته نظرشو بیان کرد که جا داره ازش تشکر بشه ولی با اینکه این تاپیک اختصاصی برای این مدل هست اصلا تخصصی نیست!!. شما یه سر به avsforum بزنید ببینین چطور دارن پیش میرن!.
    من خودم شروع می کنم....
    Last edited by elesaeid; 27-10-2016 at 21:16.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

یکی از داغ ترین مسائلی که درباره ی این ست مطرحه (البته به غیر از کنتراست پایین) پنل 8 بیتی اونه.در واقع چون soc میتونه به صورت 10 بیتی پردازش رنگ ها را انجام بده ال جی با کلک و چشم پوشی پنل را 10 بیتی اعلام کرد. ولی پنل این تلویزیون در واقع 8 بیتی و پردازش به صورت 10 بیتی هست به همین دلیل از 8 بیتی ها بالاتر و از 10 بیتی ها کمی پایینتر هست

5. 2 کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

مساله بعدی که در مورد تقریبا تمام تلویزیون های ال جی مطرحه موتور ارتقای تصاویر هست.وقتی شما یه سورس 480 یا 720 اچ دی دارید و تعداد پیکسلها در حد 4k هست باید تصاویر به اصطلاح upscale بشه و تصویر به صورت فیت نشون داده بشه.هر شرکت برای خودش از یه الگوریتم خاص استفاده میکنه و ال جی معمولا تصاویرش یه کم( یه کم) پایینتر از سامسونگ و مخصوصا سونی هست ویکم نرمی تصاویر زیاده و حالت بلور داره و جزئیات در حد سونی نیست.دوستانی که این تلویزیون را دارن لطفا نظر بدن که تصاویر sd چطور هستن.البته چون در مقام قیاس نظر میدیم اگر بگن که تلویزیون قبلیشون چی بود بهتر میشه به نتیجه رسید.

7. 2 کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

کسی درباره فارسی سازی این مدل اطلاعاتی نداره؟ آیا با داناود فایل منطقه دیگه آپدیت به آن منظقه کرد؟ توضیحات بیشتر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان کسی نیست یه نقد درست درمون از این مدل بنویسه استفاده کنیم؟.خصوصا عمق مشکی در اتاق تاریک.
    فقط آقای دانیال بود که عکس فرستاد و البته نظرشو بیان کرد که جا داره ازش تشکر بشه ولی با اینکه این تاپیک اختصاصی برای این مدل هست اصلا تخصصی نیست!!. شما یه سر به avsforum بزنید ببینین چطور دارن پیش میرن!.
    من خودم شروع می کنم....
    دوست عزیزخواهش میکنم ، انجام وظیفه بود ، اتفاقا بنده هم خیلی مایلم این بخش رونق بگیره و دوستانی که این مدل رو تهیه کردند بیشتر تبادل نظر بکنند ، بازم چندتا عکس براتون میفرستم تا شما بعنوان یه متخصص نظر بدید در ضمن تمامی این عکسها در شرایط نور کم اتاق گرفته شده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 3 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

البته وقتی از صفحه تلویزیون توسط گوشی عکس گرفته میشه خود دوربین گوشی هم ممکنه یه تغییراتی ایجاد کنه و بازم کاملا نمیشه رو عکس حساب کرد .

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان یه مدت تی وی من از گوشه پایین سمت راست نشت نور پیدا کرده که توی تصاویر کاملا سیاه و یا فیلم با حاشیه سیاه دیده میشه اولش اینطوری نبود نمی دونم چرا اینطوری شده البته توی تصاویر کامل دیده نمیشه کسی راه حلی داره بیان کنه?

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام آقا دانیال.باز هم ممنون بخاطر خیرخواهی و کمکتون.نکته همینجاست که عکس نمیتونه نشونه ی درستی از کیفیت تصویر باشه.به عنوان مثال گوشی htc من عکس هارو با کنتراست بسیار بالا می گیره ولی lcd لپ تاپ من از افتضاح هم افتضاح تره!! لنوو z510 با کنتراست بسیار پایین و..! در نتیجه عکسها داخل لپ تاپ خیلی کدر و بی حال هستن ولی داخل تلویزون خونه خیلی شارپ و عالی هستن.نظر کلی خودتون در مورد کنتراست تصویر چیه؟ شما تجربه ی دیدن تصاویر پنل va هم داشتید؟.اکثر سامسونگها و 2015 سونی پنل va با کنتراست معقول و خوب هستن و اکثر ال جی ها پنل ips و کنتراست پایین.
    باید به سایه ها و جزئیات دقت کنید.Local Dimming میتونه به عمق مشکی خیلی کمک کنه مخصوصا در سطح آخر خودش.ولی اینکار باعث ایجاد خطوط سفید و در واقع ابرهای سفید در مرز بین سیاه و سفید میشه.تنظیم این حالت سلیقه ایه اما میتونید هر 2 سطح کم و زیاد و امتحان کنین و نظرتونو بیان کنین.دقت کنید در این مدل تلویزیون که امکانات خصوص سازی تصویر بسیار گسترده ای داره باید مراقت خاموش و روشن کردن عملگرها باشین.به عنوان مثال در اکثر موارد تقریبا 70درصد عملگرهای بهبود تصاویر باید خاموش باشن.تنظیمات خیلی زیادی برای این مدل در سایتها وجود داره ولی من یک نمونه از این تنظیمها و براتون میفرستم.شاید به دردتون خورد.میتونین مقادیر قبلی و یادداشت کنین و اگه خوشتون نیومد به حالت قبل برش گردونین.

14. 2 کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

آقای شعبانی نشت نور در این مدل خیلی گزارش شده و شما اولین نفر نیستین.اگر از فیلمهای لترباکس و 16.9 استفاده می کنید Local Dimming را فعال و در بالاترین حد قرار بدین بعد به لبه ها دقت کنین ببینین لبه ها را جارو میکنه یا نه(یعنی اوضاع بهتر میشه یانه).مورد بعدی در مورد این پنل خیرگی تصاویر هست که تقریبا در 10% پنلها اتفاق می افته. مثلا اگر منو دی وی دی پلیر به مدت 5 دقیقه روی تصویر تلویزون باشه (یا هر تصویر ثابت دیگه ای) شما تا چند دقیقه یه سایه ای از تصویر قبلی دارین.برای تست هم بعد از 5 دقیقه الگوی رنگ خاکستری را پخش کنین اگر پنل همچین ضعفی داشت خودشو نشون میده.فقط نتیجه و اعلام کنید.ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •