تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 121 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    به نظرم بهترین انتخاب توی این رنج قیمت همین سونی X8500E هست.چه از نظر کیفیت ساخت و چه از نظر کیفیت تصویر
    امیدوارم بخرید و لذتش رو ببرید
    ممنون
    فقط مشکلی که هست الان قیمتش به صورت نجومی بالا رفته.البته کلا دلار بالا رفته و از شلانس من تو همین چند روز قیمت همه اجناسو بالا برده.
    تو اینترنت هم که سرچ میزنیم اکثر سایتا قیمتشون بروز نیست و موقع سفارش قیمتو بالا تر میگن.
    از طرفی x8500E حداقل 55 اینچ هست و 49 نداره.اگه 49 داشت از لحاظ بودجه کمتر بهم فشار میومد.
    مدل x8000e هم که قیمتش مناسب تر هست و سایز 49 داره پنلش ips هست که اختمالا کیفیتش خیلی پایین تر هست.
    بنظرتون ارزش داره x8000e رو بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز بنده هم مثل شما بودم البته بنده تی وی های بیشتری رو تست کردم حتی مدل جدید sj800v رو نیز خریدم ولی تو کیفیت تصویر تو 4k به شدت ضعیف عمل میکرد قبلا مدل uh850v رو نیز داشتم که تو 4k عالی بود ولی مدل جدید کیفیت تصویر به شدت پایینی داشت و در همه مدلهای ال جی به جز رده بالا اولد کثیفی پنل و نشت نور وجود داره که واقعا برای بنده غیر قابل تحمل بود الان هم مدل 55x8500e گرفتم که تو رنج قیمت خودش عالیه و مشکل کثیفی پنل و نشت نور رو هم به هیچ وجه نداره و سیستم عامل اندروید ۷ داره و میتونید بهترین بازیها و نرم افزار ها رو داشته باشید و از همه مهمتر بهترین کیفیت تصویر رو دارید و تو تصاویر اس دی و اچ دی و ۴ کی بهترین عملکرد رو داره تنها مورد منفی که میشه گفت زاویه دید کمتر نسبت به پنل ips هستش چون پنل این مدل از نوع va هستش و عمق رنگ مشکی و کنتراست خیلی بیشتر از ips داره
    با توجه به پست قبلیم آیا ارزش داره x8000 بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یکی از مزیت های الجی نسبت به سونی ر.س.ی.و.ر داخلیش بود که برام خیلی مهم بود.
    حتی اگه ر.س.ی.و.رش معمولی هم بود کارمو تا حد زیادی راه مینداحت.
    ولی متاسفانه سونی اونو نداره
    Last edited by mazy667; 04-01-2018 at 10:01.

4. این کاربر از mazy667 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند مدل از قبیل 50w800b سونی و 47lb7200 ال جی و 49ub830t الجی رو داشتم و هر کدام رو هم زیاد نداشتم دو مدل اول رو هر کدام ۳ روز و مدل سوم رو ۵ ماه داشتم ولی هیچ کدوم من رو راضی نکردن سونی که اصلا تصویرش تاریک بود و شفافیت و جذابیت خاصی نداشت مدل های الجی هم تصاویر شبکه های ایران رو افتضاح نمایش می دادن و رنگ ها رو غیر طبیعی نمایش می دادن تصمیم گرفتم منتظر مدل های سال های بعد مثل uf8500الجی و uh850 ال جی و sj 850 ال جی و x8500 سونی بمانم که با مراجعه به این سایت و مشاهده نظرات دوستان باز هم از خرید این مدل ها منصرف شدم واقعا دیگه خسته شده بودم تصمیم گرفتم یکبار هم شده دل رو به دریا بزنم و پول بیشتری خرج کنم تصمیم گرفتم oled الجی یا سری ks سامسونگ رو انتخاب کنم بعد از تحقیق راجع به oled الجی یکسری مشکلات مثل کم بودن عمر و کم بودن روشنایی و کرم نشون دادن رنگ سفید باعث شد فقط سری ks باقی بمونه که هم رنگ مشکی رو عالی نشون میدن و هم رنگ سفید یعنی کنتراست عالی دارن و و بین دو مدل 55ks9995 و مدل 55ks8985 مدل ks8985 که معادل مدل جهانی ks8500 میشه رو انتخاب کردم چون ظاهرش با پایه به نظرم شیک تره و بالاترین کنتراست تو تلویزیون های ال ای دی رو تا کنون داشته (طبق سایت rtings)
    بعد از خرید واقعا متوجه شدم تلویزیون واقعی یعنی چه ؟
    الان ۵ ماهه دارمش واقعا تصویر خیره کننده ای داره و هیچکدام ازمشکلات تلویزیون های رده متوسط رو نداره کیفیت تصویر تو اکثر شبکه های ایران و شبکه های sd واقعا با تلویزیون های قبلی زمین تا آسمانه
    پدیده صفحه کثیف اصلا مشاهده نکردم در حالی که تو مدل های ال جی زمان پخش فوتبال کاملا آشکار بود
    رنگ ها کاملا طبیعی
    تصویر بسیار شفاف و دلربا
    من شهریور ۹۶ به قیمت ۶ تومن خریدمش ۳۰۰ هزار کارت هدیه داشت در کل ۵۷۰۰ تمام شد
    البته همون زمان بانه همین مدل رو ۵۳۰۰ میداد که ترجیح دادم ۴۰۰ تومن بیشتر بدم ضمانت سام سرویس بخرم و به اصل بودن تلویزیون های بانه شک داشتم
    این تلویزیون حاصل چند سال تحقیق من تو سایت های ایرانی و خارجی مختلف بوده و وظیفه خودم دونستم شما دوستان عزیز رو راهنمایی کنم اگر براتون مقدوره کمی بیشتر هزینه کنید و اعصاب خوردی چند ساله ای که من کشیدم رو شما نکشید ضمنا تو رده بندی سایت rtings همین الان هم جز چند تلویزیون برتر دنیاست
    البته مدل 55ms8985 که یه مدت کوتاه سام سرویس تولید می کرد فکر کنم فرقی با هم نداشته باشن الان فکر کنم مدل 8985 تولیدش کم شده شاید هم تولید نشه
    زمان نصب تست پیکسل هم انجام دادم پیکسل سوخته نداشت
    هنگام زلزله کرمانشاه تلویزیون از روی میز افتاد و تلویزیون با شدت تمام به پشت زمین خورد و خدا کمک کرد پنلش آسیب ندید وفقط یک پیکسل گوشه پایین سمت چپ بر اثر شدت ضربه سوخت و اون هم تو فاصله یک متری معلومه اونم تو رنگ سفید
    در کل مقاومت تلویزیون تو این ضربه شدید هم واقعا عالی بود
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان خوبم
    فقط دو نکته مانده :
    ۱-اگر کسی این مدل رو خرید باید یک سری تنظیمات رو برای بهترین تصویر انجام بده
    ۲-به علت مشغله کاری چند ماه یکبار به تاپیک سر می زنم الان هم فقط جهت راهنمایی دوستانی که مثل خودم برای خرید هر چیزی باید اول تحقیق کنم این مطلب رو نوشتم و مشغله کاری باعث میشه اگر کسی سوالی داشته باشه بی جواب بمونه
    با آرزوی موفقیت برای همه عزیزانم

6. 3 کاربر از سامان سروی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون
    فقط مشکلی که هست الان قیمتش به صورت نجومی بالا رفته.البته کلا دلار بالا رفته و از شلانس من تو همین چند روز قیمت همه اجناسو بالا برده.
    تو اینترنت هم که سرچ میزنیم اکثر سایتا قیمتشون بروز نیست و موقع سفارش قیمتو بالا تر میگن.
    از طرفی x8500E حداقل 55 اینچ هست و 49 نداره.اگه 49 داشت از لحاظ بودجه کمتر بهم فشار میومد.
    مدل x8000e هم که قیمتش مناسب تر هست و سایز 49 داره پنلش ips هست که اختمالا کیفیتش خیلی پایین تر هست.
    بنظرتون ارزش داره x8000e رو بگیرم؟
    سلام
    همنطور که قبلا هم عرض کردم رفرش ریت پنل این مدل متاسفانه60هرتزه که از این نظر براش ضعف بزرگی محسوب میشه

8. این کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند مدل از قبیل 50w800b سونی و 47lb7200 ال جی و 49ub830t الجی رو داشتم و هر کدام رو هم زیاد نداشتم دو مدل اول رو هر کدام ۳ روز و مدل سوم رو ۵ ماه داشتم ولی هیچ کدوم من رو راضی نکردن سونی که اصلا تصویرش تاریک بود و شفافیت و جذابیت خاصی نداشت مدل های الجی هم تصاویر شبکه های ایران رو افتضاح نمایش می دادن و رنگ ها رو غیر طبیعی نمایش می دادن تصمیم گرفتم منتظر مدل های سال های بعد مثل uf8500الجی و uh850 ال جی و sj 850 ال جی و x8500 سونی بمانم که با مراجعه به این سایت و مشاهد...........
    با آرزوی موفقیت برای همه عزیزانم
    سلام
    امیدوارم سالهای سال لذتش رو ببرید
    مشکل اکثرمون بودجه است.انتخاب اکثرمون تو رنج3 و خونه پرش 4.5 میلیون تومانه
    تصویر مدلKS8000رو قبل از اینکه وارد ایران بشه دبی دیدم واقعا تصویر خوب روشن و رنگهای چشم نوازی داره.اما خب تفاوت قیمتش با مثلا UH850 دقیقا دو برابر و با X850E پنجاه درصد گرونتره
    البته این رو هم عرض کنم انتخاب خودم توی این رنج قیمت Sony X900E و با اندکی هزینه بیشتر قطعا و بدون شک X930E هست.
    موتور پردازش Bravia و کیفیت ساخت سونی یکی از اصلی ترین دلایل تفاوت سونی با دیگر برندهاست

10. 3 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یکی از مزیت های الجی نسبت به سونی ر.س.ی.و.ر داخلیش بود که برام خیلی مهم بود.
    حتی اگه ر.س.ی.و.رش معمولی هم بود کارمو تا حد زیادی راه مینداحت.
    ولی متاسفانه سونی اونو نداره
    این گیرنده داخلی یا همون DVBS شده بلای جون تمام مدلهایی که دارنش.شما آمار بگیر ببین توی همین تاپیک UH850 چنتا تلفات گرفته این DVBS لعنتی و چه هزینه هایی روی دست دوستان گذاشته درحالی که با نصف قیمت هزینه تعمیرش میشه بهترین گیرنده جدا رو با شرینگ و مخلفاتش گرفت. DVBS تلوزیونها نقصهای زیادی که بزرگترینش اینه که شما حتی وقتی شبکه3 برای فوتبال خارجی کد میشه رو هم نمیتونید باز کنید
    کلا از سودای این آپشن بیایید بیرون و بهش فکر هم نکنید که قطعا بعدها سخت پشیمونتون خواهد کرد

12. 4 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام بنده تلویزیون ال جی مدل 49UH850V-TA دارم اولین بار که روشنش کردم تو قسمت lg sture کلی app داشت ولی جدیدا که آپدیتش کردم دیگه خبری از اون همه app نبود کسی هست اخرین ورژن رو اپدیت کرده باشه و مثل من براش پیش اومده الان میخوام چندتا نرم افزار و بازی نصب کنم هیچی نیست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اخرین ورژنم هم 5.30.15 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام بنده تلویزیون ال جی مدل 49UH850V-TA دارم اولین بار که روشنش کردم تو قسمت lg sture کلی app داشت ولی جدیدا که آپدیتش کردم دیگه خبری از اون همه app نبود کسی هست اخرین ورژن رو اپدیت کرده باشه و مثل من براش پیش اومده الان میخوام چندتا نرم افزار و بازی نصب کنم هیچی نیست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اخرین ورژنم هم 5.30.15 هست
    سلام
    احتمالا فریمویری که نصب کردید مربوط به یک کشور دیگه است و برای همین Location تلوزیونتون عوض شده و همین باعث میشه که دسترسی شما به بعضی از appها محدود بشه.
    اگر میدونید قبلا کدام Location رو انتخاب کرده بودید با رفتن به Menu-General-Location و تغییر گزینه LG Services Country و Broadcast Country به کشور مد نظرتون میتونید دوباره به appها دست پیدا کنید.اگر یادتون نیست باید یکی یکی تغییر بدید و appها رو چک کنید ببینید کدوم یکی بوده.
    کشورهای مختلف محدودیتهای متفاوتی رو برای دستیابی به این appها لحاظ میکنند و شرکت LG هم بدون استثنا تمامی خواسته های اونها رو اجرا و محدودیتهای مورد نظرشون رو اعمال مکینه
    Last edited by masy222; 06-01-2018 at 02:33.

15. این کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

یه نکته برای دوستانی که میخوان تلوزیون بخرند !

در مقایسه بین UH850 و SJ850 دیگه به صرفه نیست که مدل 2016 UH را بگیرید البته به طرز عجیبی این مدل از روز اولی که اومده بوده قیمتش بالاترم زده ولی با توجه به اینکه سری SJ را نمایندگی گلدایران هم آورده جای یکم امید هست که اگر یوقت اشکالی واسش پیش بیاد قطعاتش بیشتر پیدا بشه !

در مورد سری SJ850 من بیشتر از 3ماه دارمش و نسبت به قیمتش راضیم کیفیت تصویرش خوبه ولی در محتوا های 4K HDR روشنایی تصویرش رضایت بخش نیست. در تست rting هم در قسمت Movie امتیاز پایینی داره. ولی در قابلیت های هوشمندش فوق العاده هستش !

الجی سری 2018 داره خیلی هوشمند تر میشه و google assistant بهش اضافه میشه در همه مدلاش اگر خیلی عجله ای ندارید بد نیست یکمم صبر کنید 2018 بیاد.

17. 2 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •