تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: راهنمایی برای ارتقای کارت گرافیک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض راهنمایی برای ارتقای کارت گرافیک

سلام.من یه سیستم قدیمی دارم و حالا میخوام کارت گرافیکم رو واسه اجرای بازی GTA IV ارتقا بدم.

مشخصات سیستم:
    Motherboard:GA-VM900M Rev 1
    GPU: Gigabyte GeForce 7200GS 128MB
    CPU:Intel core 2 due E6600
    Ram:2×2GB Kingston single channel CL5
    PSUelta P4-450 230W
    پاور هم ضعیفه لطفا یه کارت گرافیک پیشنهاد کنید که هم بتونه GTA IV رو حتی تو تنظیمات پایین روان اجرا کنه و هم با یه پاور ارزون کار کنه.بودجه مورد نظرم هم برای کارت گرافیک 100هزار تومن هست.

Sent from my A1-713HD using Tapatalk

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

رابط کاربری VGA تقریبا سالهاست منقرض شده
    کارت گرافیکی هم که برای این رابط تولید شده باشه هم متاسفانه فکر نمی کنم نو گیر بیاد و باید دست دوم تهیه کنید که توصیه جالبی نیست
    پیشنهاد من اینه که فعلا از فکر ارتقا بیاید بیرون و سر فرصت با یک بودجه معقول کل سیستم را ارتقا بدین
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

رابط کاربری VGA تقریبا سالهاست منقرض شده
    کارت گرافیکی هم که برای این رابط تولید شده باشه هم متاسفانه فکر نمی کنم نو گیر بیاد و باید دست دوم تهیه کنید که توصیه جالبی نیست
    پیشنهاد من اینه که فعلا از فکر ارتقا بیاید بیرون و سر فرصت با یک بودجه معقول کل سیستم را ارتقا بدین
    موفق باشید
    سلام.ممنون از راهنمایی تون.ولی واسه یه بازی که مال هفت هشت سال پیشه،من نمی تونم که یه سیستم جدید ببندم یعنی بودجه شو ندارم. لطفا اگه یه کارت گرافیک می شناسید که رو این سیستم در حد نیاز من کار کنه،معرفی کنید.حتی اگه نو هم گیر نیاد دست دومش رو می گیرم.

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز پاورت خیلی ضعیفه و باید یه پاور حداقل 430 وات تهیه کنی.
    همچنین چون اسلات کارت گرافیک شما PCI Express x16 ورژن یک هست از کارت گرافیک های جدید هم پشتیبانی میکنه ولی از حداکثر توانش نمیتونه استفاده کنه.
    پس در انتخاب کارت گرافیک دستتون بازه ولی اینکه میگید بودجتون محدوده یکم کار رو سخت میکنه.
    شما کارت هایی مثل 4670 ، GTS 250 ، 3850 ، 9600 و ... دست دوم رو اگر پیدا کردید میتونید تهیه کنید.

5. این کاربر از sadegh571 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    همچنین چون اسلات کارت گرافیک شما PCI Express x16 ورژن یک هست از کارت گرافیک های جدید هم پشتیبانی میکنه ولی از حداکثر توانش نمیتونه استفاده کنه.
    پس در انتخاب کارت گرافیک دستتون بازه ولی اینکه میگید بودجتون محدوده یکم کار رو سخت میکنه.
    شما کارت هایی مثل 4670 ، GTS 250 ، 3850 ، 9600 و ... دست دوم رو اگر پیدا کردید میتونید تهیه کنید.
    خیلی ممنون به خاطر راهنمایی.فقط ببخشید کارت گرافیک های ATIباسی پی یو من که اینتل هست کار میکنند؟

Last edited by Carnot; 11-09-2016 at 12:57.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون به خاطر راهنمایی.فقط ببخشید کارت گرافیک های ATIباسی پی یو من که اینتل هست کار میکنند؟

بله کار میکنند و مشکلی وجود نداره.

8. این کاربر از sadegh571 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

GTA IV از معدود بازی هایی هست که نیاز به سی پی یو خوب داره و سی پی یو قویتر تاثیر عجیبی رو فریم ریت تو این بازی داره. متاسفانه cpu شما هم برای این بازی جوابگو نیست.
    در ضمن کارت های ATI عموما مصرف بیشتری دارن و شما که مشکل پاور داری سراغ ATI نری بهتره مگه اینکه از مدل های پایینش برداری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    ببخشید اگه بودجه هم محدود نباشه،اونوقت چه کارت هایی رو پیشنهاد می کنید؟ممنون.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشید اگه بودجه هم محدود نباشه،اونوقت چه کارت هایی رو پیشنهاد می کنید؟ممنون.
    اگر بودجه محدود نباشه و بخواید گرافیک های جدید رو خریداری کنید باید اول سه قطعه مادربرد، CPU و رم رو عوض کنید وگرنه خرید کارت گرافیک تنها کافی نیست و کارایی نداره.
    لطفا سقف بودجه تون رو مشخص کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •