تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: سوختی شدید ، انفجار گوشی سامسونگ !!!!

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض سوختی شدید ، انفجار گوشی سامسونگ !!!!

سامسونگ به دلیل آتش گرفتن یکی از موبایل هایش به دادگاه می رود؛ این بار پای نوت 7 در میان نیست

مسئولین سامسونگ به صورت شبانه روزی برای رفع بحران جهانی گلکسی نوت 7 می کوشند، اما نه تنها مشکلاتشان تمام نمی شود، بلکه به تازگی موبایل های دیگر آنها نیز استعداد منفجر شدن را از خود نشان می دهند. همان طور که می دانید، چند روز قبل گزارشی مبنی بر آتش گرفتن خود به خودی یک دستگاه گلکسی S7 Edge در حین شارژ به گوش رسید.

اما ظاهراً این اتفاق تنها مورد آتش سوزی تلفن همراه مذکور نبوده. دیروز دادخواستی در دادگاه عالی ایالت نیوجرسی از سوی فردی با نام «دنیل رامیرز» ثبت شده که در ماه مارس یک دستگاه گلکسی S7 Edge را از فروشگاه Best Buy خریداری نموده.

آقای «رامیرز» در تاریخ 10 خرداد در کارگاه ساختمانی فروشگاه کتاب آمازون در ایالت اوهایو مشغول کار بوده، که تلفن همراهش خود به خود آتش می گیرد. از آنجا که موبایل در جیبش قرار داشت، او با سوختگی های درجه دوم و سوم در ران پا به بیمارستان اعزام می شود. بر اثر این آتش سوزی، او زیر عمل جراحی دردناک پیوند پوست قرار گرفته و صدمات جبران ناپذیر و دائمی به بدنش وارد شده.

البته این اولین بار است که سامسونگ به خاطر مشکل باتری یکی از دستگاه هایش به دادگاه فرا خوانده می شود، اما با در نظر گرفتن وضعیت گلکسی نوت 7، ظاهراً آخرین بار هم نخواهد بود.

در ادمه تصاویر پیوست شده به دادخواست «رامیرز» را می بینید، البته مشاهده برخی از آنها توصیه نمی شود:

منبع :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

پس اونجایی که سامسونگ گفته بود اگر میخواید بیاید note 7 هاتون رو پس بدید و بجاش گالاکسی اس ۷ تحویل بگیرید ، مال همین بود…یعنی یه بمب دستی بزرگ تر تحویل بدید، یه بمب دستی یکم کوچیکتر تحویل بگیرید…

یا اصلا نه

داعش به سامسونگ بیانیه داده و گفته کلیه گوشی انفجاری سامسونگ رو یکجا خریداری کرده

3. این کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت webnagroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

نگران کننده ست... گوشی خودمو دور نگه می دارم چند روزه از خودم! galaxy s5

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

واقعا ناراحت کننده است!
    وضعیت کارخونه هاش هم دست کمی از اینا نداره

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

یه دفعه میزد پاشو قطع میکرد بهتر بود ، شانسش گفت به جاهای بوققققق آسیب نرسوند : دی

7. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

هی وای من شهید نشم صلوات گفتیم نوت ۷ به خاطره پیوست رفتم s7edge گرفتم ولی انگار اینم همونه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دیگه گوشیهای سامسونگ خطرناک شدن. باید وایستیم 1 سال از تاریخ عرضه اش بگذره بعد به فکر خریدش بیفتیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض گوشی موبایل سامسونگ گلکسی نوت dkharid.com 7 Note 7 SM-N930fD

من مخافم واقعا با این موضع سامسونگ واقعا شرکت خیلی خوبی هستش از نظر طراحی وساخت گوشی موبایل من خودم نوت هفت گرانتی دار گرفته بودم از دی خرید خوشبختانه باهام تماس گرفتن برای تعویض گوشی منم گفتم لطفا باطریرو عوض کنین پس بدین من حاضر نیستم نوت 7 خودم رو با گوشی دیگه تعویض کنم

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی نوت dkharid.com 7 Note 7 SM-N930fD

11. این کاربر از mohsan93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

همچین اتفاقی برای شرکتی مثل سامسونگ 1افتضاح بزرگ به حساب میاد مرحله تست قبل از عرضه انبوه برای اینه که این مسائل اتفاق نیوفته من بودم مدیر بخش تست رو بخاطر 1همچین افتضاحی پرت میکردم بیرون که حالا بازاری که سالها واسه بدست آوردنش زحمت کشیده شده خیلی راحت دست محصول جدید اپل افتاده و این همه هزینه ای که بابت تعویض گوشی ها باید صرف بشه.
    Last edited by armangarayan10; 02-10-2016 at 13:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •