تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: درد مبهم و خفیف در ناحیه قلب

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysam2578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض درد مبهم و خفیف در ناحیه قلب

سلام دوستان . 27 سالمه . پنج -شش روز پیش پشت فرمون بودم که یه ماشین تو جاده خیلی آروم میرفت و من یه دفعه بهش رسیدم و زدم رو ترمز تا از پشت بهش نزنم . در این لحظه استرس شدیدی بهم دست داد و خیلی ترسیدم . بیست دقیقه بعدش یه درد مبهم و سوزش خفیفی تو قفسه سینه سمت چپم و بیشتر به سمت زیر بغلم احساس کردم . تا یکی دو روز اول سوزش خفیفی هم تو بازوی دست چپم داشتم و درد خفیف هم به عمق کتف چپم نفوذ میکرد . که این علائم خوب شدن و برطرف شد . الان فقط گاهی وقتا یه درد مبهم و سوزش در قفسه سینه سمت چپ به سمت قلبم و بیشتر به سمت زیر بغلم احساس میکنم و بعضی وقتا احساس ضعف و افت فشار خون دارم . هیچ سابقه ای هم از مشکلات قلبی نداشتم . سیگار اصلا نمیکشم . فست فود نمیخورم . دیابت و فشار خون و چربی هم ندارم . ورزش و تحرک هم در حد تعادل دارم . به نظر شما نیاز پیش دکتر برم و نوار قلب بگیرم ؟؟؟ میترسم دچار ناراحتی قلبی شده باشم .

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سعی کن یه نرمش پیاده روی بکنی

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

نوار ربطی نداره دوست عزیز وار فقط فعالیت الکتریکی قلب رو ثبت میکنه درسته برای شما لازمه ولی برای تشخیص سلامت قلب حتما باید اکو صورت بگیره. شما چند روزی صبر کنین اگر ادامه پیدا کرد یا اینکه اگر در موقعیت مشابه قرار گرفتین و بازهم بروز کر حتما به متخصص قلب مراجعه کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •