تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 65 اولاول ... 3844454647484950515258 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 650

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

امین جان در تاپیک آنتن به بقیه پیشنهاد خرید روتر میکروتیک میدی... نکنه فروشگاه هی وبسایت چیزی داری
    این بنده های خدا که خیلیهاشون نمیدونن سیستمعامل میکروتیک چی هست و چطور باهاش کار کنن و تاحالا هم استفاده نکردن
    صرفا بخاطر LTE بودنش نباید به هر شخصی پیشنهادش داد مخصوصا اونهایی که یک مودم LTE ساده واسشون کافیه / واقعا این همه قابلیتی که این سیستمعامل بویژه روی این روتر داره به هیچ کار این بنده های خدا نمیاد

پس خودش مودم هست
    یعنی نیازی ب مودم نیست
    ممنون
    واقعا مودم نیست

2. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

امین جان در تاپیک آنتن به بقیه پیشنهاد خرید روتر میکروتیک میدی... نکنه فروشگاه هی وبسایت چیزی داری
    این بنده های خدا که خیلیهاشون نمیدونن سیستمعامل میکروتیک چی هست و چطور باهاش کار کنن و تاحالا هم استفاده نکردن
    صرفا بخاطر LTE بودنش نباید به هر شخصی پیشنهادش داد مخصوصا اونهایی که یک مودم LTE ساده واسشون کافیه / واقعا این همه قابلیتی که این سیستمعامل بویژه روی این روتر داره به هیچ کار این بنده های خدا نمیاد

واقعا مودم نیست
    دوست عزیز فک نکنم نه من نه حای دیگه به این راحتی پیدا بشه که بخوام بفروشم بعد هم شما جایی دیدی که من بگم میفروشم؟!
    برای استفاده کردن از این دستگاه هم‌ احتیاجی به کار با سیستم عامل میکروتیک نداره شما میزنی به برق یه لن وصل میکنی تمام! درسته امکانات بیشتری هم داره کسی بخواد استفاده میکنه کسی هم‌ نخواد نمیکنه
    بعد هم وقتی بیشتر از هر آنتن دیگه ایی میتونین سرویس بگیرین چرا پیشنهاد ندم!
    این پیشنهاد هم واسه کسی که یه مودم lte ساده بخواد نیست
    کشی که دنبال آنتن و این چیزاست و میخواد واسه مودم وانتن هزینه کنه بهتره این دستگاه رو بخره

4. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

امین جان الان دوست عزیز لئوناردو با رادیو میکروتیک 170 مگ از ایرانسل گرفته ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اتفاقا باید بعد از بقول شما وصل کردن روتر به برق و اتصال کابل لن حتما به روتر ریموت زد و باید کانکشن لن LTE داخل سیستم عامل میکروتیک کانفیگ و متصل بشود و اینها یعنی نیاز به اشنایی و کار با محیط میکروتیک و اتفاقا نیاز به کانفیگ فایروال این روتر هم لازمه حالا این برای یک کاربر حرفه ای مسائل پیش پا افتاده ای است و حتی ندید هم میگیرید اما برای کاربر معمولی بهیچ وجه

برای اطلاع بعضی دیگر هم باید گفت این روتر LTE CAT3 است و سرعت 100 مگابیت بیشتر نمیدهد و نخواهد داد و در سایت خود میکروتیک هم سرعت نهایت در نموداری نشان داده شده و در تست واقعی هم بیشتر از این نمیدهد !

اگر قصد تعریف از آنتن چند لایه که مستقیم به برد اتصال داده شده بله نیاز به تعریف دارد
    اما خب حداقل چند تا عکس و معرفی خوبی باید انجام بدی تا بقیه هم متوجه بشوند دقیقا همین کیفیت ساخت و مدل آنتن شما را شیفته این روتر برد کرده

چیپ ست هم روی این برد مدل دقیق atheros ar7241-ah1a بسیار عالی و ارتباطی پایدار برای کاربر فراهم میکند

همین کیفیت آنتن دهی و نوع آنتن و روش ارتباط با برد باید مورد توجه قرار بگیرد که شخصا هم بدردم خورد و استفاده کردم
    و جالبه اینکه این برد محدود شده نیست و زیر برد جای خالی مازول mini pci sim card مشاهده میشود که خودم ندارم وگرنه حتما تستش میکردم
    البته ببینید چقدر فشردگی روبرد وجود دارد بین قطعات و اتصالات که مشخصه شرکت سازنده بفکر این بوده که محصول در همین اندازه و مانند سری دیگر SXT باقی بماند و همین محدودیت منجر شده به LTE CAT3 و پورت لن 100 مگابیت و حیف که از LTE CAT4 و لن گیگابایتی استفاده نشد وگرنه حتی در صورت موجود نبودن در بازار هم خودم مشتریش بودم

یک بنده خدایی اومده بود میگفت همین سرعت هم روی CAT4 نمیشه گرفت که واقعا حرفش خنده دار بود حداقل برای خودم که سرعت 140 مگابیت از همراه اول تجربه میکنم بسمت این روتر نخواهم رفت

خب الان باز محصولات از شرکت میکروتیک با پشتیبانی از LTE CAT4 وجود دارد که در بازار هم موجوده مثل سریWAP LTE البته بعضی روتربردهایی هم هستند که امکان استفاده همزمان
    از دو ماژول mini pci - simcad LTE CAT4 هم بشما میدهند که شاید با انها بشود سرعتهایی بالاتر بدست اورد

استفاده از این روترها به کاربران معمولی که فقط نیاز به یک مودم LTE دارند پیشنهاد نمیشود
    Last edited by xshya; 20-10-2017 at 04:01.

7. 5 کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

امین جان الان دوست عزیز لئوناردو با رادیو میکروتیک 170 مگ از ایرانسل گرفته ؟
    نه همینطور که دوستمون گفتند بالاترین سرعت۱۰۰ هست
    بیشتر برای کسایی که آنتن مناسبی ندارند هست وگرنه جایی که کیفیت خوب هست مودمهای کت ۶ سرعت بهتری میدهند

دوست خوبمون هم توضیحات خوبی دادند فقط اینکه باز هم میگم برای استفاده ساده نیاز به کانفیگ نیست
    بنده خودم دستگاه رو دارم و در ایولین استفاده بعد از انداختن سیم کارت وصل شد
    البته برای تنظیم باند اینا میتونین به کانفیگ برید
    و اینکه این دستگاه رو یک کاربر عادی خریداری نمیکنه
    مسلما کسی که این دستگاه رو میخره و باید بیرون نصب بشه و سیم کشیده باشه اون کاربر حوصله کار با دستگاه رو داره
    و اینکه خود شما هم‌ تایید میکنید آنتن به کار رفته در این دستگاه از این آنتن های چینی که اکثرشون هم فقط به درد نخور و بی تاثیر هستند خیلی بهتر هست و برای خیلی از این آنتنها هزینه کردن بیخود هستند مثل ۲ تا آنتنی که خودم از چین خریدم و بعد از اینکه بازشون کرم با یه تیکه ورق مسی مواجه شدم که هیچ تاثیری رو فرکانس نداشت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جای خرید آنتن
    یه میکروتیک SXT LTE بخرین با گین ۹ دیبی واقعی
    خیلی بهتر و قویتر از آنتن جواب میده
    سلام دوست عزیز من به راهنمایی و کمک شما نیاز دارم . اگر اطلاعات تماس رو بصورت خصوصی ارسال کنید بسیار ممنون میشم از محبتتون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان من قصد خرید این مودم میکروتیک رو دارم ک فقط برای کنسول بازی میخوامش ک بتونم تغییراتی رو nat اعمال و... سوالی ک دارم اینه ک سمت ما رایتل فقط رو باند 3g جواب میده. ایا این مودم جوابگو هست این سیمکارتو یا اینکه حتما باید سیمکارت همراه اول یا ایرانسل ک lte دارن استفاده کنیم. رایتل برای گیم خیلی بهتره برای اون میخوام

آخر فروم باز FARID88's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دسوتان برای مودمTP Link Archer mr200 باید آنتن تقویتی با چه نوع کانکتوری بخرم یکجا خوندم SMA درسته؟

کاربر فعال معرفی لیچر و آپلودسنتر vahidcorleone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان،
    بنده مودم Huawei B525 خریدم که همونطور که می دونید CAT 6 هستش. مشکلی که دارم اینه که مودم رو که جابجا می کنم تو یه سمت از خونه مون سرعت 20-30 مگابیت بر ثانیه میده ولی تو سمت دیگه، 4-5 مگابیت بر ثانیه پس به فکر خرید آنتن افتادم. تاپیک رو هم دیروز از اول تا آخر کامل مطالعه کردم ( فقط حیف که قبل از خرید مودم این تاپیک رو ندیده بودم وگرنه الان صد در صد MikroTik SXT LTE رو خریده بودم ). خلاصه دیدم که ظاهرا آنتن هایی ساخته شده و یه سری هم معرفی شده واسه خرید. سوالام رو در زیر می پرسم:

1- با توجه به اینکه بنده بر خلاف برخی دوستان آدم فنی ای نیستم و خودم توانایی ساخت آنتن رو ندارم، البته اینم بگم چون تو آپارتمان هستم، امکان نصب آنتن رو پشت بوم ندارم و رومیزی یا کنار پنجره یا نهایتا تو بالکن می تونم نصب کنم. چه آنتنی واسه شرایط بنده پیشنهاد میشه؟ نظر خودم بیشتر به سمت یکی از دو آنتن زیر هست. اگر دوستان و اساتید تایید کنند؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

2- به نظرتون آنتن های مشابه تو مودم مارت با نوین فون فرق دارن؟ منظورم اینه که دوستان تو پست های قبلی اشاره کرده بودن که این آنتن ها نمونه های مشابه و درجه دو آنتن های 4gltemall هستن، پس امکانش هست که مودم های مشابهی که تو سایت مودم مارت و نوین فون هستن هم با هم فرق داشته باشن؟ خلاصه اینکه خرید از کدوم سایت ارجحه؟

3- 20-30 متر کابل افزاینده طول تاثیر زیادی روی خروجی میذاره یا خیر؟ اگه تاثیرش زیاد باشه، کابل نخرم و یه باکس بگیرم و مودم رو بذارم جایی که آنتن خوب میده و کابل لن بکشم تا سیستم.

پیشاپیش ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان،
    بنده مودم Huawei B525 خریدم که همونطور که می دونید CAT 6 هستش. مشکلی که دارم اینه که مودم رو که جابجا می کنم تو یه سمت از خونه مون سرعت 20-30 مگابیت بر ثانیه میده ولی تو سمت دیگه، 4-5 مگابیت بر ثانیه پس به فکر خرید آنتن افتادم. تاپیک رو هم دیروز از اول تا آخر کامل مطالعه کردم ( فقط حیف که قبل از خرید مودم این تاپیک رو ندیده بودم وگرنه الان صد در صد MikroTik SXT LTE رو خریده بودم ). خلاصه دیدم که ظاهرا آنتن هایی ساخته شده و یه سری هم معرفی شده واسه خرید. سوالام رو در زیر می پرسم:

1- با توجه به اینکه بنده بر خلاف برخی دوستان آدم فنی ای نیستم و خودم توانایی ساخت آنتن رو ندارم، البته اینم بگم چون تو آپارتمان هستم، امکان نصب آنتن رو پشت بوم ندارم و رومیزی یا کنار پنجره یا نهایتا تو بالکن می تونم نصب کنم. چه آنتنی واسه شرایط بنده پیشنهاد میشه؟ نظر خودم بیشتر به سمت یکی از دو آنتن زیر هست. اگر دوستان و اساتید تایید کنند؟

یا

2- به نظرتون آنتن های مشابه تو مودم مارت با نوین فون فرق دارن؟ منظورم اینه که دوستان تو پست های قبلی اشاره کرده بودن که این آنتن ها نمونه های مشابه و درجه دو آنتن های 4gltemall هستن، پس امکانش هست که مودم های مشابهی که تو سایت مودم مارت و نوین فون هستن هم با هم فرق داشته باشن؟ خلاصه اینکه خرید از کدوم سایت ارجحه؟

3- 20-30 متر کابل افزاینده طول تاثیر زیادی روی خروجی میذاره یا خیر؟ اگه تاثیرش زیاد باشه، کابل نخرم و یه باکس بگیرم و مودم رو بذارم جایی که آنتن خوب میده و کابل لن بکشم تا سیستم.

پیشاپیش ممنون.

سلام دوست عزیز
    انتن هایی که قصد خریدشون رو داری رو، من با همین مودم Huawei B525 تست کردم و جواب نگرفتم ( لینک اول و دوم منظورمه ). یعنی چطوری بگم برات، این مودم یک جورایی با این انتن ها اصلا مچ نمیشه و توی دریافت سیگنال هیچ تغییری شما احساس نخواهید کرد. شاید این انتن ها گرون روی مودم های دیگه جواب بده ولی روی این مودم Huawei B525 اصلا جواب نمیدهد. پس گول قیمتش رو نخوره چون این ها هیچ کدوم کیفیت ندارن!
    بهتره مودم رو نزدیک پنجره و جایی که سیگنال بهتره بگذاری و با یه کابل کت 6 اون رو به پی سی می تونی وصل کنی و درضمن وای فای خوبی هم داره راحت تا 100 الی 150 متر رو جواب میده. به هر حال نظر من اینه ، حالا هر جور خودت صلاح میدونی و اگر خواستی بخر، ولی من بعید میدونم برای شما هم جواب بده!
    موفق باشید

14. 3 کاربر از CasT!el بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •