تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 65 اولاول ... 1050565758596061626364 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 650

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر

عزیزان بهترین انتن اماده برای مودم fd m60 ایرانسل چی هست الان ؟ فقط الان که داشتم پست های تاپیک رو میخوندم ، یه عده از کاربرا میگفتن انتن حتی تضعیف هم کرده عملکرد رو ! صحت داره ؟

الان یه سری مدل رو سایت های همسایه (راســـتین بازار و مودم مارـــــت) گذاشتن . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

- - - Updated - - -

سلام
    وقت بخیر

عزیزان بهترین انتن اماده برای مودم fd m60 ایرانسل چی هست الان ؟ فقط الان که داشتم پست های تاپیک رو میخوندم ، یه عده از کاربرا میگفتن انتن حتی تضعیف هم کرده عملکرد رو ! صحت داره ؟

الان یه سری مدل رو سایت های همسایه (راســـتین بازار و مودم مارـــــت) گذاشتن . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

2. 2 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر

- - - Updated - - -

سلام
    وقت بخیر

اول مودم رو تهیه کنید و در محل زندگی خودتون قشنگ تست کنید اگه دیدید کمبود انتن دارید اقدام به تهیه یک انتن خارجی ( فضای باز ) کنید و در بهترین مکان نصب ثابت انجام دهید و با کابل مخصوص خودش ببرید داخل خونه و به مودم وصل کنید و از سیگنال قوی بیرون با همان قدرت در داخل خانه بهره ببرید .

این مدل بهترین برای فضای باز و نصب خارجی هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مدل هم برای داخل خونه خوب هست :

Last edited by saber73; 20-02-2019 at 04:08.

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    مودم i60 دارم و fdd خوبه
    ولی tdd که باند 3500 هست خیلی ضعیفه(rsrp -121)
    کسی اینجا رو فرکانس td-lte آنتنی تست کرده راهنماییم کنه؟
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

بایس از تو تنظیمات external antena را فعال کنید

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

صفحه مسی تهران کجا میفروشن؟
    حدودا ابعاد 19*11.5 سانتیمتر
    ضخامت چه قدر باید باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چه مدلی و چند!؟

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    مدل یاگی هست از این شاخه ایی ها که SMA هستش

پروفشنال HRN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    كوچه پس كوچه هاي ايننرنت

پيش فرض

سلام دوستان
    من دوتا آنتن WIFI-250 دارم
    و مودمم tf-i60 ایرانسل هست
    کانکتور آنتن و مودم به هم میخوره فقط هردوش مادگی هست که میشه درستش کرد
    سوالم اینه که این انتن برای مودم adsl هست
    روی این مودم جواب میده یا اصلا فرکانسش نمی خوره؟
    ِیا به مودم آسیب نمیزنه؟

عکس آنتن :
    Last edited by HRN; 27-03-2019 at 17:46.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من دوتا آنتن WIFI-250 دارم
    و مودمم tf-i60 ایرانسل هست
    کانکتور آنتن و مودم به هم میخوره فقط هردوش مادگی هست که میشه درستش کرد
    سوالم اینه که این انتن برای مودم adsl هست
    روی این مودم جواب میده یا اصلا فرکانسش نمی خوره؟
    ِیا به مودم آسیب نمیزنه؟

عکس آنتن :
    مسیر کانکتور در چیپ فرکانسی 3500هست و انتن های شما در این باند نیستندو هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه و حتی باعث میشه سیگنال و خط انتن شما بدتر بشه

11. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

HRN

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز

یادم هست در این تاپیک جایی خوانده بودم که مسیر کانکتورهای سوکتهای آنتن مودم TF-i60 یا همون هواوی B612S فقط به قسمت اینترنت 4G یا همون FDD وصل هست و اگر حتی آنتنی با فرکانس 3500 به این سوکت ها بزنیم در سیگنال و آنتن دهی اینترنت ثابت یا همون TD-LTE اثری نداره .

حالا یک سوال دارم .فرض کنید من آنتنی با فرکانس 3500 دارم و میخوام با این مودم برای اینترنت TD-LTE استفاده کنم .باز کردم مودم و لحیم کاری و اضافه کردن سوکت - سوراخ کردن مودم و ... هم برام اوکی هست .
    کسی میدونه آیا در برد و مدار این مودم امکان لحیم کردن سیم و اضافه کردن سوکت انتن برای اینترنت TD-LTE روی فرکانس 3500 وجود داره یا نه ؟

اگر امکانش هست کسی میتونه راهنمایی کنه و بهم محل لحیم کردن سیم کانکتورهای این باند را نشون بده ؟ از نظر فنی به انواع کابلهای آنتن تسلط دارم و از نظر تهیه و ساخت آنتن برای این باند هم مشکل ندارم ولی رو بحت برد و الکترونیک وارد نیستم و از دوستان کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم .

البته اینم بگم برای من ملاک فقط این مودم TF-i60 یا هواوی B612S نیست .هر مودم دیگه TD-LTE هم باشه اوکی هست فقط میخوام که با آنتن بشه سیگنال TD-LTE را روش تقویت کرد .حال میخواد GP2101 Plus باشه یا هر مدل دیگه .از این جهت گفتم B612 چون رو اکثر اپراتورها جواب میده و مودم رند بازار هست.
    Last edited by nobody2000; 01-04-2019 at 14:51.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز

یادم هست در این تاپیک جایی خوانده بودم که مسیر کانکتورهای سوکتهای آنتن مودم TF-i60 یا همون هواوی B612S فقط به قسمت اینترنت 4G یا همون FDD وصل هست و اگر حتی آنتنی با فرکانس 3500 به این سوکت ها بزنیم در سیگنال و آنتن دهی اینترنت ثابت یا همون TD-LTE اثری نداره .

حالا یک سوال دارم .فرض کنید من آنتنی با فرکانس 3500 دارم و میخوام با این مودم برای اینترنت TD-LTE استفاده کنم .باز کردم مودم و لحیم کاری و اضافه کردن سوکت - سوراخ کردن مودم و ... هم برام اوکی هست .
    کسی میدونه آیا در برد و مدار این مودم امکان لحیم کردن سیم و اضافه کردن سوکت انتن برای اینترنت TD-LTE روی فرکانس 3500 وجود داره یا نه ؟

اگر امکانش هست کسی میتونه راهنمایی کنه و بهم محل لحیم کردن سیم کانکتورهای این باند را نشون بده ؟ از نظر فنی به انواع کابلهای آنتن تسلط دارم و از نظر تهیه و ساخت آنتن برای این باند هم مشکل ندارم ولی رو بحت برد و الکترونیک وارد نیستم و از دوستان کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم .

البته اینم بگم برای من ملاک فقط این مودم TF-i60 یا هواوی B612S نیست .هر مودم دیگه TD-LTE هم باشه اوکی هست فقط میخوام که با آنتن بشه سیگنال TD-LTE را روش تقویت کرد .حال میخواد GP2101 Plus باشه یا هر مدل دیگه .از این جهت گفتم B612 چون رو اکثر اپراتورها جواب میده و مودم رند بازار هست.
    من خودم 2تا انتن 3500رو تومسیر برد لحیم کردم
    شما مسیر کانکتور پشت مودم رو نگاه کنی راحت میتونی لحیم بزنی و نیاز به کانکتور هم نداشته باشی
    جای لحیم کاری هم موجوده من چون مودمو بستم و نمیتونم بازش کنم
    شما از پشت i60عکس بزار بنده یا استادید گروه و دوستان راهنمایی کنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •