تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 66 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 651

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز منظورم از شهر کوچیک در مقایسه با کلان شهرهایی مثل تهران بود. من خودم سوکت تهیه نکردم چون سوکت زدن سیم همچین کار ساده ای نیست و سایتی واسه خرید سوکت رو نمیتونم معرفی کنم. ولی کابل افزایش طول سیم آنتن گرفتم که یه طرفش نری هستش و طرف دیگه مادگی که راحت میشه استفاده کرد. از فروشگاه مودم مارت گرفتم که شما هم میتونید از اونجا سفارش بدید
    ممنون بابت راهنماییتون. الان سایت مودم مارت رو گشتم پیدا نکردم کابل افزایش طول. نوع کابلی که ارسال کردن چی بود؟؟ بعد اینکه شما خودتون آنتن ساختید یا آماده خریدید؟ اگه خودتون ساختید چطور کابل افزایش طول رو وصل کردید به آنتن؟ سر مادگیشو جدا کردید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان توی تهران اگر جایی رو می شناسید که کانکتور SMA داره لطفا معرفیی کنید. اخوی بنده کلی توی جمهوری گشته نتونسته پیدا کنه. البته یک جا رو هم که معرفی کردن (فکر میکنم پاساژ امجد یا یه همچین چیزی) رفته بسته بودن.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان توی تهران اگر جایی رو می شناسید که کانکتور SMA داره لطفا معرفیی کنید. اخوی بنده کلی توی جمهوری گشته نتونسته پیدا کنه. البته یک جا رو هم که معرفی کردن (فکر میکنم پاساژ امجد یا یه همچین چیزی) رفته بسته بودن.
    پاساژ توکل (طرفهای پل حافظ) این کانکتور موجود هست .
    البته پاساژ امجد هم این کانکتور رو دارند . چند فروشگاه هم هست این کانکتور رو میفرشه باید خوب بگردید پیدا میکنید .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا سوال:
    1-
    2- میخوام یه آنتن یاگی درست کنم، چه متریالی خوبه؟ میشه از لوله ی استیل استفاده کرد؟ آلومینیوم لحیم نمیگیره و مس هم سخت لحیم میگیره و توی آب و هوای بیرون زنگ میزنه. توی لینک آموزشی که توی صفحه اول همین تاپیک هست از EMT کندائیت استفاده کرده.
    3-
    چند روز پیش تست کردم کابل از الیاژ الومینیوم به ورق مسی براحتی لحیم زدم فقط بجای سیم لحیم و هویه/ خمیر قلع با هویه گازی داشتم

هرچقدر هم سطح انتن حالا ورق مسی یا الومینیومی کوچکتر باشد حساسیت و دقت دریافت امواج رادیوئی بیشتر میشود...
    اما اگر انتن بزرگتر باشد یا از چندین زوج ورق استفاده کردین مخصوصا برای ساخت انتن mimo 4x4 سعی کنید جریان برق لیمیت نباشه یا باندازه کافی باشه

پیشنهاد میکنم برای گرفتن بهترین نتیجه از آنتن حتما برای تنظیم و شکار بهترین جهت نسبت به دکلها از دستگاه هایی مثل spectrum analyzer استفاده کنید/یاعلی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

چند روز پیش تست کردم کابل از الیاژ الومینیوم به ورق مسی براحتی لحیم زدم فقط بجای سیم لحیم و هویه/ خمیر قلع با هویه گازی داشتم

هرچقدر هم سطح انتن حالا ورق مسی یا الومینیومی کوچکتر باشد حساسیت و دقت دریافت امواج رادیوئی بیشتر میشود...
    اما اگر انتن بزرگتر باشد یا از چندین زوج ورق استفاده کردین مخصوصا برای ساخت انتن mimo 4x4 سعی کنید جریان برق لیمیت نباشه یا باندازه کافی باشه

پیشنهاد میکنم برای گرفتن بهترین نتیجه از آنتن حتما برای تنظیم و شکار بهترین جهت نسبت به دکلها از دستگاه هایی مثل spectrum analyzer استفاده کنید/یاعلی
    شما کدوم آنتن رو می‌فرمایید؟ یاگی یا صفحه‌ای؟؟؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

11 راهنمای خرید آنتن تقویت مودم ۴G؛ بهترین آنتن‌ مودم ۴G کدام است؟

راهنمای خرید آنتن تقویت مودم 4G
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

8. 4 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم ببینم کسی تاحالا از این آنتن استفاده کرده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دو مدل هم اگر کسی استفاده کرده بگه چطور هستند :

من کلا ترجیح میدم 1 بار هزینه کنم ولی بهترین آنتن باشه .مودم هم Huawei B525 4G LTE Cat6 هست

کدوم بهتر هست ؟ به عدد رو آنتن ها کار ندارم چون امکان داره واقعی نباشند . مهم تجربه استفاده هست .
    Last edited by nobody2000; 20-06-2018 at 14:13.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    من TD-LTE مبین مودم B612S گرفتم دو تا آنتن هم بهم داد گه رو یکیش M35 نوشته و اون یکی Wifi
    به نظرتون M35 چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم ببینم کسی تاحالا از این آنتن استفاده کرده :

این دو مدل هم اگر کسی استفاده کرده بگه چطور هستند :

من کلا ترجیح میدم 1 بار هزینه کنم ولی بهترین آنتن باشه .مودم هم Huawei B525 4G LTE Cat6 هست

کدوم بهتر هست ؟ به عدد رو آنتن ها کار ندارم چون امکان داره واقعی نباشند . مهم تجربه استفاده هست .
    با اجازه از اساتید این تاپیک. معمولا یاگی بهتر جواب میده.

اگر بتونید یک آمپلی فایر برای فرکانس مورد نظرتون تهیه کنید و مابین مودم و آنتن استفاده کنید به نظرم بهترین ستاپ ممکن خواهید داشت و صد البته خرج 1 باره هست.

12. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام خدمت استادید محترم ...
    من مشکل آنتن دهی در یه منطقه روستایی دارم خواستم از دوستان با تجربه تو ضمینه ساخت آنتن کمک بگیرم ...
    نزدیک ترین دکل مخابراتی به این روستا تقریبا تو ۳ ۴ کیلومتری هست که تو روستای مجاور قرار داره البته شبکه روستایی wll که فقط برای برقراری تماس نه دیتا ...
    موبایل تو حالت معمولی تو روستا آنتن نمیده فقط تو پشت بام یکی دو تا از خونه های روستا که ورق های شیروانی فلزی استفاده شده آنتن ضعیفی میاد که به سختی میشه با اون آنتن تماس بر قرار کرد...
    برای حل مشکل از مبدل سیم کارت به تلفن ثابت tutang با آنتن ۱۵db داخلی استفاده کردم اما جواب نداد مجبور شدم آنتن و دستگاه رو ببرم بیرون (پشت بام )بازم جواب نگرفتم ...
    با ورق گالوانیزه ۱ میل یه چیزی شبیه دیش برای بازتاب امواج به حالت u درست کردم تا امواج رو به داخل متمرکز کنه آنتن رو داخلش گذاشتم آنتن اومد سیگنال حدود 95- رسید که باهاش به خوبی میشه تماس هم برقرار کرد اما پایدار نیست با تواجه به شرایط جوی بعضی مواقع سیگنال ضعیف تر میشه ...
    خواستم بدونم آنتن دست سازی که دوستان درباره محاسبات ساختش و اندازه هاش بحث میکنن که باید حتما دقیق باشه فقط مشکل تو تقویت سیگنال 4g دارن یعنی با اگه من مقیاس حدودی بسازم سیگنال 2G رو راحت تقویت میکنه ؟؟؟
    Last edited by Hadi69ans; 22-06-2018 at 23:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •