تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 66 اولاول ... 1151575859606162636465 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 651

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    این انتن آنتن تقویتی 88dBi مودم های همراه 4G LTE مدل LF-ANT4G01 برای b315 b مناسب هست؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    این انتن آنتن تقویتی 88dBi مودم های همراه 4G LTE مدل LF-ANT4G01 برای b315 b مناسب هست؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نوع سوکت مودم شما چیه اونو در گزینه سفارش انتخاب کنید و تمام ولی کسی با این انتن ها ان چنان تقویتی یا افزایش سرعتی پیدا نکرده . البته به شخصه تست نکردم . مودم شما دو تا جای انتن داره درسته ؟ اینم اینطوری هست و فقط کانکتور رو باید بدونید و موقع سفارش انتخاب کنید .
    Last edited by saber73; 10-05-2019 at 18:16.

3. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

صفحه مسی تهران کجا میفروشن؟
    حدودا ابعاد 19*11.5 سانتیمتر
    ضخامت چه قدر باید باشه؟
    هنوز پیدا نکردی؟ با الومینیوم جواب نگرفتی؟ گین بالا درست کنی بشدت ضرر داره مراقب باش ! خودم وقتی تست میکنم سردرد میگیرم تازه این نوع انتنها غیرقانونیه و حتی همسایه ها میتونن شکایت کنند
    Last edited by xshya; 15-05-2019 at 05:13.

5. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هنوز پیدا نکردی؟ با الومینیوم جواب نگرفتی؟ گین بالا درست کنی بشدت ضرر داره مراقب باش ! خودم وقتی تست میکنم سردرد میگیرم تازه این نوع انتنها غیرقانونیه و حتی همسایه ها میتونن شکایت کنند
    حاجی جون جوک میگی این نمونه انتنها گیرنده هستن ....نه فرستنده ...احتمالا بالا پشت بوم افتاب خورده بودی سردرد گرفتی

7. 3 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

حاجی جون جوک میگی این نمونه انتنها گیرنده هستن ....نه فرستنده ...احتمالا بالا پشت بوم افتاب خورده بودی سردرد گرفتی
    علمت همینقدره؟ماه بخشندگیست همین الان دعا کردم اول ظرفیتت بیشتر بشه بعد علمت چون پیاله شکسته مگر چقدر اب نگه میداره؟

9. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

من به خاطر فاصله ی زیاد مودم تا جایی که انتن هست مجبورم از 30 متر کابل استفاده کنم .دو تا سوال دارم :

1-این مقدار طول زیاد کابل میتونه توی افت سیگنال تاثیر بزاره یا نه ؟

2-به جای کابل مخصوص میشه از کابل شبکه کت 6 که مس خالص هست استفاده کرد ؟ سیگنال رو از خودش عبور میده ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستانی که قصد دارند از کانکتورهای روی برد wifi و یا lte خروجی داشته باشند برای اتصال به انتن نام این کانکتورهای مخابراتی که هواوی استفاده میکند ms156 است که معمولا هم مادگی هستند و باید از نوع تبدیل نری استفاده بفرمائید و البته در بازار من ندیدم باشد اما دز فروشگاه های غیر ایرانی موجوده مخصوصا فروشنده های چینی در سایتهایی مثل ebay و... موجود دارند
    مثلا اگر انتنی که استفاده میفرمائید ورودی SMA نری دارد پس تبدیل ms-156 male to sma female تهیه فرمائید
    Last edited by xshya; 20-07-2019 at 16:39.

12. 2 کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Sir Pendar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    192.168.1.1

پيش فرض

سلام دوستان وقت همگی تون بخیر باشه
    چند ماه پیش بردی gsm خریدم که با با چند تا رله ترکیب شده و دستورات رو از طریق اینترنت یا اس ام اس به رله ها منتقل میکنه
    مشکلی که من دارم اینجاست که محل استفاده از این دستگاه درون یک سیلندر 30سانتی متری الومینیومی با ضخامت ۳ میلیمتر هست و سیگنال درون این سیلندر بلوکه میشه.....
    از انتن gsm با گین 3 و 5 هم استفاده کردم که متاسفانه جوابگو نبود
    البته متوجه هستم تاپیک مربوط 3 4g هست
    در این مورد دو تا سوال دارم
    اینکه پیشنهاد می کنید با این شرایطی که عرض کردم ماژول سیم کارت رو به 3 4g تغییر داده بشه
    یا
    اینکه امیدی هست انتن gsm ساخت تا مشکل انتن دهی رو رفع کرد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان وقت همگی تون بخیر باشه
    چند ماه پیش بردی gsm خریدم که با با چند تا رله ترکیب شده و دستورات رو از طریق اینترنت یا اس ام اس به رله ها منتقل میکنه
    مشکلی که من دارم اینجاست که محل استفاده از این دستگاه درون یک سیلندر 30سانتی متری الومینیومی با ضخامت ۳ میلیمتر هست و سیگنال درون این سیلندر بلوکه میشه.....
    از انتن gsm با گین 3 و 5 هم استفاده کردم که متاسفانه جوابگو نبود
    البته متوجه هستم تاپیک مربوط 3 4g هست
    در این مورد دو تا سوال دارم
    اینکه پیشنهاد می کنید با این شرایطی که عرض کردم ماژول سیم کارت رو به 3 4g تغییر داده بشه
    یا
    اینکه امیدی هست انتن gsm ساخت تا مشکل انتن دهی رو رفع کرد؟
    سلام معمولا در کنار ماژولهای مخابراتی که در این بردها استفاده میشود ( 3G و یا 4G بودن ماژول استفاده شده هم تفاوتی ندارد ) حتما خروجی انتن هم وجود دارد و انتنهای مورد نیاز این بردها هم در بازار زیاد هستند اما شما از انتنهای قوی تر در بازار هم میتوناید استفاده کنید

داره خودمونی میشه Sir Pendar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    192.168.1.1

پيش فرض

سلام معمولا در کنار ماژولهای مخابراتی که در این بردها استفاده میشود ( 3G و یا 4G بودن ماژول استفاده شده هم تفاوتی ندارد ) حتما خروجی انتن هم وجود دارد و انتنهای مورد نیاز این بردها هم در بازار زیاد هستند اما شما از انتنهای قوی تر در بازار هم میتوناید استفاده کنید
    بله دوست عزیز خروجی انتن وجود داره و انتن قوی تر هم که عرض کردم متصل کردم (۳.۵ db)
    چون هزینه ازمون و خطا کردن این انتن ها بالا هست دنبال این هستم یک نتیجه درست گرفته بشه و انتن درست رو به برد متصل کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •