تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 66 اولاول ... 747535455565758596061 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 651

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود.
    دوستان من یه مودم مبین نت (هوآوی) B612s - 25D دارم که پشتش جای دو تا آنتن داره.
    این آنتن ها برای چی هست؟ تقویت وایفای یا گیرایی شبکه فورجی؟
    چه نوع آنتنی برای اون باید بخرم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود.
    برای تقویت فورجی
    من بهترین نوع مودم رو زدم اما هیچ عمل خاصی تو گیرندگی انجام نداد حیف پول بدی انتن بخری

3. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

درود.
    اونا واسه تقویت سیگنال 4G هستن و برای تقویت TD-LTE مناسب نیستن چون هیچ آنتنی که سیگنال TD-LTE رو تقویت کنه در بازار موجود نیست. من با اتصال یه آنتن به مودم B612s - 25D گیرندگی اون رو تا حد چشمگیری افزایش دادم.

5. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اونا واسه تقویت سیگنال 4G هستن و برای تقویت TD-LTE مناسب نیستن چون هیچ آنتنی که سیگنال TD-LTE رو تقویت کنه در بازار موجود نیست. من با اتصال یه آنتن به مودم B612s - 25D گیرندگی اون رو تا حد چشمگیری افزایش دادم.
    ممنونم. اینم 4G هست و TD-LTE آنتن دهی نداره.
    بخرم باید بگم چه مدلی بهم بدید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

مودمتون چی هست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دو نوع آنتن داریم که اولیش رومیزی هستش ولی من به صورت بیرونی استفاده میکنم و توی تراس گذاشتم اسم مدلشم هست 40dBi 4G LTE MIMO Antenna
    اینم مدل دومم که بیرونی هست 24dBi 4G LTE High Gain Panel Flat Outdoor Antenna

قبل از هر چیز مودمتون رو ببرید جایی که میخواید آنتن نصب کنید. اگه مودم سیگنال بهتری گرفت بعد سفارش آنتن بدید. این دو تا اسمی که دادم خدمتتون رو توی نت سرچ کنید فروشگاه هایی که این مدل آنتنا رو میفروشن رو پیدا میکنید. در ضمن ممکنه نیاز به کابل اضافه هم داشته باشید. چون مدل اول 1.5 متر و مدل دوم 20 سانتی متر کابل دارن

9. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

من این مدل را پیشنهاد میدم ولی کابل رو سوا خودت کابل و سوکت خوب بگیر و مستقیم بزن به سوکت آنتن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کابل هم رو فقط خوب بگیر .
    من از این آنتن خودم 2 عدد با کابل خوب گرفتم و خودم کابل و سوکت سوا خوب گرفتم .

11. این کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

دوستان کسی اگر دنبال ساخت آنتن خوب برا 4G LTE هست من میتونم عکس از داخل آنتن زیر بگیرم و اندازه های دقیق هم از قطعات داخل بزارم ولی به شرطی که کسی که داره میره ورق آلومینیوم بگیره و بده براش برش بدهند برا من هم انجام بده من هزینه هاش من میدم خودم شهری که هستم الان دسترسی ندارم به ورق و برش و ... اینم بگم که اگر شرط میکنم و انجام ندید مدیون میشید و راضی نیستم :

من میخوام این آنتن را باز میکنم و عکس و اندازه بگیرم که هم کمک دوستان باشه با این هزینه ها و هم یه کمکی به خودم بشه .ساخت و نقشه اش هم بسیار بسیار راحت هست فقط کافیه به ورق آلومینیومی و برش کار دسترسی داشته باشید (من متاسفانه در جایی که الان هستم دسترسی ندارم) .سر کابل و سوکت و همه چیز هم راهنمایی میکنم و تحقیق کامل کردم اطلاعاتم کامله .(چه کابلی و سوکتی و از کجا بگیرید و ... )

ورق که ارزونه و گیر میاد میمونه برش با لیزر یا CNC یا ... که باید دقیق باشه .
    هزینه اصلی سر کابل و سوکت مرغوب هست که بسیار بسیار تاثیر بالا داره چون طراحی این آنتن خوبه و خوب هم جواب داده .
    شرمنده شرط میزارم اهلش نیستم ولی خوب باید یه آنتن را باز کنم و از آببندی اولیه خارجش کنم و دقیق با کولیس اندازه بگیرم و ... سر کابل و سوکت و تحقیق هم وقت زیاد گذاشتم .کابل و سوکت هم زیاد گرفتم و تست کردم .

13. این کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستان آنتن خوب و قوی برا b612 چی پیشنهاد میدین ؟ 4g lte
    خوبه این مدل؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان کسی اگر دنبال ساخت آنتن خوب برا 4G LTE هست من میتونم عکس از داخل آنتن زیر بگیرم و اندازه های دقیق هم از قطعات داخل بزارم ولی به شرطی که کسی که داره میره ورق آلومینیوم بگیره و بده براش برش بدهند برا من هم انجام بده من هزینه هاش من میدم خودم شهری که هستم الان دسترسی ندارم به ورق و برش و ... اینم بگم که اگر شرط میکنم و انجام ندید مدیون میشید و راضی نیستم :

من میخوام این آنتن را باز میکنم و عکس و اندازه بگیرم که هم کمک دوستان باشه با این هزینه ها و هم یه کمکی به خودم بشه .ساخت و نقشه اش هم بسیار بسیار راحت هست فقط کافیه به ورق آلومینیومی و برش کار دسترسی داشته باشید (من متاسفانه در جایی که الان هستم دسترسی ندارم) .سر کابل و سوکت و همه چیز هم راهنمایی میکنم و تحقیق کامل کردم اطلاعاتم کامله .(چه کابلی و سوکتی و از کجا بگیرید و ... )

ورق که ارزونه و گیر میاد میمونه برش با لیزر یا CNC یا ... که باید دقیق باشه .
    هزینه اصلی سر کابل و سوکت مرغوب هست که بسیار بسیار تاثیر بالا داره چون طراحی این آنتن خوبه و خوب هم جواب داده .
    شرمنده شرط میزارم اهلش نیستم ولی خوب باید یه آنتن را باز کنم و از آببندی اولیه خارجش کنم و دقیق با کولیس اندازه بگیرم و ... سر کابل و سوکت و تحقیق هم وقت زیاد گذاشتم .کابل و سوکت هم زیاد گرفتم و تست کردم .

این انتن چینی اونقدر ارزش تعریف و تمجید نداره و شما بهش جدی نگاه نکن واقعا بعد از باز کردن پیچها و چسب ضد آب با یک انتن الومینیومی دوقطبی معمولی طرف هستید که دو کابل 20 سانتی به ورقها لحیم شده ( شما هرکاری هم کنید فقط یکی از دو قطب LTE مگر اینکه عوض بشه)
    ورق الومینیومی داخلی قطر 1 میل و بیس هم 2 میل البته چون چینیه نمیگم اشتباه ساخته شده شرکتی که منتاژ کرده کلا حرفه ای نیستن و متفرقه هستن
    شما هم بهترش رو با قیمت نصف این انتن میتونین بسازین با دریافت عالی
    Last edited by xshya; 13-08-2018 at 01:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •