تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 66 اولاول ... 646525354555657585960 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 651

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    بهترین آنتن برای مودم E3372 هواوی کدام است؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خودم رشته ام الکترونیکه با توجه به دانش کمی که تو این ضمینه دارم میدونم آی سی lm386 یه مدار تقویت کننده خیلی قوی هست تو تو خیلی از آمپلی فایر ها هم استفاده میشه و جواب ام میده اما این مدار یه تقویت کننده یه طرفه ست ولی امواج موبایل مگه دو طرفه نیست یعنی هم گیرنده هم فرستنده اما به نظر من این مدار امواج رو از فرستنده که دکل مخابراتی باشه میگیره و واسه گیرنده که موبایل باشه تقویت میکنه اما قاعدتا برعکسش باید معکوس عمل کنه یعنی امواجی که از موبایل میگیره رو تضعیف میکنه تو خونه تمام لوازمش رو دارم وقت کردم درستش میکنم جوابش رو بهتون میدم اگه واقعا عملی بود کار کرد برید درست کنی اگه کار کنه کل هزینه اش ۱۰ تومن هم نمیشه ...
    یک ویدیو چند روز پیش منتشر شده در یوتوب که طریقه ساخت یک آنتن یاگی دست ساز رو نشون میده برای افزایش سیگنال گوشی موبایل. پیشنهاد میکنم که تماشا کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آنتن همراه مودم بهترین کارایی دارد مگر اینکه مشکل آنتن دهی در منطقه مشاهده شود

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

دوستان به این مدل آنتن میخوره DWR-910 dlink

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان به این مدل آنتن میخوره DWR-910 dlink
    بنا به اطلاعات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مدل روی خودش 2 تا آنتن داره. معلوم نیست که بشه این آنتن هارو جدا کرد اما اگر بشه باید ببینید که چه نوع کانکتوری داره و هر آنتنی که تهیه میکنید باید این کانکتورها رو داشته باشه.

7. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

بنا به اطلاعات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مدل روی خودش 2 تا آنتن داره. معلوم نیست که بشه این آنتن هارو جدا کرد اما اگر بشه باید ببینید که چه نوع کانکتوری داره و هر آنتنی که تهیه میکنید باید این کانکتورها رو داشته باشه.
    سلام لینکی که شما گذاشتید مربوط به مدلی که من دارم نیست برای من اینه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جای هیچ سوکتی هم روی مودم نیست البته یه سوراخ ریز داره که نمیدونم چیه شاید برای انتن باشه عکسش میزارم ببنید:

Last edited by MAHY@R; 16-07-2018 at 22:06.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام لینکی که شما گذاشتید مربوط به مدلی که من دارم نیست برای من اینه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جای هیچ سوکتی هم روی مودم نیست البته یه سوراخ ریز داره که نمیدونم چیه شاید برای انتن باشه عکسش میزارم ببنید:

با فشار دادن ونگه داشتن دکمه ریزی که داخل اون سواخ وجود داره تنظیمات به حالت پیش فرض کارخانه برمیگرده.
    این مدل آنتن روی برد داره و آنتن اکسترنال نمیخوره مگر این که قابشو باز کنید از یک الکترونیک کار بخواهید که از آنتن روی برد براتون خروجی آنتن بگیره که معمولا کسی دنبال این چیزا نمیره.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

10. 2 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

دوستان یک عدد آنتن YAGI مدل لینک زیر دارم کسی خواست پیغام بده قیمت مناسب بهش میدم با پست پیشتاز هم به همه ایران میتونم بفرستم .یه دستگاه میکروتیک SXT LTE گرفتم آنتن نیاز ندارم .

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان یه انتن تقویتی 35db گرفتم از این لوزی مانند ها ،چرا فرق انچنانی نداره؟؟مثلا مودمم یه متر با پنجره فاصله داره ،انتنو میزارم تو پنجره rsrq از ۸۹میاد ۸۲ ،مثل اینکه مودم و گذاشتی رو پنجره،sinr هم تفاوت انچنان نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

آنتنش به درد نمیخوره .
    البته کابلهای این آنتنهای آماده اصلا خوب نیست به چند متر کابل خوب به متراژ مورد نیاز بگیرید و بدید سوکت خوب بزنند و مستقیم بزنید به آنتن .
    ولی کلا این لوزی ها به درد نمیخوره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •