تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 65 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 650

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

واسه fdd با همون کابل rg59 امتحان کن به احتمال قوی نتیجه میگیری. اگه نشد کابل rg316 بگیر. من همین آنتنی که شما استفاده کردی رو دارم و قبل آنتن سرعتم بین 10 تا 12 مگابایت بود تو دانلود منیجر ولی بعد از استفاده از این آنتن سرعت دانلود 18 مگابایت روی پلاس ایرانسل گرفتم.
    ممنون از راهنمایی همه دوستان
    در مورد این آنتن آیا به جهت حساسه یا هر طرفی بگیریم اوکی میشه؟
    بعدش شما چند متر کابل rg59 استفاده کردید؟
    سرعتتون به مگابایت هست یا مگابیت؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اگر انتن اماده خریداری میکنید حتما باید تست کنید که قطعی نداشته باشد حتی شاید فروشنده تست نکرده بشما بفروشد...
    ممکنه اتصالات سیم از داخل قطع شده باشد حالا بخاطر جابجایی انتن و ضربه خوردن و یا کلا هنگام مونتاژ بخوبی اتصال بین سیم و صفحه الومینیومی داخلی لحیم نشده باشد
    این انتنهای فلت برای داشتن بهترین نتیجه باید در دید مستقیم نزدیکترین دکل باشند
    همین انتن چینی هم بارها تست شده و خودم هم بدون کابل تست کردم در کل بد نیست
    در مورد کابل هم طبیعتا با همین کابلی که بشما داده اند باید نتیجه میگرفتید حتی اگر دریافتتون عالی نباشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بله به جهت خیلی حساسه
    من سیمی که نوین فون فرستاده بود رو استفاده نکردم. یه پنج متر سیم rg316 داشتم از او استفاده کردم. واسه استفاده از سیم rg59 باید سیم خود آنتن رو قطع میکردم و سیم نوین فون رو اضافه میکردم که دوست نداشتم اینطوری بشه. ولی از دوستان هستن که 17 متر سیم rg59 استفاده کردن و راضی هستن. سرعتشونم در حد 180 مگابیت هست
    سرعتم به مگابایت هست. چیزی حدود 140 مگابیت سرعت میگیرم با مودم huawei b525. یکی از دوستان با همین مودم و آنتن سرعتش 27 مگابایت (216 مگابیت) هست توی دانلود منیجر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام خدمت همه ی دوستان
    امروز آنتن رو باز کردم و همه ی اتصالاتش رو جدا کردم و از نو با یه سیم ک.اکسیال آنتن رو به مودم وصل کردم.
    مودم تشخیص میده که آنتن بیرونی وصل شده ولی هیچ اتفاقی برای SINR نمیفته.نه زیاد میشه نه کم میشه.به نظرم مشکل از همین مودم آشغال ایرانسل هست که فک کنم اصلا با آنتن سازگار نیست.موندم چکار کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

شما انتن دیگری هم تست کردی تاحالا با مودمت؟ هر دو سوکت SMA مودمت سالمه؟ انتن هم نیازی نبود اینکارو کنی یعنی مولتی متر نداشتی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    چجوری با مولتی متر تست کنم؟

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

لطفا طرح پیشنهادی برای ساخت انتن دست ساز بدین من تقریبا وسیله هاش هم اماده کردم مثل ورق مس و هویه و کابلو.. اینو میدونم کهنمیشه همینجوری چیز خوبی ساخت
    پس دنبال طرح مناسبم که گیزندگی خوبی داشته باشه لطفا راهنمایی کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اموزش کار با مولتیمتر در گوگل که زیاده ویدئو هم پیدا میشود
    اگر هم حتما باید روی انتن ببینید چطور مقاومت را اندازه میگیرند تو یوتیوب هم ویدئو موجوده مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا سوال:
    1- کسی تا حالال از دیش ماهواره به عنوان آنتن LTE استفاده کرده؟ توی چند تا از سایت های خارجی (البته قدیمی هستن) دیدم که از این روش استفاده کردن. اگر بشه این کار رو انجام داد به نظرتون بجای ال ان بی چه چیری میتونه سیگنال دریافتی رو از دیش به مودم منتقل کنه؟؟

2- میخوام یه آنتن یاگی درست کنم، چه متریالی خوبه؟ میشه از لوله ی استیل استفاده کرد؟ آلومینیوم لحیم نمیگیره و مس هم سخت لحیم میگیره و توی آب و هوای بیرون زنگ میزنه. توی لینک آموزشی که توی صفحه اول همین تاپیک هست از EMT کندائیت استفاده کرده.

3- چه نوع کابلی برای آنتن بهتره؟؟ RG58، RG59، RG6...؟؟؟؟ توی آموزش نوشته میشه از LMR400 هم استفاده کرد؟؟ و اینکه آیا بهتره توی قسمت "پیگ تیل" از یه کابل کوتاه استفاده کرد و با فیش به سیم بلند وصل کرد یا اینکه سیم بلندی که به آنتن وصل میشه رو یک راست برد توی پیگ تیل؟

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا سوال:
    1- کسی تا حالال از دیش ماهواره به عنوان آنتن LTE استفاده کرده؟ توی چند تا از سایت های خارجی (البته قدیمی هستن) دیدم که از این روش استفاده کردن. اگر بشه این کار رو انجام داد به نظرتون بجای ال ان بی چه چیری میتونه سیگنال دریافتی رو از دیش به مودم منتقل کنه؟؟

2- میخوام یه آنتن یاگی درست کنم، چه متریالی خوبه؟ میشه از لوله ی استیل استفاده کرد؟ آلومینیوم لحیم نمیگیره و مس هم سخت لحیم میگیره و توی آب و هوای بیرون زنگ میزنه. توی لینک آموزشی که توی صفحه اول همین تاپیک هست از EMT کندائیت استفاده کرده.

3- چه نوع کابلی برای آنتن بهتره؟؟ RG58، RG59، RG6...؟؟؟؟ توی آموزش نوشته میشه از LMR400 هم استفاده کرد؟؟ و اینکه آیا بهتره توی قسمت "پیگ تیل" از یه کابل کوتاه استفاده کرد و با فیش به سیم بلند وصل کرد یا اینکه سیم بلندی که به آنتن وصل میشه رو یک راست برد توی پیگ تیل؟
    1 خیر فرکانس این دو مورد متفاوته
    2 و 3 بخری خیلی بهتر از اینکه بسازی توصیه میکنم بخری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •