تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 66 اولاول ... 4046474849505152535460 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 651

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یکی از کاربرا گفته به جای مودم از یه آنتن Biquad رفلکتور دار استفاده کرده و نتیجه عالی گرفته
    انتن دستساز biquad با دیش ؟
    Last edited by xshya; 26-03-2018 at 14:18.

2. 2 کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

انتن دستساز biquad با دیش ؟
    آره همینطوره

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان چند سوال داشتم .
    کسی میدونه بهترین کابلی که میشه برای آنتن گرفت چیه؟ قیمتش مهم نیست
    این آنتن مدل kکه نوین فون گذاشته نوشته 60dbi بنظرتون با کابل با کیفیت حدود 20 متر جواب میده یا نه؟
    Last edited by Bobby Sands; 04-04-2018 at 20:46.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان چند سوال داشتم .
    کسی میدونه بهترین کابلی که میشه برای آنتن گرفت چیه؟ قیمتش مهم نیست
    این آنتن مدل kکه نوین فون گذاشته نوشته 60dbi بنظرتون با کابل با کیفیت حدود 20 متر جواب میده یا نه؟
    rg58 خوبه. rg316 هم خوبه. کابلی که نوین فون روی آنتناش میفروشه کابل rg59 هستش که من بیشتر دیدم واسه نصب دوربین مدار بسته ازش استفاده میشه. ولی با یکی از کاربرایی که از این کابل استفاده کرده بود صحبت کردم که 17 متر استفاده کرده بود و از عملکردش راضی بود.

6. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

rg58 خوبه. rg316 هم خوبه. کابلی که نوین فون روی آنتناش میفروشه کابل rg59 هستش که من بیشتر دیدم واسه نصب دوربین مدار بسته ازش استفاده میشه. ولی با یکی از کاربرایی که از این کابل استفاده کرده بود صحبت کردم که 17 متر استفاده کرده بود و از عملکردش راضی بود.
    ممنون از پاسختون. دیجیک هم یک سری کابل افزایش طول داره اما مشخصاتی که گذاشته بنظرم اشتباه باشه. نوشته افتش 0.1dbهستش برای هر یک متر طول کابل که به نظر خیلی کمه و باید خیلی بیشتر از این حرفا باشه. اگر واقعا این چیزی باشه که نوشتن عالیه. اینم آدرسش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Bobby Sands; 05-04-2018 at 10:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون از پاسختون. دیجیک هم یک سری کابل افزایش طول داره اما مشخصاتی که گذاشته بنظرم اشتباه باشه. نوشته افتش 0.1dbهستش برای هر یک متر طول کابل که به نظر خیلی کمه و باید خیلی بیشتر از این حرفا باشه. اگر واقعا این چیزی باشه که نوشتن عالیه. اینم آدرسش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کابلی که digik گذاشته همون کابل rg316 هستش که داره با قیمت خیلی بالاتر نسبت به سایت مودم مارت میده دست مشتری. کابل 10 متری دو رشته ای رو مودم مارت داره میده 105 تومن. ولی دیجیک داره تک رشته ای رو میده 75 تومن. یه جورایی دیجیک داره میکنه تو پاچه مشتری
    Last edited by alirezaveis; 07-04-2018 at 09:44.

9. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دوستان این آنتن چه طوره؟
    در استفاده ی داخلی، تأثیری داره؟
    یه دونه از این لوزی شکلا گرفتم تأثیر خاصّی نداشت.
    منطقه ما، کیفیت سیگنال افتضاحه. (SINR منفیه)
    من راضیم خواستی تصاویر و مستندات بدم ولی outdoor و تو بالکن ازش استفاده می کنم.

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من راضیم خواستی تصاویر و مستندات بدم ولی outdoor و تو بالکن ازش استفاده می کنم.
    اینا حتما باید دید مستقیم به دکل داشه باشن و رو به دکل نصب بشن یا همینکه بیرون باشن کافیه؟

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

اینا حتما باید دید مستقیم به دکل داشه باشن و رو به دکل نصب بشن یا همینکه بیرون باشن کافیه؟
    همون بیرون کافیه و بهتره که رو به ساختمان باشه یعنی سمت چپ و راست و گوشه و... نباشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم . دیجی کالا یه آنتن یاگی مدل AW26 آورده با قیمت 130 تومن . من یه آنتن تقویتی برای یه منطقه روستایی میخواستم که شدت سیگنال 4G همراه اول ، با آنتن لوزی شکل که پشت پنجره نصب میشه و مودم رومیزی ، 40% هست و راضیم ولی میخواستم ببینم اگه به جای اون آنتن ، آنتن یاگی که دیجی کالا میده رو نصب کنم آیا سیگنال بهتر میشه یا نه؟؟ محل نصب مودم جوری هست که داخل خونه اصلا سیگنال 4G وجود نداره و مودم رو میبرم دم پنجره و چون اونجا دید مستقیم به دکل 4G داره ، با آنتن لوزی شکل ، اون مقدار سیگنال میده . لازمه اینم بگم که دکل 4G همراه اول تا اونجا حدود 10 کیلومتر فاصله هوایی داره ولی چون دید مستقیم داره و مانعی اون وسط نیست ، سیگنال ضعیفی میتونه دریافت کنه

سوال دیگه اینکه کلا این آنتن های تقویتی ، 3G هم ساپورت میکنن یا فقط 4G هستن؟

و سوال آخر که البته ربطی به تاپیک نداره و بحث فنی خود فروم هست اینکه چرا من هرچی تلاش میکنم لینک اینجا بزارم ، سانسور میشه و لینک رو نشون نمیده؟؟
    Last edited by Mohammad Aghaee; 10-04-2018 at 12:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •